Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
3 480.00 грн
/кг

Молібден дріт

Виробник: Китай
Код товару: 6342
В наявності
3 480.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Молібден дріт широко використовується в радіоелектронній промисловості та рентгенотехніці для виготовлення різних деталей електронних ламп, рентгенівських трубок та інших вакуумних приладів. Молібден досить стійкий і зберігає свою форму за високих температур, що розвиваються в процесі виготовлення та застосування таких ламп.


Характеристики:


ГОСТ 19671 - 91


Марка: МЧ


Зміст Mo: 99,9 %


Форма постачання: дріт


Діаметр: від 0,1 мм

    У нас ви можете купити Молібден дріт за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Молібден – м'який пластичний блискучий перехідний метал сріблясто-білого кольору.
Вид за способом виготовлення
Промислове отримання молібдену починається зі збагачення руд флотаційним методом. Отриманий концентрат випалюють до утворення оксиду МоО3: який піддають додатковому очищенню. Далі МоО3 відновлюють воднем: Отримані заготовки обробляють тиском (ковка, прокатка, протяжка)
Вид за хімічним складом
Зміст Mo: 99,9 %
Вид за призначенням
Дисульфід молібдену використовуються в критично важливих компонентах, наприклад, авіаційних двигунах. Молібденовий дріт використовується в радіоелектронній промисловості та рентгенотехніці для виготовлення різних деталей електронних ламп, рентгенівських трубок та інших вакуумних приладів. Амоній молібдат використовується для дроту, прутків, смуг, стрічок; у нафтопромисловості використовується для знесірчення або виробництва каталізаторів гідрування; для електролампового обладнання. Оксид молібдену використовують для струмопровідного покриття електричних провідників. Молібденові штабики є заготовками, з яких надалі одержують напівфабрикати, наприклад молібденовий пруток, лист (смугу). Молібденовий лист використовують при виготовленні джерел світла, жаростійких теплових огорож, човників, жароміцних контейнерів та багато іншого. Молібденовий пруток можуть використовуватися як нагрівачі високотемпературних електричних печей.
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT