Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
300.00 грн
/кг

Стибій, марка Су0

Виробник: Китай
Код товару: 6196
В наявності
300.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Стибій, марка Су0 - дуже крихкий метал, проте вона збільшує твердість інших металів і не окислюється за звичайних умов. Часто її вводять як легуючий елемент до складу різних сплавів.


Характеристики:


ГОСТ 1089-82


Марка: Су0


Температура: 630,5 °C


Зміст Sb: 99,6%


Форма поставки: чушка


Характеристики:

Країна виробник: Китай

Малий метал: Стибій

Форма сировини, що поставляється: Чушка

    У нас ви можете купити Сурьма, марка Су0 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Проста речовина сурма - це напівметал сріблясто-білого кольору з синюватим відтінком, грубозернистої будови.
Вид за способом виготовлення
Сурьму виготовляють у вигляді чушок та гранул. На більшості металургійних підприємств рідку сталь розливають у виливниці – високі чавунні форми. Після того, як метал застигає, зливки «роздягають», тобто з них знімають виливниці.
Вид за хімічним складом
Зміст Sb: 99,6%
Вид за призначенням
Сурма все більше застосовується у напівпровідниковій промисловості при виробництві діодів, інфрачервоних детекторів, пристроїв з ефектом Холла. Є компонентом свинцевих сплавів, що збільшує їх твердість і механічну міцність. Область застосування включає: батареї; антифрикційні метали; друкарські метали; стрілецька зброя та трасуючі кулі; оболонки кабелів; сірники; ліки, протипротозойні засоби; пайка - деякі безсвинцеві припої містять 5% Sb; використання у лінотипних друкарських машинах. Найважливішою сферою застосування сурми високої чистоти є сучасні напівпровідникові технології. Сурма, марка Су0 - дуже тендітний метал, проте вона збільшує твердість інших металів і не окислюється за звичайних умов. Часто її вводять як легуючий елемент до складу різних сплавів.
Тип
Сурма, марка Су0 та сурма високої чистоти марки Су000
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT