Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
900.00 грн
/кг

Фольга мідна М3 0,09х95 мм ДПРНТ

Виробник: Украина
Код товару: 16512
В наявності
900.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Фольга мідна М3 0,09х95 мм ДПРНТ - один із найбільш затребуваних видів металопрокату. Являє собою тонку смугу товщиною від 0,02 мм, виготовлену відповідно до ГОСТів та технічних стандартів.

Стрічка мідна має високу корозійну стійкість, пластичність, чудову тепло- і електропровідність і довговічність. Листова мідь стійка до негативного впливу навколишнього середовища, має відмінні властивості по відношенню до агресивних середовищ.

Мідна стрічка має кілька параметрів:

за способом виготовлення буває холоднокатанною та гарячокатаною;

станом металу – м'який (М1), напівм'який (М2), твердий (М3);

за умовами експлуатації: стрічки у вигляді пластин, у формі труб, збільшеної довжини, з певною глибиною вдавлювання.

Застосовуються у будівництві як покрівельний матеріал, для вирішення дизайнерських завдань, використовується в машинобудуванні та електроніці, у виробництві конденсаторів, для обмотки трансформаторів.

Фольга як прокат є якоюсь подібністю до звичайних листів, проте під нею потрібно розуміти значно більш тонкі листи, або стрічки розкочаних металів або металевих сплавів, що характеризується дуже маленькими розмірами завтовшки, приблизно від 0,015 до 0,25 міліметра в залежності від призначення та використаного методу виготовлення .

У житті частіше зустрічається алюмінієва фольга, яку ми незамінно використовуємо в побуті. Але це не єдиний існуючий вид фольги, так само є і алюмінієва технічна, свинцева, мідна. Кожна їх знайшла свою сферу застосування залежно від характеристик. Наприклад, свинцева фольга найчастіше використовується для пакування тютюну, деталей приладу, технічна алюмінієва - для тепло або гідроізоляції. У цій статті йдеться про мідну фольгу, про способи її виробництва та сфери застосування.

Як матеріал, мідь використовується людьми ще з давніх-давен. Вона зустрічається в природі у вигляді самородків, що не робить її видобуток дуже скрутним. Використання міді у виробничих цілях охарактеризовано такими якостями, як висока пластичність, електропровідність, теплопровідність, стійкість до корозії, що робить її незамінним матеріалів у виробництві електротехнічної промисловості. З міді виготовляють деталі холодильників, електричні дроти і навіть витвори мистецтва.

Якщо говорити про галузі в яких застосовується мідна фольга, то можна помітити їхню різноманітність. І це приладобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість. Наприклад, з фольги виготовляють схеми, нагрівальні плівки для авіа-транспорту, кабелі, антени та багато іншого, оскільки характеристики металу дозволяють використовувати найтоншу стрічку з міді в багатьох галузях виробництва. Також вона використовується в житловому та промисловому будівництві, не втрачаючи своїх якостей протягом усього терміну експлуатації.

Зважаючи на популярність цього металу, існує величезна кількість компаній, що ведуть його продаж. Але, слід зазначити, що частіше виробник додає дуже багато домішок, отримуючи на виході неякісний продукт. Тому при купівлі виробів із міді необхідно ознайомитись з діяльністю постачальника, його досвідом роботи. Одним з популярних постачальників міді є компанія "МетПромStar", яка здійснює продаж металопрокату міді, кольорових металів та нержавіючої сталі вже понад 10 років, маючи регіональні представництва по всій Росії.

Говорячи про фольгу з міді, потрібно торкнутися способу її виробництва. Розрізняють кілька видів мідної фольги. За типом виробництва, буває катана та електроосаджена. Відповідно, вони створюються на різному устаткуванні, різняться методами виробництва.

Електроосаджений буває:


1) стандартна,

2) з високою пластичністю,

3) гаряче,

4) відпалена.


Перший тип частіше використовується під основу і в чистому вигляді застосовується рідко, зважаючи на погану гнучкість. Три інші типи відрізняються термообробкою стандартної фольги, змінюючи її пластичність.

Катанна фольга поділяється на:


1) катанна,

2) малов'язка холоднокатана,

3) катана відпалена,

4) катана за низької температури.


Наприклад, при холодному металопрокаті метал трохи нагрівають, щоб він був пластичним, піддаючись тиску, а потім між двома вовками катається до потрібної товщини.

За рахунок застосовуваного методу фольга може мати різну міцність і ціну.

Такі зовнішні характеристики фольги з міді, як червоний відтінок, глянсовий, блискучий вигляд знайшли нову сферу її застосування-дизайн інтер'єру, наприклад, створення декоративних вітражів на прозорому склі. Відповідно до цього виду використання, виділяють ще один тип фольги - мідна фольга, що самоклеїться. Називається самоклеючою, тому що наносити клей на її поверхню не потрібно. Але і для її покупки обов'язково знати, для чого ви її використовуєте, оскільки вона відрізняється і товщиною, і умовами експлуатації.

Одним з мінусів мідної фольги є поява зеленого відтінку, що отримується при її тривалому контакті з киснем, але це можна ззамінити поліруванням або спеціальним лакуванням.

Мідна фольга є листами або стрічками, товщиною приблизно до 0,25 мм. Різновиди матеріалу залежать від методу виготовлення та призначення. Мідь користується популярністю в електротехніці, для холодильників, кондиціонерів та іншої техніки, для створення декорацій в мистецтві.

До переваг фольги з міді можна віднести:


     високу технологічність під час виробництва кабелів, ізоляційних та інших електротехнічних елементів;

     стійко переносить вплив агресивних середовищ та морозів;

     водонепроникна фольга, має високу теплопровідність, попереджає утворення корозії;

     матеріал має гарну якість за доступною ціною.


Завдяки широкому розмаїттю покупець може вибрати мідну фольгу потрібної густини та розміру, з урахуванням сфери її застосування.

Мідну фольгу виготовляють відповідно до вимог ГОСТу. Обов'язково стежать за тим, щоб вона була рівною, без пошкоджень та домішок. Тільки якісний матеріал зможе прослужити довгий час та з користю.

Призначення та застосування

Відповідно до призначення фольга з міді використовують у різних галузях промисловості. Стрічки бувають завтовшки від 0,04 мм до 6,0 мм, завширшки – від 10 мм до 600 мм і завдовжки від 500 мм.

Самоклеючу мідну фольгу застосовують:


     Для виготовлення теплообмінних пристроїв багатьох видів електричної техніки.

     З метою екранування кабелів.

     У сфері будівництва мідну фольгу використовують для виконання теплоізоляції та оздоблювальних робіт.

     Матеріал часто використовують для створення вітражних виробів.

     Фольгу можна побачити і у поліграфії, для тиснення.


Для виготовлення товару у харчовій промисловості фольгу з міді заборонено використовувати! Для цих цілей застосовують алюмінієвий чи сталевий матеріал.

Завдяки хорошим перевагам мідна фольга застосовується у різних галузях, крім харчової промисловості. У будівництві зберігає свої початкові якості протягом усього періоду експлуатації. Матеріал часто використовують із виробництва техніки.

Виробництво мідної стрічки У принципі, мідна стрічка виготовляється практично так само, як пластина, проте варто зазначити, що тут потрібно ще більш досконале обладнання для досягнення підвищеної точності. На відміну від звичайної пластини, яку можна створити з використанням гарячекатаної технології, для виробництва стрічки необхідна саме холоднокатана технологія – саме за рахунок її використання та можна досягти необхідної товщини продукту. А якої саме товщини має бути мідна стрічка? Про це ви зараз дізнаєтесь. Вам варто звернути увагу на те, що як виробництво, так і характеристики різних видів мідної продукції можуть бути однаковими або дуже схожими, а ось сфери їх застосування вже можуть виявитися вкрай різними. Характеристики мідної стрічки Мідна стрічка, відома також як мідна смуга, відрізняється від пластини переважно лише своєю товщиною. Якщо для пластини товщина один міліметр є практично мінімальною (в основному пластини бувають набагато більшої товщини, особливо коли кінцевий продукт має бути міцним, тобто використовуватись у справі, а не для прикраси), то для стрічки така товщина – це вже практично допустимий максимум. Справа в тому, що товщина стрічки становить зазвичай близько однієї десятої міліметра, часом вона може доходити навіть до п'яти сотих міліметра. Саме тому мідна стрічка поставляється не в листах, як пластини, а в рулонах, оскільки вона згортається. Що ж до інших параметрів, те й теплопровідність, і електропровідність від зміни товщини матеріалу не змінюються.

Виробництво мідної фольги Останнім матеріалом, що розглядається, є мідна фольга – це найтонша мідь, яка використовується в промисловості. Однак не поспішайте говорити, що ви її бачили та знаєте, а також постійно використовуєте. Справа в тому, що харчова фольга, така популярна в домашньому господарстві, найчастіше виготовляється з алюмінію або сталі, але не з міді. Що стосується саме мідної фольги, то вона може вироблятися двома способами - в результаті виходить катана або електроосаджена фольга. У другому випадку матеріал виходить зернистим, тому використовувати його динамічно не виходить - така фольга застосовується лише для статичних цілей. Щодо катаної, то ця фольга є набагато більш рівною, тому динамічне її використання не загрожує появою тріщин. Характеристики мідної фольги Мідна фольга, як уже було сказано раніше, має все ті ж властивості та характеристики, що й попередні варіанти матеріалів, але відрізняється своєю неймовірно маленькою товщиною. Якщо вам здавалося, що мідна стрічка дуже тонка, то ви помилялися – насправді найтоншою є саме фольга. При певних способах її обробки можна досягти разючої товщини - всього 18 мікрометрів, а в деяких випадках результат буває ще більш вражаючим. Застосування мідної фольги Природно, за рахунок своєї електропровідності і неймовірномалу товщину мідна фольга дуже часто використовується в електротехніці. Її можна виявити в різних електронних платах, навіть у найкрихітніших. Також дуже часто можна побачити, як мідна фольга використовується для екранування кабелів – для цього завдання вона підходить набагато краще за будь-який інший матеріал, який доступний у тій же ціновій категорії. Як вже було сказано раніше, у харчовій промисловості мідна фольга не використовується, тому що у неї є набагато більш відповідні альтернативи з алюмінію та сталі. Також можна виявити мідну фольгу у сфері будівництва – найчастіше там вона використовується для теплоізоляції. Ну і звичайно, дуже часто не тільки мідна, а й будь-яка інша фольга застосовується в поліграфії для того, щоб тиснути. Звісно, це всі сфери, у яких можна знайти застосування такому чудовому продукту як мідна фольга. Багато тисяч років тому, коли на Землі був мідний вік, люди не знали, як поводитися з іншими металами, тому вони використовували простий та поширений матеріал – мідь. Він при всіх своїх недоліках був набагато кращим при виготовленні та використанні інструментів, ніж камінь, який застосовувався раніше.


  У нас ви можете купити Фольга мідна М3 0,09х95 мм ДПРНТ за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
холоднокатана, гарячекатана
Вид за хімічним складом
з первинної міді, чистотою 99,9%
Вид за призначенням
Застосовуються у будівництві як покрівельний матеріал, для вирішення дизайнерських завдань, використовується в машинобудуванні та електроніці, у виробництві конденсаторів, для обмотки трансформаторів. З міді виготовляють деталі холодильників, електричні дроти і навіть витвори мистецтва. Якщо говорити про галузі в яких застосовується мідна фольга, то можна помітити їхню різноманітність. І це приладобудування, харчова промисловість, хімічна промисловість. Наприклад, з фольги виготовляють схеми, нагрівальні плівки для авіа-транспорту, кабелі, антени та багато іншого, оскільки характеристики металу дозволяють використовувати найтоншу стрічку з міді в багатьох галузях виробництва. Також вона використовується в житловому та промисловому будівництві, не втрачаючи своїх якостей протягом усього терміну експлуатації.
Тип
Мідна фольга
Габарити (ширина, довжина)
0,02х210 0,05х175 0,1х20 0,1х80 0,3х300 0,1х300 0,02х210 0,1х120 0,05х170 0,1х200 0,55х670 0,08х240 0,05х150 0,2х120 0,09х95 0,05х77 0,2х40 0,4х300 0,2х20 0,5х300 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT