Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
350.00 грн
/м2

Сітка нержавіюча ткана АISI 304 0,55 х 0,18, ширина 1500 мм

Виробник: Украина
Код товару: 3070
В наявності
350.00 грн
/м2
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сітка нержавіюча ткана АISI 304 0,55 х 0,18, ширина 1500мм - металева сітка, полотно якої утворюється хрестовим переплетенням дротів рівних по діаметру, які створюють квадрат правильної форми. Сітка ткана нержавіюча застосовується для фільтрації газів і розчинів, для просіювання сипучих матеріалів, для виготовлення сит та фільтрів, сепараторів, для виробництва стрічкових конвеєрів, сушильних агрегатів, як арматури, для монтажу захисних агрегатів від осколків та вибухів, а також у хлібопекарській, кондитерській. та багатьох інших промислових сферах.

Для виготовлення нержавіючої сітки використовують сталь 12Х18Н9Т, 12Х18Н10Т, 12Х18Н9, 12Х18Н10. Відповідно до ГОСТ 3826-82 дроту в тканій нержавіючій сітці повинні бути правильно переплетені, пропуски не допустимі. Також, на сітці не повинно бути перегинів, розривів, будь-яких механічних пошкоджень та зшитих місць.

Для якісної сітки допустимі ткацькі дефекти, які виявляються у вигляді галочок, петельок, скручування, але їх кількість не повинна перевищувати 2 шт на 1 м2.

 Основними перевагами нержавіючої сталі є її корозійна стійкість, жаростійкість, в'язкість, твердість та високий ступінь пластичності. До складу сталі входить хром, що забезпечує такому металу високий рівень корозійної стійкості, а також титан, що надає міцності. Сталь має тривалий термін служби, не змінюючи своїх якостей протягом усього періоду використання. Недарма сталь н/ж вважається одним із необхідних матеріалів у будівельній індустрії, харчовій промисловості, виробництві різних деталей, оскільки має найбільший ступінь інертності серед аналогічних матеріалів.

Сітка нержавіюча гнучка, але міцна, розрахована на високі механічні навантаження. Причому чим менше отвори в металевому полотні, тим міцніша сітка.

Робочі характеристики та структура металовиробів не змінюються при використанні тканих виробів з нержавіючої сталі при підвищенні температури до 800°С, а з жаростійких сплавів – до 1200°С.

У нас ви можете купити Сітка нержавіюча ткана АISI 304 0,55 х 0,18, ширина 1500мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Нержавіюча сталь
Вид за способом виготовлення
металеве полотно, яке виготовляється за допомогою переплетення сталевих поперечних дротів з поздовжніми.
Вид за хімічним складом
низьковуглеводна сталь
Вид за призначенням
Сітка ткана нержавіюча – це універсальний матеріал, що підходить для просіювання та фільтрації, використовується в харчовій, хімічній та нафтовидобувній промисловості. Незамінний матеріал для будівельних та оздоблювальних робіт. Іноді використовується дрібна металева сітка для створення огорож у підсобному господарстві. Зокрема сітка знаходить застосування: для просіювання сипучих матеріалів, зерна; для повітроочисних систем; для зневоднення та сушильних апаратів, що застосовуються в харчовій та хімічній промисловості; як матеріал для армування під час штукатурних робіт; для фільтрації дисперсних розчинів; при виготовленні різних сит, фільтрів, сепараторів; як повітропроникні захисні елементи в машинобудуванні Через властивості конструкції, сітка ткана з квадратними осередками з оцинкованим покриттям використовується при штукатурних роботах, при укладанні кахлю, проведенні реставраційних робіт (через її властивості можна запобігти появі тріщин усадки). Також сітка нержавіюча ткана використовується для створення парканів та облаштування термоізоляції.
Габарити (ширина, довжина)
1000мм, 1220мм, 1300мм, 1350мм, 1500мм,1530мм, 1580мм,1600мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT