Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
700.00 грн
/кг

Труба мідна М1 М2 110х12,5 мм

Виробник: Украина
Код товару: 16490
В наявності
700.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Труба мідна М1 М2 110х12,5 мм є пустотілим виріб з металу, що має округлу витягнуту форму. Ця продукція виготовляється з міді різних марок.

Виготовляється мідна труба з міді М1, М2 чи марки М3. ГОСТ 859-2001 регламентує хімічний склад продукції. За ДСТУ 24231-80 здійснюється відбір та підготовка пробних частинок для визначення хімічного складу сплаву.

Мідна труба на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших і часто використовуваних елементів кольорового прокату, що застосовується фактично в кожній сфері виробництва та будівництва.

Експлуатаційні характеристики дозволяють використовувати дані вироби при виготовленні обладнання - опалювального та кліматичного. Наприклад, у радіаторах біметалічних елітного класу та сучасних системах кондиціювання.

Труба мідна підрозділяється на два типи – невипалена та відпалена. Щоб вийшла продукція з необхідними показниками, здійснюється процес відпалу - розігрів до 600 ° С - 700 ° С з поступовим охолодженням після (відпусткою). Готовий матеріал набуває інших експлуатаційних характеристик.

Залежно від товщини стінки розрізняють:


- Труба мідна ГОСТ 617-2006 загального призначення товстостінна;

- ГОСТ 11383-75 - тонкостінна тягнута.


Область застосування мідної труби дуже різна. Вона використовується в ЖКГ, машино- та приладобудуванні, у сфері будівництва та електроенергетиці.

Найчастіше мідні трубки використовуються в таких системах, як:


• опалювальні;

• системи водопостачання (як холодного, і гарячого);

• підключення технологічного обладнання;

• системи подачі фреону в обладнанні морозильного або холодильного типу;

• гідравлічні системи, що подають олії;

• паливні трубопроводи;

• трубопроводи, що транспортують стиснене повітря чи газ;

• системи Відвід конденсату;

• системи кондиціювання та ін.


Труби з даного матеріалу не здатні взаємодіяти з різними рідинами для роботи в побуті такими, як: олії, жири, миючі засоби та ін. Варто зауважити, що хлор, який міститься у воді, не руйнує внутрішню поверхню труби, а навпаки, захищає її від руйнувань.

У схожості з трубами із пластику мідь приваблива тим, що всередині труби неможливе утворення наростів, які сприяють засмічуванню труб. За описами в ГОСТі труби можуть витримувати досить високі температури і різкі перепади не привід для поломки.

Такий вид труби з розміром 14 дюймів діаметром дуже гнучка. Відповідно до цього труби стають безпечнішими тому, що під час охолодження води вони не руйнуються.

Основною відмінністю від інших видів труб є те, що дія різних хімічних речовин і фарб не привід до руйнування, а навпаки, це захист для труби з міді та привабливий дизайн. Крім цього, у продажу є труби, які заздалегідь оброблені хромом для подальшого фарбування.

Труби з міді здатні плавитися за температури 108 градусів.

Якщо в приміщенні повітря сухе і не має вологи, то труби не будуть покриватися окисом, а, якщо ж інакше, то вони їй покриються і набудуть зеленого вигляду. Крім того, варто відзначити, що матеріал цих труб не важкий, на відміну від чавунних труб.

У першому вигляді труба має можливість випалюватися, що сприяє м'якості труби. Але стійкість і міцність труби в цей час, мабуть, змінюється в гірший бік. Такий тип монтується кількома десятками відрізками труб приблизно розмірів 2,5 метра. У другому типі обробка проводиться у формі відрізків прямого типу приблизно розмірами 5 метрів.

Тип перерізу може відрізнятися один від одного, і можна зустріти на ринку трубу з прямокутним перетином. Такий тип зазвичай використовується в електричних машинах зі обмоткою статора, які охолоджуються за допомогою спеціальної рідини. Варто зазначити, що виробництво такого типу досить складне і тому вартість буде дорожчою.

Основні риси обробки труб з міді

Для початку робіт слід виміряти та нарізати труби на частини. Перетин труби має бути рівним і для цього потрібний спеціальний різак для труб.

Технологія прикріплення труб між собою

На труби з міді наносити Різьба не потрібно.

Приєднати їх можна між собою двома варіантами:


  За допомогою спаювання;

  За допомогою пресування.


Труба мідна: переваги та недоліки

Крім міцності, надійності та довговічності, мідні труби мають масу інших переваг, на тлі яких переваги решти трубопровідних систем просто блякнуть. Вивчимо докладніше усі позитивні моменти міді.


     Перше, що тут можна виділити, це універсальність – труби з міді можуть використовуватися для транспортування будь-яких рідин та за будь-яких умов. Єдине, що частково випадає з області застосування мідних труб, це водопровід – спаяти його з міді, звичайно, можна, але солі та луги, що містяться у водопровідній воді, скорочують термін служби мідного водопроводу практично в півтора рази. З цієї ситуації є тільки один вихід - перед подачею води в мідну системуйому трубопроводів її треба пом'якшувати. Ставиться звичайна колба, що наповнюється спеціальною сіллю. У всьому іншому без обмежень – це і опалення, і тепла підлога, і системи вентиляції та кондиціювання, та інші місця, де виникає потреба транспортувати рідину на якусь відстань.

     Не слід обминати увагою та властивості міді як такої – це її несхильність до гниття та корозії, а також пластичність, яка обумовлює простий процес монтажу. Не варто забувати про бактерицидні властивості цього матеріалу - вода, що знаходиться в мідному резервуарі, не цвіте, і в ній не розмножуються хвороботворні мікроби.

     Що стосується експлуатаційних характеристик мідних труб, то тут слід відзначити широкий діапазон температур рідини, яку можна переміщати - мідь вільно витримує температури від -100°C до 250°C. За цих температур труби не плавляться, не тріскаються і не деформуються.

Можна виділити ще масу інших переваг цього матеріалу – наприклад, деякі люди приписують йому декоративні якості, але самі розумієте, що цей момент суто індивідуальний і в основному залежить від складання та вмінь майстра. Також можна відзначити і смак води, в якому немає металевого присмаку. Не зайвим буде згадати про просту технологію паяння, але про це трохи пізніше, а поки виділимо пару недоліків - як не крути, а ідеальним у всіх відношеннях цей матеріал назвати не вийде. В принципі, негативні моменти не дуже серйозні, крім того, що ми озвучили вище (скорочення терміну служби при транспортуванні водопровідної води) – решта скоріше можна назвати особливостями.


     Висока вартість – мідні труби та фітинги найдорожчі серед усіх систем трубопроводів.

     Мідь не сприймає сусідства з оцинкованою трубою – це закон природи, який свідчить, що сусідство міді та цинку веде до запуску такого процесу, як електроліз. Встромте мідний і цинковий цвях у землю, картоплю, яблуко, лимон та інші овочеві продукти, в яких є сік або вода, і заміряйте напругу на їхніх кінцях. Йдеться про мілівольти, але саме вони руйнуватимуть труби і скорочуватимуть їх термін експлуатації у два, а то й утричі. Загалом таке сусідство невдале, і його треба уникати.


В принципі, більше недоліків виявити важко – їх не може бути. Саме тому монтаж мідних труб на сьогоднішній день є найкращим варіантом для створення довговічних систем опалення та водопроводу.

Які бувають мідні труби

Різновидів мідних труб не так вже й багато, і класифікувати їх можна хіба що за двома ознаками – за способом виготовлення та розмірами.


     За технологією виготовлення цей матеріал можна розділити на два типи – відпалені мідні труби і, відповідно, не відпалені. Перевагою перших є їх гнучкість, яка певною мірою полегшує роботу, а перевагою других міцність. Перші здебільшого застосовуються для систем кондиціювання, а другі можна назвати водопровідними мідними трубами. Розрізнити їх можна за кольором (відпалені труби темніші) та по упаковці – відпалені труби реалізуються бухтами з намотуванням до 50м, а не відпалені хлистами завдовжки до 5м.

     Розміри мідних труб. Тут також можна виділити два підвиди цього матеріалу: по-перше, їх можна класифікувати за типом перерізу (прямокутне або кругле) і, по-друге, за розміром перерізу. Прямокутні, або, як їх ще називають, профільні мідні труби є досить специфічними і використовуються дуже рідко, а от круглі набули широкого поширення. Що стосується розміру перерізу, або, як прийнято говорити, діаметра мідних труб, то тут справи йдуть практично так само, як і з іншими трубопроводами. Єдина відмінність - це те, що розмір цього матеріалу зазвичай вказується в міліметрах, а не в дюймах - наприклад, мідна труба з прохідним діаметром 1/4 "маркується як 12/14". Вказується її зовнішній та внутрішній діаметр. Як варіант, можна зустріти й інше маркування – наприклад, 14/1 (зовнішній діаметр та товщина стінки).


Крім вищеописаних різновидів мідних труб, існують спеціальні вироби даного типу. Наприклад, мідна труба для теплої підлоги, основна відмінність якої полягає в товщині стін (вона більше і може становити 1,5 мм). Також не зайвим буде згадати про так звані оребрені труби, які виготовляються для теплообмінників (вони можуть бути цільномідними або біметалевими, виготовленими з міді та алюмінію). Останнім часом з'явилися хромовані мідні труби, які добре показали себе у процесі виготовлення зовнішніх вузлів систем опалення, водопроводу чи газопроводу, до яких висувають особливі естетичні вимоги.

Способи з'єднання мідних труб

Практично всі мідні труби можуть з'єднуватися двома способами – паянням з використанням спеціальних припоїв та за допомогою обтискних фітингів. І той і інший спосіб відрізняється надійністю, але найчастіше використовуваним вважається метод високотемпературного паяння. Дело в тому, що для опресування фітингів потрібен спеціальний прес, який коштує недешево, а все, що знадобиться для паяння, це невеликий пальник з балоном газу, припій та флюс. Паяти мідні труби для водопостачання простіше і швидше - до того ж, на відміну від фітингів, які після опресування є неремонтопридатними, паяний стик можна виправити в будь-який час (підпаяти і усунути текти).


     Паяння мідних труб виглядає так. Відразу слід уточнити той момент, що ця технологія передбачає з'єднання за принципом труби в розтруб. Спочатку кінець труби ретельно зачищається наждачним папером, потім не менш ретельно знежирюється спиртом. Так само слід зробити і з внутрішнім діаметром розтруба. Потім на кінець труби наноситься спеціальний флюс, після чого вона вставляється в розтруб. Тепер проводиться нагрівання з'єднання – в ідеалі воно має бути нагріте настільки, щоб після дотику до нього припою останній розплавився. Що і є заключним етапом паяння – торкаючись місця з'єднання труби і розтруба припоєм, ми розплавляємо його. Рідкий припій по капілярах, утвореним флюсом, втягується в стик і заповнює простір між трубою та розтрубом. Паяне таким чином з'єднання має остигати природним способом.

     З'єднання мідних труб пресуванням. Про цю технологію складання розповім коротко, тому що купувати спеціальний прес, навіть для не разового виконання робіт, сенсу ніякого немає - його простіше взяти в оренду, якщо вам захочеться попрацювати саме з такими трубами і фітингами. Для тих, хто знайомий з обтискними металопластиковими трубами, ця технологія не здасться новою - тут все так само. Одна труба вставляється всередину фітинга з гумовим ущільнювачем, після чого стик обтискається пресом.


Ще існує технологія збирання мідних труб за допомогою гайкових з'єднань – принцип, знову ж таки, такий, як і у металопластикової труби. Відмінність полягає тільки в пристрої обтискного кільця, яке має спеціальні концентричні виступи, які карбують у мідній трубі таку ж частину у відповідь. Як і у випадку з металопластиковою трубою, це з'єднання не відрізняється надійністю, і ховати його в стіну вкрай не рекомендується.


  У нас ви можете купити Труба мідна М1 М2 110х12,5 мм, ціна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Виготовляється мідна труба з міді М1, М2 або марки М3
Вид за способом виготовлення
холоднодеформовані (холоднокатані); пресовані (гарячекатані)
Вид за хімічним складом
містить до 99,7% міді та 0,3% домішок заліза, нікелю, сірки, свинцю, вісмуту та кисню
Вид за призначенням
Мідна труба на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших і часто використовуваних елементів кольорового прокату, що застосовується фактично в кожній сфері виробництва та будівництва. Експлуатаційні характеристики дозволяють використовувати дані вироби при виготовленні обладнання - опалювального та кліматичного. Наприклад, у радіаторах біметалічних елітного класу та сучасних системах кондиціювання. Область застосування мідної труби дуже різна. Вона використовується в ЖКГ, машино- та приладобудуванні, у сфері будівництва та електроенергетиці. Найчастіше мідні трубки використовуються в таких системах, як: опалювальні; системи водопостачання (як холодного, і гарячого); підключення технологічного обладнання; системи подачі фреону в обладнанні морозильного або холодильного типу; гідравлічні системи, що подають олії; паливні трубопроводи; трубопроводи, що транспортують стиснене повітря чи газ; системи відведення конденсату; системи кондиціювання та ін.
Тип
Труба медная
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT