Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
2 500.00 грн
/кг

Ніхром дріт Х20Н80, діаметр 0,02 мм

Виробник: Украина
Код товару: 16627
В наявності
2 500.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Ніхром дріт Х20Н80, діаметр 0,02  мм використовують як нагрівальні та ріжучі елементи в пакувальних ножах. Використовують як нагрівальні елементи в промислових електропечах, і в різних пристроях електричного нагріву, наприклад в побутових приладах. У промисловості використовують у водо- та повітронагрівачах. Часто використовують при виробництві електричних проводів, свердл, термопар, металовиробів, електродів, пружин, електронних приладів та інших елементів.

Характеристики:


Температура плавлення: 1390 ° С

Зміст Cr: 15,0 - 18,0%

Зміст Ni: 55,0 - 61,0%

Форма постачання: дріт

Діаметр: 0,1 – 10 мм


До переваг сплаву належать:


     термостійкість та довговічність;

     відмінний електричний опір;

     пластик;

     зварюваність;

     легка обробка продукту;

     стійкість до деформації при високій температурі (понад 400 ⁰С) та тиску;

     які відносяться до немагнітних сплавів.


Крім того, ніхром має більш ніж одну механічну якість з точки зору переваг. І легка вага.

Що є ніхромом?

Ніхром - це корозійностійкий метал, що складається з 2-х металів - нікелю і хрому, і добавок (марганець, сірка, алюміній, фосфор, залізо та ін). Сплав стійкий до температур до +1300 ⁰С, а його пластичність дозволяє використовувати його для виробництва електронагрівальних та резистивних елементів, різного прокату та дроту (дроту). Залежно від складу ніхром ділиться на певні марки.

Характеристики та властивості ніхромового дроту

Виробництво ніхромового дроту обмежується двома основними марками: Х15Н60 та Х20Н80. Особливості та характеристики кожного бренду різні.

X20H80 характеризується:


     склад: 25% хрому, 75% нікелю, 1% заліза.

     Питомий опір 1,13 Ом мм2/м (для дротів діаметром понад 3 мм).

     Робоча температура 1250-1300 ⁰С.


Щільність Х20Н80 8500 кг/м³, питома теплоємність 0,44 кДж/(кг К).

Х15Н60 поступається Х20Н80 за технічними характеристиками:


     робоча температура - 1000-1100 ⁰С;

     склад - 18% хрому та 60% нікелю;

     питома теплоємність - 0,46 кДж / (кг К);

     щільність 8200-8500 кг/м³;


Питомий опір марки 1,12 Ом мм2/м.

Низький вміст заліза в X20H80 означає, що нитка стійка до корозії та зносу. На відміну від Х15Н60, який більш схильний до корозії. Однак дана марка служить для виготовлення зразків, переріз яких відрізняється більшою пластичністю та меншою площею.

Як наповнювач обидві якості можуть включати алюміній, марганець, титан, кремній, залізо і цирконій. Присутність заліза підвищує магнітні властивості металу.

Основні властивості

Матеріалом для сучасного опалювального обладнання побутового та промислового призначення є, звичайно ж, ніхромовий дріт. Властивості відповідають найвищим технологічним вимогам.


     Питомий електричний опір: не більше 1100-1400 Ом*м.

     Температура плавлення близько 1400С, що дозволяє працювати при 800-1100С. Максимально допустиме значення для роботи залежить від складу. Так вміст заліза знижує його до 850-900С, для чистого двокомпонентного це 1100С.

     Щільність: 8000-8500 кг/м3.

     Висока міцність (σ = 650-700 МПа); працездатність зберігається в кислому агресивному середовищі та значних температурах.

     Хороша пластичність разом із зразковою твердістю дозволяє прокочувати та тягнути.


Ніхром має високу жаростійкість в окислювальній атмосфері (до 1250 °C), високий питомий електричний опір (1,05—1,4 Ом·мм2/м), має мінімальний температурний коефіцієнт електричного опору. Він має підвищену жароміцність, крипостійкість, пластичність, добре тримає форму. Ніхром - дорогий сплав, але, враховуючи його довговічність і надійність, ціна не є надмірною.

Нихром широко використовується:


     для виготовлення нагрівальних елементів у високотемпературних електропечах, печах випалу та сушіння, різних електричних апаратах теплової дії, стило для випалювання;

     як жароміцний (жаростійкий) сплав і хімічно стійкий сплав у певних агресивних середовищах;

     у деталях, що працюють при високій температурі, резисторних елементах, реостатах;

     як підшар і жаростійке покриття при газотермічному напиленні.

     як нитка випарника електронних сигарет.


Висока пластичність ніхрому дозволяє піддавати його зварюванню, точенню, волоченню, штампуванню та іншим видам механічної обробки.


  У нас ви можете купити Ніхром дріт Х20Н80, діаметр 0,02  мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Існує кілька способів виготовлення виробів з ніхрому: Волочення дроту та нитки з проміжною термообробкою. Безпосередньо перед волочінням катанку діаметром 6-8 мм нагрівають у спеціальних печах до температури 1170-1230°З швидко охолоджують. Температура нагрівання заготівлі залежить від складу металу. Наступний етап - травлення катанки в суміші соляної та азотної кислоти з водою. Волочення ніхромового дроту виконують із застосуванням високого тиску. Плющення - застосовується для виготовлення стрічки із прецизійних сплавів з високим електричним опором. В основі технології виготовлення ніхромової стрічки лежить обробка тиском із застосуванням дорогого обладнання – станів, пресів, печей. Виділяють 3 способи отримання: Прокочування. Ніхром досить пластичний, що дозволяє отримувати з нього дріт холодної прокаткою. Кола великих розмірів отримують гарячою прокаткою. Волочення. Є протягуванням заготовок (катанок) крізь отвір, що поступово звужується. Після отримання необхідного діаметра дріт піддають термічної та хімічної обробки. Пресування. Заготовки отримують, видавлюючи нагрітий сплав через отвори матриці пристосування.
Вид за хімічним складом
Зміст Cr: 20,0 - 23,0 % Зміст Ni: 77,0 - 80,0 %
Вид за призначенням
Ніхромовий дріт використовують як нагрівальні та ріжучі елементи в пакувальних ножах. Використовують як нагрівальні елементи в промислових електропечах, і в різних пристроях електричного нагріву, наприклад в побутових приладах. У промисловості використовують у водо- та повітронагрівачах. Часто використовують при виробництві електричних проводів, свердл, термопар, металовиробів, електродів, пружин, електронних приладів та інших елементів. Ніхромова стрічка має високий питомий електроопір. Тому основна сфера застосування - установки опору, елементи нагрівальних блоків, створення відповідальних компонентів внутрішньовакуумних приладів.
Тип
Ніхромова стрічка та дріт
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT