Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
670.00 грн
/кг

Мідний дріт М1м, М1т 0,4 мм

Виробник: Украина
Код товару: 6270
В наявності
670.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Мідний дріт М1м, М1т 0,4 мм - продукція з чистої міді та її сплавів з різними домішками. Порівняно із довжиною виробу його перерізу дуже мало. Воно має круглу форму, іноді – фігурну. Виробляють цей виріб виробляють металом на спеціальних технічних приладах.

Дріт з міді широко застосовується в електротехніці, машинобудуванні, приладобудуванні, служить напівфабрикатом виготовлення пружин і металовиробів, елементів струмопровідних конструкцій. Тобто там, де потрібний міцний, пластичний матеріал із високою електропровідністю. Зварювальний дріт незамінний при зварюванні тонких листів металу. Її використовують у мікроелектроніці, у роботі з кремнієвими кристалами, у мікрозварюванні методом термокомпресії тощо.


За рахунок малої площі перерізу дріт із міді має високий рівень електропровідності. Матеріал легко обробляється. Мідь успішно справляється з перепадами температур та роботою в екстремальних умовах.


Виробляють виріб із міді марок М1 та М2. Відмінність у вмісті чистої міді, що впливає електропровідність. Маркування ММ означає, що дріт м'який, МТ – твердий. Також дріт виготовляють із безкисневої міді та покривають емаллю.


    У нас ви можете купити Мідний дріт М1м, М1т 0,4 мм, ціна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
0,3-10мм
Вид за способом виготовлення
холоднодеформована (Д); гарячедеформована (Г)
Вид за хімічним складом
Cu – 99,9 %, домішки (як Pb, Fe, Ni, S, As, Sb, Bi, Sn) – не вище 0,1 %
Вид за призначенням
Дріт із міді широко застосовується в електротехніці, машинобудуванні, приладобудуванні, служить напівфабрикатом для виготовлення пружин та металовиробів, елементів струмопровідних конструкцій. Тобто там, де потрібний міцний, пластичний матеріал із високою електропровідністю. Зварювальний дріт незамінний при зварюванні тонких листів металу. Її використовують у мікроелектроніці, у роботі з кремнієвими кристалами, у мікрозварюванні методом термокомпресії і т.д. За рахунок малої площі перерізу дріт із міді має високий рівень електропровідності.
Тип
Мідний дріт
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT