Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
2 500.00 грн
/кг

Ніхромова стрічка Х20Н80 0,5х10 мм

Виробник: Украина
Код товару: 06569
В наявності
2 500.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Ніхромова стрічка Х20Н80  0,5х10 мм має високий питомий електроопір. Тому основна сфера застосування - установки опору, елементи нагрівальних блоків, створення відповідальних компонентів внутрішньовакуумних приладів.


Характеристики:

ГОСТ 10994 – 74

Марка: Х15Н60

Температура плавлення: 1390 ° С

Зміст Cr: 15,0 - 18,0%

Зміст Ni: 55,0 - 61,0%

Форма постачання: стрічка


Практично у всіх електричних печах та електроприладах як нагрівальні елементи використовується ніхромовий дріт, нитка або стрічка.

Існує кілька способів виготовлення виробів з ніхрому:

Волочення дроту та нитки з проміжною термообробкою. Безпосередньо перед волочінням катанку діаметром 6-8 мм нагрівають у спеціальних печах до температури 1170-1230°З швидко охолоджують. Температура нагрівання заготівлі залежить від складу металу. Наступний етап - травлення катанки в суміші соляної та азотної кислоти з водою.

Волочення ніхромового дроту виконують із застосуванням високого тиску. Виробництво виробів методом волочіння регламентується вимогами ГОСТ 8803-89.


     Волочення гарячекатаної заготовки для отримання стрічки з ніхрому. Такий спосіб дозволяє на виході отримати високоякісну смугу, що точно відповідає профілю і перерізу волочильного каналу. Отримувана стрічка відрізняється високою якістю та відсутністю гострих кромок.

     Холоднотягнуте протягування. Спосіб застосовується для виготовлення дроту та ниток з ніхрому. Здійснюється без попереднього прогрівання заготовки. Регламентується ГОСТ 12766.1-90

     Холодна прокатка. Застосовується для виготовлення стрічки з ніхрому. Виконується відповідно до вимог ГОСТ 12766.2-90.

     Плющення - застосовується для виготовлення стрічки із прецизійних сплавів з високим електричним опором. Виконується згідно з ГОСТ 12766.5-90.

Ніхром має високу жаростійкість в окислювальній атмосфері (до 1250 °C), високий питомий електричний опір (1,05—1,4 Ом·мм2/м), має мінімальний температурний коефіцієнт електричного опору. Він має підвищену жароміцність, крипостійкість, пластичність, добре тримає форму. Ніхром - дорогий сплав, але, враховуючи його довговічність і надійність, ціна не є надмірною.

Нихром широко використовується:


     для виготовлення нагрівальних елементів у високотемпературних електропечах, печах випалу та сушіння, різних електричних апаратах теплової дії, стило для випалювання;

     як жароміцний (жаростійкий) сплав і хімічно стійкий сплав у певних агресивних середовищах;

     у деталях, що працюють при високій температурі, резисторних елементах, реостатах;

     як підшар і жаростійке покриття при газотермічному напиленні.

     як нитка випарника електронних сигарет.


Висока пластичність ніхрому дозволяє піддавати його зварюванню, точенню, волоченню, штампуванню та іншим видам механічної обробки.

До сфер використання ніхромових стрічок можна віднести: виготовлення вузлів опору, а також застосування стрічок у компактних реостатах. Крім цього, ніхромові стрічки застосовують для виробництва різних металевих виробів, що виступають як нагрівальні елементи (електрична енергія перетворюється на теплову).

Ще однією сферою використання ніхромових стрічок є створення пускорегулюючих резисторів (їх часто встановлюють у вантажопідйомниках, оскільки вони забезпечують рівномірний, плавний спуск великогабаритних предметів). З нихрому виготовляють не тільки стрічки, а й смуги (вони також мають всі перераховані характеристики, властиві ніхромовим стрічкам).

При виробництві елементів нагрівання, резисторних компонентів плоско-прокатних електроприладів застосовується матеріал з особливого сплаву – ніхромова стрічка, фольга, плющена стрічка.

Відмінною рисою стала мінімальна товщина. При створенні нагрівальних складових електропечей та іншого обладнання, де немає потреби у великій товщині, але обов'язково високий електроопір, ніхромова фольга ідеальна як заготівля.

В основі сплаву такі матеріали як хром (16-21%) + нікель (56-79%), невеликий відсоток алюмінієвих, залізних, кремнієвих, марганцевих домішок.

Основа надає стрічці з ніхрому властивості жароміцності, стійкості до корозії, здатність перетворювати електроенергію на теплову, одночасно робить куванням і в'язким.

Компанія ПАРТАЛ пропонує якісну ніхромову стрічку, фольгу, плющенку.

Щоб здійснити покупку, оформіть замовлення на сайті – сторінка має зручний та актуальний прайс-лист, відправте заявку по email, замовте зворотний дзвінок, з будь-якої сторінки нашого сайту, або наберіть наш номер телефону.

Корисну інформацію про дані прецизійні сплави, їх виробництво, сфери застосування пропонованих виробів, можна дізнатися в поданих розділах.

Марки ніхромової стрічки

Найбільш поширеними в промисловості марками виробів з ніхрому вважаються ті, з яких виготовляють Х20Н80 та Х15Н60.

Символ «Х» показує відсоток содержанія в металі хрому, «Н» – нікелю.

Крім того, маркою можуть означати дані про методи виробництва.

Наприклад, продукт, отриманий способом вакуумно-індукційної плавки - Х20Н80ВІ, про це говорять останні літери ВІ, або про присадку цирконію, що є в сплаві, - Х15Н60Н (маркувальний знак Н).

Мінімізувати відсоток шкідливих добавок дозволяє особливий підхід до виплавки, а домішка Zr збільшує міцність виробів, дає можливість працювати на максимальних термопараметрах.

Хімскладова марок Х15Н60, Х15Н60-Н, Х20Н80, Х20Н80-Н та інших визначена вимогами ГОСТ 10994-74.

Основні характеристики

Властивості ніхромової стрічки залежать від вмісту в ній нікелю та хрому.

Перший сприяє розчиненню різних присадок, зберігаючи їх властивості та формуючи пластичність фольги при високих температурах, посилюючи окисну складову в газових та рідких середовищах.

Хром відповідає за твердість, антикорозійні властивості, збільшує жароміцність виробу. Допустима наявність Fe, C, Al, P, Si, Ti, Mn не вище 1%. Ni і Cr підвищують електроопір матеріалу:


     модифікація Х20Н80 працездатна за температур до 1200;

     фольга Х15Н60 відрізняється робочим температурним режимом у межах 1125 градусів.


Відмінні антикорозійні властивості, можливість розширення при жарі, дозволяють застосовувати ніхромову стрічку в елементах нагріву на виробництві, у різних середовищах – повітряному, кислотному, рідинному та інших, навіть гіперактивних.

Пластичні властивості дозволяють їй бути обробці, що піддається, різними способами. Особливостями стрічки з такого сплаву можна назвати:


     несприйнятливість корозії;

     мінімальний коефіцієнт розширення при нагріваннях;

     пластичність;

     високий електроопір.


Важливою характеристикою стрічки є її мала питома вага, стійкість до вібрації.

Ніхром Х20Н80 та Х15Н60 - це найбільш поширені хромнікелеві прецизійні сплави з високим електричним опором. Основним металом, що входить до складу цих сплавів, є нікель (Ni). Його частка у ніхромі становить 55-78%. На другому місці за кількістю йде хром (Cr) – 15-23%. Іншими складовими компонентами ніхрому Х20Н80 та Х15Н60 є залізо (Fe), марганець (Mn), кремній (Si), вуглець (C), сірка (S), фосфор (P), титан (Ti), алюміній (Al).

Основні елементи даного сплаву, нікель та хром, визначають властивості ніхрому. Нікель здатний розчиняти у собі велику кількість інших металів, зберігаючи при цьому хорошу пластичність. Також даний метал має високу корозійну стійкість у рідких і газоподібних середовищах і, як зазначається вище, має високу пластичність і жаростійкість. Хром, у свою чергу, має високу жароміцність, твердість і також стійкий проти корозії. Таким чином, ніхром має високу жаростійкість, жароміцність і пластичність, а також має високий опір корозії.

Жаростійкість визначає максимальні робочі температури ніхрому. Для ніхрому Х20Н80 – до 1200 град. З (залежно від діаметра дроту), для ніхрому Х15Н60 - до 1125 град. З (залежно від діаметра дроту) відповідно до ГОСТ 12766.1-90. Вплив кількості нікелю в металі можна побачити за даною характеристикою. Чим більше нікелю в ніхромі, тим більшу максимальну робочу температуру має останній.

Наступною властивістю є пластичність. Вона відноситься до технологічних властивостей, які показують, яким видам обробки (штампування, волочіння, точення, зварювання тощо) може піддаватися даний матеріал. Ніхром має високу пластичність, що дає можливість отримувати такі види продукції, як ніхромовий дріт і ніхромова стрічка, у тому числі тонкий дріт. Ніхромовий дріт отримують за допомогою обробки тиском, а саме, застосовуючи волочіння.

Наступними найважливішими фізичними властивостями ніхрому є високий питомий електричний опір та малий температурний коефіцієнт електричного опору. Дані властивості в сукупності з високою жаростійкістю визначили застосування ніхрому у вигляді дроту та стрічки для виготовлення високотемпературних нагрівальних елементів.

Ніхром Х20Н80 та Х15Н60 (ніхромовий дріт та ніхромова стрічка) застосовуються в основному в електротехніці. Його використовую при виготовленні електронагрівачів, електронагрівальних елементів, які тривалий час працюють на повітрі при температурі до 1250 град. С, дротяних та стрічкових резисторів, а також реостатів у нагрівальних приладах. Також ніхром рекомендується застосовувати при виготовленні нагрівачів електротермічного обладнання підвищеної надійності. Х15Н60 також використовується для створення непрецизійних резисторів.


  У нас ви можете купити Ніхромова стрічка Х20Н80  0,5х10 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Існує кілька способів виготовлення виробів з ніхрому: Волочення дроту та нитки з проміжною термообробкою. Безпосередньо перед волочінням катанку діаметром 6-8 мм нагрівають у спеціальних печах до температури 1170-1230°З швидко охолоджують. Температура нагрівання заготівлі залежить від складу металу. Наступний етап - травлення катанки в суміші соляної та азотної кислоти з водою. Волочення ніхромового дроту виконують із застосуванням високого тиску. Плющення - застосовується для виготовлення стрічки із прецизійних сплавів з високим електричним опором. В основі технології виготовлення ніхромової стрічки лежить обробка тиском із застосуванням дорогого обладнання – станів, пресів, печей. Виділяють 3 способи отримання: Прокочування. Ніхром досить пластичний, що дозволяє отримувати з нього дріт холодної прокаткою. Кола великих розмірів отримують гарячою прокаткою. Волочення. Є протягуванням заготовок (катанок) крізь отвір, що поступово звужується. Після отримання необхідного діаметра дріт піддають термічної та хімічної обробки. Пресування. Заготовки отримують, видавлюючи нагрітий сплав через отвори матриці пристосування.
Вид за хімічним складом
Вміст Cr: 20 % Вміст Ni: 80 %
Вид за призначенням
Ніхромовий дріт використовують як нагрівальні та ріжучі елементи в пакувальних ножах. Використовують як нагрівальні елементи в промислових електропечах, і в різних пристроях електричного нагріву, наприклад в побутових приладах. У промисловості використовують у водо- та повітронагрівачах. Часто використовують при виробництві електричних проводів, свердл, термопар, металовиробів, електродів, пружин, електронних приладів та інших елементів. Ніхромова стрічка має високий питомий електроопір. Тому основна сфера застосування - установки опору, елементи нагрівальних блоків, створення відповідальних компонентів внутрішньовакуумних приладів.
Тип
Ніхромова стрічка та дріт
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT