Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
180.00 грн

Сітка рукавна нержавіюча РСП-100-030 НЖ

Виробник: Украина
Код товару: 16367
В наявності
180.00 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сітка рукавна нержавіюча РСП-100-030 НЖ є комплектуючим виробом для сітчастих відбійників у технологічних апаратах, вогнеперегороджувачів, фільтрів, застосовується як насадка.

Сітка призначена для сепарації рідини, що виноситься з потоку пари (газу) в ректифікаційних, адсорбційних, відпарних та інших колонних апаратах, а також сепараторах, скруберах, пиловловлювачах, фільтрах, осушувачах і багатьох інших пристроях.

Сітка рукавна (рукав сітчастий) Сітка (рукав сітчастий) УРП проводиться методом гладкого, кулірного плетіння без поздовжнього шва (у вигляді рукава). На відміну від тканих матеріалів, плетена сітка складається з однорідного та безперервного ряду петель, які переплітаються на трубчастій формі. Петлі в сітці надзвичайно стійкі до навантажень стискування та розтягування. Кожна петля вільно рухається в трьох напрямках, таким чином забезпечується двостороннє протяг. Петля окремо діє як маленька пружина, коли піддається впливу напруги або стиснення і негайно відновлює початкову форму, коли напруга знята. Таким чином, це призводить до незвичайної гнучкості та пружності готової сітки.

Основні переваги застосування сітки виражаються в тому, що вона може використовуватися там, де матеріал фільтра має бути надзвичайно стійким після впливу агресивних навантажень. Впевнена корозійна стійкість, механічні та теплові удари, еластичність, протистояння високої вібрації та впливу високих температур, стійкість до руйнівних газів, брудні, маслянисті та інші граничні умови – це не повний перелік переваг плетеної сітки.

Сітка рукавна виготовляється без поздовжнього шва кулірним гладким плетінням.

Сітка рукавна (рукав сітчастий) є сепараційним матеріалом та комплектуючим виробом для сітчастих відбійників, демістерів, коалесцерів, краплеуловлювачів та краплевідбійників.

Якщо товар виготовлений за ТУ 26-02-354-85, 26-02-1172-96, то товар має бути упакований та промаркований кожен рулон

Упаковка: відповідно до ТУ кожен рулон (бухта) загорнуті в парафінований папір за ГОСТ 9569 або папір пакувальний бітумний або дьогтьовий і обв'язаний шпагатом. У рулон чи бухту неспроможна входити кілька кінців сітки, тобто. рулон поставляється одним рукавом.

  Сітка рукавна використовується для

сітчастих відбійників технологічних апаратів

сепарації рідини, що виноситься з потоку пари/газу в ректифікаційних

у конструкціях апаратів, де потрібно проводити чищення від диму та пилу

абсорбційних, відпарних та інших колонних апаратах, сепараторах, скруберах, фільтрах

Сфера застосування


     металургійна

     хімічна

     нафтогазовидобувна

     нафтогазопереробна

     нафтохімічна


Для створення цього виробу можуть бути використані такі матеріали:


     сталь низьковуглецева оцинкована

     високолегована сталь

     один із видів кольорових металів

     різні сплави кольорових металів, які відповідають необхідним технічним умовам


При виробництві рукавної сітки використовують спосіб гладкого кулірного в'язання. Рукав може мати як плоску поверхню, так і гофровану. В'язання сітки здійснюється за допомогою круглого або сплющеного дроту. Однією з основних характеристик цього виду виробів є кількість петель, зроблених на довжині 55 мм. Також вагомим параметром можна назвати ширину. Важливу роль відіграє діаметр дроту, що використовується для виробництва рукава. Якщо сітчастий гофрований рукав, тоді його основними властивостями прийнято вважати висоту, а також відстань між гофрами.

Замовити сітчастий рукав часто хочуть представники різних видів промисловості. Вироби потрібні як у металургійній та хімічній, так і в газовій та нафтовій сферах діяльності. Сітчастий рукав часто використовується як одна зі складових для відбійників технологічних агрегатів. Його застосовують в адсорбційних та інших колонних апаратах, так як завдяки йому відбувається сепарація рідини, що виноситься. Часто сітчастий рукав можна використовувати і в різних сепараторах, а також у скруберах нафтогазопереробної сфери діяльності. Ще цей виріб застосовують в апаратах, де необхідно проводити очищення від диму. Рукавна сітка може застосовуватися і під час створення будь-яких побутових виробів. Сюди можна віднести різноманітні металеві скребки або мочалки, які призначаються для очищення деяких поверхонь від бруду, що налип. Великим плюсом рукавної сітки є її висока міцність та стійкість до різних погодних умов. Завдяки цьому термін експлуатації цього виробу досить великий.

Рукав сітчастий нержавіючий, який також називають сітка рукавна, виготовляється з корозійностійкого сталевого дроту марки 12Х18Н10Т за ГОСТ 18143-72 перетином 0,3 мм.

Рукав сітчастий, плетений із сталевого нержавіючого дроту, є комплектуючим виробом для відбійників, фільтрів, призначених для сепарації рідини, що виноситься з потоку пари (газу) в ректифікаційних, адсорбційних, відпарних та інших колонних апаратах, атакож газових сепараторах та скруберах газодобувної, нафтопереробної та інших галузях промисловості.

Приклади умовного позначення сітчастого рукава: РС-0,3; РС-12Х18Н10Т; сітка рукавна; СР-0,3 х90 мм; сітка дротяна плетена рукавна; насадка сітчаста рукавна; НСР-0,3. Також ми здійснюємо постачання рукава сітчастого гофрованого.

Рукав сітчастий гофрований РСГ-0,3мм ст.12Х18Н10Т ТУ 26-02-1099-89, призначений для уловлювання краплинної рідини, очищення та осушення природного газу (пара) в газосепараторах, ректифікаційних, абсорбційних, відберених та інших , нафтопереробної, газодобувної, газопереробної, нафтохімічної, металургійної та інших суміжних галузей промисловості

Рукав сітчастий гофрований РСГ виготовляється з нержавіючого дроту марки сталі 12Х18Н10Т згідно з ГОСТ 18143-72.

Приклади можливого позначення рукава гофрованого сітчастого: РСГ-12Х18Н10Т 0,3х80мм, РСГ-0,3 ТУ 26-02-1099-89, насадка сітчаста рукавна гофрована, НСРГ, рукав сітчастий плетений го.


  У нас ви можете купити Сітка нержавіюча за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Нержавіюча сталь
Вид за способом виготовлення
рукав сітчастий плетений - РСП, рукав сітчастий гофрований - РСГ, рукав сітчастий гофрований модернізований - РСГМ
Вид за хімічним складом
з нержавіючого дроту AISI 321, 316 Ti
Вид за призначенням
Нержавіюча рукавна сітка застосовується в якості комплектуючого виробу для сітчастих відбійників в технологічних апаратах, як вогнеперегороджувачів, фільтрів, може використовуватися як насадка Панченкова. Рукав сітчастий нержавіючий призначений для сепарації рідини, що виноситься з потоку пари (газу) в ректифікаційних, адсорбційних, відпарних та інших колонних апаратах, а також сепараторах, скруберах, пиловловлювачах, краплеуловлювачах, фільтрах, осушувачах та інших пристроях. Сітка рукавна використовується також при виготовленні побутових виробів, наприклад, металевих скребків для очищення поверхонь від бруду. Застосовується в області фільтрації рідин, де характерний високий ступінь агресивного впливу
Тип
Сітка рукавна нержавіюча
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT