Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
180.00 грн

Сітка рукавна нержавіюча

Виробник: Украина
Код товару: 11334
В наявності
180.00 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сітка рукавна нержавіюча є комплектуючим виробом для сітчастих відбійників у технологічних апаратах, вогнеперегородників, фільтрів, застосовується як насадка.

Сітка призначена для сепарації рідини, що виноситься, з потоку пари (газу) в ректифікаційних, адсорбційних, відпарних та інших колонних апаратах, а також сепараторах, скруберах, пиловловлювачах, фільтрах, осушувачах і багатьох інших пристроях.


Сітка рукавна (рукав сітчастий) Сітка (рукав сітчастий) УРП проводиться методом гладкого, кулірного плетіння без поздовжнього шва (у вигляді рукава). На відміну від тканих матеріалів, плетена сітка складається з однорідного та безперервного ряду петель, які переплітаються на трубчастій формі. Петлі в сітці надзвичайно стійкі до навантажень стиснення та розтягування. Кожна петля вільно рухається в трьох напрямках, таким чином забезпечується двостороннє протяг. Петля окремо діє як маленька пружина, коли піддається впливу напруги або стиснення і негайно відновлює початкову форму, коли напруга знято. Таким чином, це призводить до незвичайної гнучкості та пружності готової сітки.

Основні переваги застосування сітки виражаються в тому, що вона може використовуватися там, де матеріал фільтра має бути надзвичайно стійким після впливу агресивних навантажень. Впевнена корозійна стійкість, механічні та теплові удари, еластичність, протистояння високої вібрації та впливу високих температур, стійкість до руйнівних газів, брудні, маслянисті та інші граничні умови – це не повний перелік переваг плетеної сітки.

        У нас ви можете купити Сітка нержавіюча за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Нержавіюча сталь
Вид за способом виготовлення
рукав сітчастий плетений - РСП, рукав сітчастий гофрований - РСГ, рукав сітчастий гофрований модернізований - РСГМ
Вид за хімічним складом
з нержавіючого дроту AISI 321, 316 Ti
Вид за призначенням
Нержавіюча рукавна сітка застосовується в якості комплектуючого виробу для сітчастих відбійників в технологічних апаратах, як вогнеперегороджувачів, фільтрів, може використовуватися як насадка Панченкова. Рукав сітчастий нержавіючий призначений для сепарації рідини, що виноситься з потоку пари (газу) в ректифікаційних, адсорбційних, відпарних та інших колонних апаратах, а також сепараторах, скруберах, пиловловлювачах, краплеуловлювачах, фільтрах, осушувачах та інших пристроях. Сітка рукавна використовується також при виготовленні побутових виробів, наприклад, металевих скребків для очищення поверхонь від бруду. Застосовується в області фільтрації рідин, де характерний високий ступінь агресивного впливу
Тип
Сітка рукавна нержавіюча
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT