Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
350.00 грн
/кг

Мідь фосфориста, чушка МФ-15

Виробник: Украина
Код товару: 16563
В наявності
350.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Мідь фосфориста, чушка МФ-15 використовується в алюмінієвій промисловості, як подрібнювач зерна для підвищення міцності, зносостійкості, та оброблюваності алюміній-кремнієвих сплавів.

Фосфор значно знижує електропровідність та теплопровідність міді, але позитивно впливає на механічні властивості та зварюваність, підвищує рідину.

Характеристики

ГОСТ 4515-93

Температура плавлення: 820 ⁰С

Зміст P: 8,0-9,5%

Зміст Cu: 90,5-92%

Мідь фосфориста – сплав, основою якого покладено мідь. Використовується, як правило, як розкислювач та диференціювальний матеріал при виготовленні міді та мідних сплавів, у тому числі і бронзи. Сплави, які леговані фосфорною міддю, наділяються вищою твердістю та опірність до розриву. Певний ряд марок фосфористої міді застосовується у процесі виробництва припоїв.

Найбільш широко використовуваними марками даного металу виступають:

МФ 9. До складу даного сплаву входить 8-9% фосфору, невелика кількість різних домішок, зокрема олово, вісмут і т.д. Широке використовується металургійними комбінатами для виготовлення мідних сплавів.

МФ 10. До складу сплаву входить фосфориста мідь, що містить від 9-11% фосфору. Використовується в основному як легуюча добавка і в процесі виготовлення припоїв.

Ми приймаємо фосфористу мідь за вигідними цінами! Мед фосфориста має ряд унікальних якостей, а саме:


- має високий рівень корозійної стійкості;

- Пластична;

- добре проводить електрику.


Найчастіше, мідь фосфориста використовується у важкій промисловості та кольоровій металургії.

Для поповнення потреб металургійних підприємств у цінних металах та їх сплавах сьогодні відкрито безліч пунктів прийому вторинної сировини. Одним із таких є і наша компанія «Вторсировина».

Фосфориста мідь МФ 9 і МФ 10 мають цілу низку позитивних якостей, до яких відноситься:


     теплопровідність,

     пластичність,

     електропровідність,

     стійкість до впливу вологи,

     антикорозійна стійкість.


Сплави міді з фосфором знаходять широке застосування у металургії та машинобудуванні. Існують чотири основні сфери їх застосування:


- як розкислювач при плавці міді та латуні, а також ряду інших мідних сплавів; при виплавці міді з катодів на заводах обробки кольорових металів лігатуру вводять у розплав із розрахунку 0,10-0,15% Р;

— як легуючий елемент при виробництві мідних сплавів, що містять фосфор, з яких найважливішими є деформовані олов'янофосфористі бронзи типу БрОФ 6,5-0,15, ливарні бронзи з вмістом до 1% Р; бронзи, що деформуються, що містять до 0,4% Р;

- як основний компонент припоїв із вмістом фосфору від 3 до 10%; як припоїв використовується як безпосередньо лігатура типу МФ10, так і спеціально розроблені сплави ПМФОЦр і ПМФЦЖ, що містять 3-4 вага.%Р; Основним споживачем припоїв є машинобудування, зокрема виробництво побутової техніки.

- як модифікатор силумінів при лиття виробів з доевтектичних силумінів, наприклад, блоків циліндрів двигунів внутрішнього згоряння; при литті таких виробів для поліпшення властивостей виливки вводять 0,1-0,2%, а іноді й більше мідно-фосфорної лігатури.


Потреба цих сплавах у Російській промисловості досить велика. Зібрані на сьогодні далеко не повні відомості дають цифру щонайменше дві тисячі тонн на рік. Потреба світовому ринку оцінюється в 20-30 тис. тонн на рік.

До сьогодні загальноприйнятою технологією отримання мідно-фосфорних сплавів залишається технологія, розроблена в 30-х роках минулого століття [1]. Ця технологія передбачає набивання на дно футерованого вогнетривом ковша спочатку червоного фосфору, потім – активованого вугілля та тирси, укладання зверху мідного листа. Металеву мідь розплавляють у печі та виливають у ківш на мідний лист.

Після його розплавлення мідь просочується крізь шар тирси та вугілля на дно ковша, фосфор інтенсивно випаровується і у вигляді бульбашок проходить через мідний розплав, взаємодіючи з ним. НавКруг кожної частки вугілля, що заплуталася в мідному розплаві, утворюється бульбашка газоподібного фосфору. При цьому розчинення газоподібного фосфору в розплавленій міді виявляється можливим завдяки високій сумарній поверхні контакту бульбашок фосфору з мідним розплавом. Ця поверхня забезпечується великою кількістю частинок активованого вугілля та тирси. До недоліків цієї технології слід зарахувати:


— необхідність використання червоного фосфору, що є дорогим та екологічно небезпечним продуктом, робота з яким здійснюється вручну та не відповідає сучасному рівню санітарних норм;

- Швидкість розчинення фосфору в розплавленій міді істотно нижче швидкості спливання бульбашок газоподібного фосфору з частинками активованого вугілля. Внаслідок цього втрати фосфору в атмосферу досягають 20-30%. Втрати ці ростуть зі зростанням концентрації фосфору у сплаві, що виплавляється;

- пари фосфору над ковшем, взаємодіючи з киснем повітря, догоряютьу вигляді великого смолоскипа з утворенням частинок оксиду фосфору.

 

  У нас ви можете придбати Мідь фосфориста, чушка МФ-15 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Найбільш широко використовуваними марками цього сплаву виступають: МФ9, МФ10
Вид за способом виготовлення
Мідні чушки одержують із мідної руди та відходів з високим вмістом міді. Лом розрізається на габаритні шматки, очищається від сторонніх домішок, завантажується в плавильні. При температурі близько 1450℃ утворюється штейн – сплав міді та заліза, що потребує подальшого очищення.
Вид за хімічним складом
Основні компоненти міді фосфористої МФ 9 P ~ 8-9,5, P та Cu 99,5 Домішки Bi<0,005, Sb<0,1, Fe<0,15
Вид за призначенням
Використовується в алюмінієвій промисловості, як подрібнювач зерна для підвищення міцності, зносостійкості та оброблюваності алюміній-кремнієвих сплавів. Існують чотири основні області їх застосування: як розкислювач при плавці міді та латуні, а також ряду інших мідних сплавів; при виплавці міді з катодів на заводах обробки кольорових металів лігатуру вводять у розплав із розрахунку 0,10-0,15% Р; в якості легуючого елемента при виробництві мідних сплавів, що містять фосфор, з яких найважливішими є деформовані олов'янофосфористі бронзи типу БрОФ 6,5-0,15, ливарні бронзи з вмістом до 1% Р; бронзи, що деформуються, що містять до 0,4% Р; як основний компонент припоїв із вмістом фосфору від 3 до 10%; як припоїв використовується як безпосередньо лігатура типу МФ10, так і спеціально розроблені сплави ПМФОЦр і ПМФЦЖ, що містять 3-4 вага.%Р; Основним споживачем припоїв є машинобудування, зокрема виробництво побутової техніки. як модифікатор силумінів при лиття виробів з доевтектичних силумінів, наприклад, блоків циліндрів двигунів внутрішнього згоряння; при литті таких виробів для поліпшення властивостей виливки вводять 0,1-0,2%, а іноді й більше мідно-фосфорної лігатури.
Тип
Мідна чушка
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT