Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
700.00 грн
/кг

Плетінка ПМЛ 10х16 мідна луджена

Виробник: Украина
Код товару: 11532
В наявності
700.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Плетінка ПМЛ 10х16 мідна луджена розшифровується як "Плетінка мідна луджена" Т2 і УЗ в позначенні плетінки ПМЛ позначають кліматичне виконання. Т - тропіки 2 - може розміщуватися на відкритому повітрі без впливу прямого сонячного світла, температура від "+10" до "+50". У - помірний клімат 3 - може розміщуватися в неопалюваних приміщеннях. температура від "-40" до "+50".


Фізично відмінності Т2 від У3 саме в припої, яким лудиться мідна тяганина плетінки ПМЛ. Т2 - припій складається з чистого олова, який на морозі стає крихким, такий припій може обсипатися з плетінки. У3 – припій свинцево-олов'яний, прийом олова лише 40%. Такий припій на морозі свої властивості не втрачає.


Плетінка ПМЛ застосовується для екранування монтажних проводів, кабелів, джгутів, захищає та запобігає електромагнітним наведенням та випромінюванням.


Екранування проводів і кабелів: проблема перешкодозахищеності електротехнічних та радіоелектронних пристроїв вимагає уваги, неправильний вибір схеми підключення, неправильний метод розведення кабелів, помилка проектування системи заземлення та екранування можуть викликати повну відмову або збої в роботі системи, порушити її безпеку. Застосування щодо нескладних та недорогих методів захисту від перешкод допоможе вирішити цю проблему.

Виготовляється плетінка ПМЛ відрізками завдовжки від 2,5м. Випускають такі типорозміри ПМЛ: 3х6, 6х10, 10х16, 16х24, 24х30, 30х40, 40х55.


         У нас ви можете купити Плетінка ПМЛ 10х16 мідна луджена за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
складається з тонких медних проволок, переплетених у косичку, лужених припоєм олов’янно-свинцової групи
Вид за хімічним складом
Т2 - припой складається з чистого олова, яке на морозі стає хрупким, такий припой може осипатися з плетіння. У3 - припой свинцово-олов'яний, прийом олова тільки 40%. Такой припой на морозе свої властивості не теряет.
Вид за призначенням
Плетені мідні екрануючі призначені для екранування проводів, кабелів та інших подібних виробів. плетінки з мідного лудженого дроту, полегшені. Плетені марки ПМЛ, ПМЛО виготовляються з мідного дроту, лудженого оловом; плетінки марок ПМ, ПМО – з мідного дроту. Служить плетінка ПМЛ для захисту від різного походження електромагнітних наведень. Щоб захистити електротехнічну апаратуру від впливу електромагнітних або радіочастотних перешкод та уникнути негативних наслідків впливу небажаних та часом неконтрольованих сплесків електромагнітної енергії поблизу Ваших приладів, необхідно застосування спеціально розробленого для таких цілей виробу – плетінки ПМЛ
Тип
Мідна плетенка
Габарити (ширина, довжина)
Виготовляється плетінка ПМЛ відрізками довжиною від 2,5 м. Випускають такі типорозміри ПМЛ: 3х6, 6х10, 10х16, 16х24, 24х30, 30х40, 40х55.
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT