Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
100.00 грн
/кг

Свинцевий дріб №6

Виробник: Украина
Код товару: 11520
В наявності
100.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Свинцевий дріб №6 мисливський є варіацією свинцевих виливків, що мають вигляд дрібнозернистих кульок. Вони використовуються як снаряди для стрільби з гладкоствольної зброї. Свинцевий дріб характеризується чисто відполірованою поверхнею та правильною сферичною формою. Технічні умови виготовлення та сертифікати відповідності зумовлюють високу якість матеріалу.

Виробництво свинцевого дробу полягає у використанні методу лиття за ГОСТом ГОСТ 7837-76 із застосуванням первинного свинцю марки С1 та додаткових елементів – миш'яку та сурми. При оптових поставках свинцевий дріб продається і транспортується в мішках по 10 кг. Розмір діаметра виробів варіюється від 125 до 5 мм.


Свинцевий дріб, залежно від розміру, класифікують на: дрібний (від 1,25 до 2,75 мм у діаметрі), середній (діаметром від 3 до 4 мм) і великий (розміром від 4,25 до 5 мм). Кожному діаметру дробу надано певний номер. У різних країнах види мисливського дробу нумерують по-різному. У Росії найбільшою популярністю користується дріб під номерами: 3 (відповідає діаметру 3,5 мм), 4 (3,25 мм), 5 (3 мм), 6 (2,75 мм), 7 (2,5 мм), 7,5 (2,4 мм), 8 (2,25 мм), 9 (2 мм).

Свинцевий дріб стійкий до процесів корозії. Вона пластична та податлива до найрізноманітніших способів механічної обробки. Свинцевий дріб має чітку сферичну форму і може відрізнятися за розміром діаметра частинок.


Свинцевий дріб застосовується у спорядженні мисливських патронів, при виготовленні грузил для риболовлі та противаг із високою точністю. Велика затребуваність товару викликана відмінним відповідністю ефективності і цінової політики проти виробом із залізних металів чи інших металів.


         У нас ви можете купити Свинцевий дріб №6 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
Свинцевий дріб, залежно від розміру, класифікують на: дрібний (від 1,25 до 2,75 міліметра в діаметрі), середній (діаметром від 3 до 4 міліметрів) та великий (розміром від 4,25 до 5 міліметрів)
Вид за способом виготовлення
Процес виготовлення свинцевого дробу зводиться до вливання в мідний «друшляк» розплавленого металу. Сам друшляк має отвори, розміри яких можуть бути від 0,07 до 0,5 мм. Дно виробу вкрите шаром пористих недогарків, що виникають на поверхні розплавленого свинцю. Свинцеві краплі утворюються різної величини, більшої, ніж отвори в друшляку. При цьому великогабаритні дроби відливають у спеціальних залізних формах. Відливають свинцевий дріб з висоти 30-45 м. Здійснюється це для того, щоб крапля могла охолонути в повітрі. Лиття виконується через решето у ємності, заповнені водою. Висота може змінюватись у випадку, якщо знизу пропускати холодний потік повітря. Після води свинцевий дріб потрапляє на стіл для сушіння, а після його кладуть у спеціальний барабан, який обертається. Там при терті з іншими виробами з поверхні свинцевого дробу йдуть усі нерівності, шорсткість та інші дефекти поверхні. Гладкі зерна поступово потрапляють на верхній край конструкції під слабким нахилом площин: чіткі сфероподібні дробинки докочуються вниз, тоді як вироби з нерівностями згодом скочуються вбік і йдуть на переплавлення. Добірні свинцеві дроби проходять сортування через гуркіти і потім відправляються на полірування в барабан, що обертається, де вже вміщені частинки графіту і молібдену.
Вид за хімічним складом
зі свинцю, що містить близько 0,2% миш'яку, який легше звертається у сферичні краплі і трохи твердіший, ніж чистий свинець
Вид за призначенням
Дроб (мисливський) - найпоширеніший вид балістичного снаряда для гладкоствольної зброї. Ці маленькі свинцеві кульки використовуються для того, щоб вразити ціль, що рухається, на невеликій відстані (від 15 до 60 метрів). Використовуються як снаряди для стрільби з гладкоствольної зброї.
Тип
Свинцевий дріб
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT