Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
500.00 грн
/м2

Сітка транспортерна нержавіюча жароміцна для випалу кераміки та скла

Виробник: Украина
Код товару: 11326
В наявності
500.00 грн
/м2
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сітка транспортерна нержавіюча жароміцна для випалу кераміки та скла, виготовлена ​​з низьковуглецевої (чорної), нержавіючої, жароміцної або кислотостійкої сталі, застосовуються в різних галузях промисловості при високих, низьких температурах або в агресивних середовищах.


Максимальна ширина сітки – 6000 мм.


Транспортерна сітка виготовляється із заплетеними, загнутими або звареними краями, а також може бути укомплектована приводними ланцюгами, пластинчастими бортами, захватами та іншими додатковими елементами.


У сучасній промисловості чимало сфер, де знаходять застосування різноманітні спеціальні сітки. Так, часто при обладнанні всіляких конвеєрів просто необхідна транспортерна сітка нержавіюча. Вона є найважливішим компонентом для їх створення та експлуатації.


Кожен із перелічених видів знаходить своє застосування, але в певних робочих умовах може впоратися тільки сітка з нержавіючої сталі. Корозійне середовище, екстремально високі та низькі температури, сухе, вологе та рідке середовище, середовище кисле, лужне або хімічно нейтральне – з будь-якою комбінацією цих умов впорається тільки нержавіюча стека.


Основними сферами застосування конвеєрних сіток з нержавіючої сталі є харчова та хімічна промисловість.


Сітка плетена транспортерна застосовується на підприємствах харчової, легкої, кондитерської промисловості, а також у машинобудуванні. Дана сітка призначена для транспортування продуктів, матеріалів на стрічкових конвеєрах, а також транспортування деталей при термообробці в тунельних печах.


        У нас ви можете купити Сітка транспортерна жароміцна нержавіюча для випалу кераміки та скла за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Нержавіюча сталь
Вид за способом виготовлення
поворотна, з виступами, жолобами, наконечниками, гачками
Вид за хімічним складом
нержавіюча сталь
Вид за призначенням
Транспортерні сітки використовуються на конвеєрах для транспортування різних деталей та предметів у хімічній та харчовій промисловостях. Це основний компонент конвефеєра або транспортера для виконання тягової функції. Вона застосовуються, головним чином, у наступних процесах: транспортування, переміщення, промивання, полірування, знежирення, пропарювання, замочування, травлення, зціджування, сушіння, охолодження, заморожування, бланшування, випікання та смаження, підтримка рівномірної, температури, випалювання, загартування
Тип
Сітка нержавіюча транспортерна та конвейєрна
Габарити (ширина, довжина)
осередки по 24х2 3х1 3,3х1,6 0,8х0,8 11х3,6 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT