Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
770.00 грн
/кг

Круг мідний М1, М2 5 мм

Виробник: Украина
Код товару: 06296
В наявності
770.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Круг мідний М1, М2 5мм є суцільний виріб однопроникного металопрокату по всій довжині перерізу. У відповідність до вимог ГОСТ1535-2006 виготовляється пруток круглого, квадратного, а також шестигранного перерізу методом холодного прокату або гарячим пресуванням (тільки для прутка круглого) з міді: М1(р, ф), М2(р) або М3(р) зі складом домішок регламентованими вимогами ГОСТ859-2001.


Завдяки унікальним хімічним та фізичним властивостям металу, мідний пруток знаходить широке застосування, насамперед як напівфабрикат для подальшої обробки та виготовлення деталей різного призначення.


Висока корозійна стійкість і низька хімічна активність металу роблять пруток із міді незамінним матеріалом при виготовленні запірної арматури в системах водо- та газопостачання. Мідь не становить загрози і навколишньому середовищу, тому деталі цього виду прокату широко використовуються при створенні різного обладнання, аж до харчового.


Важливим фактором є простота і технологічність обробки металу - мідь легко піддається свердлінню, фрезерування, згинання, кування, штампування, зварювання, тому деталі з мідного прутка надзвичайно потрібні в автомобільній промисловості, машинобудуванні, суднобудуванні, інших галузях.


Способи виготовлення поділяють мідні прутки на пресовані (гаряча деформація) - (Г) та тягнуті (холоднокатані або холоднодеформовані) - (Д).

Поперечний переріз прутків, що виготовляються, підрозділяє їх на квадратні (КВ), круглі (КР) або шестигранні (ШГ).

За точністю виготовлення прийнято розрізняти прутки нормальної (Н), підвищеної (П) та високої (В) точності.

Наступними критеріями прийнято вважати стан металу, який може бути м'яким (М), твердим (Т) та напівтвердим (П), а також довжину відрізків прутка: немірної (НД) та кратної мірної (КД) довжини.


Ще однією класифікаційною ознакою вважаються особливі умови, наприклад: підвищений стан пластичності (Л, Ф та У), види намотування бухтами (БТ або БО), для обробки автоматами (АВ) та інші.

    У нас ви можете придбати Круг мідний М1, М2 5мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
5-150мм
Вид за способом виготовлення
пресовані (гаряча деформація) - (Г) та тягнуті (холоднокатані або холоднодеформовані) - (Д)
Вид за хімічним складом
містить до 99,7% міді та 0,3% домішок заліза, нікелю, сірки, свинцю, вісмуту та кисню
Вид за призначенням
Круг мідний використовується як напівфабрикат для виробництва різних кріпильних елементів - гайок, болтів, шайб, шестерень - а також втулок, клапанів та інших деталей. Мідний круг популярний не тільки як заготовка та вихідна сировина для виточування деталей (втулок, шайб, штуцерів, фурнітури), але і в харчовій промисловості — для столових приладів, елементів декору та ін. Також можна відзначити таку сферу застосування мідного прокату: виготовлення електротехнічних деталей, роз'ємів та інших комплектуючих для електроніки.
Тип
Круг мідний
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT