Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
400.00 грн
/кг

Стрічка нержавіюча AISI 304L (03Х18Н11) від 0,4 мм

Виробник: Украина
Код товару: 02995
В наявності
400.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Стрічка нержавіюча AISI 304L (03Х18Н11) від 0,4 мм — тонкий, має прямоугольне січення, повноцінний металопрокат, товщиною 0,05-2 мм, виготовлений з різних марок сталі. Відповідно до вимог ГОСТ 4986-79 і ТУ 14-1-2929-80 цю ленту виробляють шириною від 10 до 410 мм, з проміжною градацією 5 мм. Така нержавіюча стрічка відрізняється високою корозійною стійкістю і здатна переносити вплив різних агресивних речовин.

Цей матеріал прекрасно витримує перепади температури і, в залежності від виду легуючих добавок, отримує відмінні експлуатаційні характеристики.

Лента з нержавейки по виду обробки може бути:

М'яка (М) — володіє високою пластичністю за рахунок зниження твердості.

Нагартованной (H) – відрізняється твердістю і хорошою прочністю.

Полунагратованной (ПН) – характеризуються ударною в'язкістю і підвищеними показниками пластичності.

Высоконагартованной (BH) – завдяки технології пластичного деформування, мають найбільший коефіцієнт твердості і міцності.

Лента нержавійка може вигатовлюватися з різних марок стали:

08Х17 і 08Х18Н10;

10Х17Н13М2Т;

12Х17 і 12Х18Н10Т;

20X13;

AISI 310, 316, 316Ti, 316L, 409, 304, 321.

Такі матеріали потрібні в автомобільній галузі і в харчовій промисловості, на хімічних підприємствах і для проведення будівельних робіт, при реалізації дизайнерських проектів і в приладобудуванні.

Нержавіюча стрічка – це особливий металопрокат, при виготовленні якого лист металу піддається сильному впливові тиску. Нержавіюча стрічка часто використовується в сферах автомобілебудування, авіабудування, хімічної промисловості, сфері меблевого виробництва та при переробці нафти. Також стрічка з нержавіючої сталі дуже часто використовується в харчовій промисловості для виготовлення різного роду контейнерів і прочих емкостей. Таке широко поширене цей матеріал отримав завдяки своїм особливим властивостям.

Існує два види лент із нержавіючої сталі. Оба ці види технологій виробляються при використанні різних виробів.

Лента з нервової сталі буває:


     Мягкая. Такая стрічка пластична, може гнутися і витягуватися. Цей тип лент використовується при харчовому виробництві, виробництві контейнерів і емкостей з нержавіючої сталі.

     Высоконагартованная, нагартованная и полунагартованная лента из нержавеющей стали. Це більш прочна стрічка, хоча і менш пластична.


Чаще всього, товщина ленти з нержавіючої сталі становить від 0,5 до 2 мм. Готовий матеріал скочується рулонами, при цьому ширина рулонів може складатися від 20 до 2000 мм.

Цей матеріал може відрізнятися за точністю обрізки: він може бути нормальної, підвищеної точності і високоточної обрізки. Кромка у ленты из нержавеющей стали может быть либо обрезной, либо необрезной.

По характеру поверхні стрічка теж може бути різною. У наш час невелике число металургійних компаній бажає бачити нержавіючу ленту з хромонікельним сплавом і більш високим відсотком титану в своєму складі. Завдяки цим компонентам набувається додаткове спротивлення високим температурам і спротивлення появі ржавчини.

Лента з нержавіючої сталі – дуже поширений матеріал у багатьох сферах промисловості:


     Пищевое производство. У цій галузі промисловості потрібно більше всього нержавіючої ленти, тому що практично всі контейнери виробляються без її участі.

     Хімічна промисловість. Тут теж стрічка з нержавіючої сталі застосовується при виготовленні тар. У цей час завдяки останнім розробкам і технологіям цей матеріал також застосовується у виробництві спіральних і прямошовних труб.

     Авіа промисловість. У цій сфері даний матеріал є одним із провідних за значимістю, хоча, звичайно, на першому місці – алюміній. Використовується алюміній для отримання гофрованих і складних профілів.

     Автомобилестроение. У сфері виробництва автомобілів стрічка з нержавіючої сталі використовується для створення запчастин і яких-то частин кузова. А визначені види лент з нержавіючої сталі навіть придатні для створення цільного корпусу автомобіля та іншої техніки.

     Мебельная промышленность. Виробники меблів використовують ленту з нержавіючої сталі при виготовленні меблів, декоративних складових меблів і кріплень. Також цей матеріал використовується повністю для оформлення предметів різного роду.


Лента з нержавіючої сталі – це дуже функціональний і дійсно незамінний матеріал в різних галузях промисловості.

Нагартовка нержавеющей ленты

Нагартовка дозволяє збільшити міцність поверхні ленти за рахунок її пластичного деформування. В результаті такого технологічного процесу нержавіюча стрічка стає твердою, разом з тим вона теряє пластичність, набуває меншу ударну в'язкість. Чим більше буде ступінь нагартовки, тим більшу твердість отримає поверхня ленти. Высоконагартованная лента – самая твердая и непластичная.

Використання ленты нержавеющей

Недержавна стрічка використана у багатьох промислових сферах, у тому числіі в області випуску товарів народного потреби (кронштейни, пружини, зажими і проч.) і машинобудування (автомобільні кузови, аксесуари). Нержавіюча сталь – це нейтральний метал по відношенню до мікробіологічного впливу. Завдяки доданню в її склад хрома вона не впливає на смакові якості продуктів харчування. Крім того, у порівнянні з іншими видами металів, нержавейка відрізняється особливою стійкістю до хімічного впливу і впливу високих температур.

Також цей вид плоского металопроката використовується в авіабудуванні, виробництві побутової техніки, в декоративному оформленні предметів меблів, для виробництва ображень і т.д. Завдяки тому, що в нержавіючої сталі може бути безліч марок (різне співвідношення металів при виплавці), стрічка може змінити свої характеристики, може підвищити ступінь її жаростійкості, стійкості до истиранию і корозії і т.п.

Лента з нержавейки також відтворена і в таких, як хімічна, фармацевтична, нафтопереробна та авіакосмічна промисловість. В машинобудуванні нержавіюча стрічка застосовується для робочих лопаток турбінних двигунів, дисків, дефлекторів, коліс та інших запчастин, які постійно знаходяться під впливом високої температури виробництва. Дані вироби плоского металопроката застосовуються при виготовленні спіралей, пружин і нагрівальних елементів самих різних промислових пристроїв і вимірювальних приладів.

Лента з нержавіючої сталі знаходить застосування і в будівництві, де вона добре поєднується з каменем, склом, деревом і матеріалами. Її використовують для отделки фасадов и интерьеров.

Марки стали

На вітчизняному ринку металопрокату найбільшою популярністю користується нержавіюча стрічка зі сталі 12Х18Н10Т. Ця сталь універсальна і підходить для самих різних потреб. Но вона далеко не єдина. Часто користувачі запитують ленту зі сталі 12Х18Н9, 20Х13 і так далі. Якщо говорити про зарубіжну сталь, то найбільшою популярністю користується стрічка AISI 304 як найбільш універсальна. За нею наступні сталі 321 і 430.

Завдяки своїм хімічним властивостям, вищевказані сталі відмінно зарекомендовали себе в умовах підвищеної вологості. Вони використовуються там, де ймовірність освіти коррозії особливо висока. Саме це властивість послужило причиною широкої востребованности. Однак, крім чисто корисної користі, дана властивість має ще один маловажливий косвенний плюс: вироби, виготовлені з таких лент, дуже довго зберігають приємний зовнішній вигляд. Це вже само собою робить її незамінною у багатьох відростках промислового виробництва.

Однак варто звернути увагу на те, що вищевказані сталі, хоча і є корозійно-стійкими, мають свої експлуатаційні обмеження! Каждая сталь має свої особливості. Одні дуже добре витримують нагрів, а інші добре протистоять кислоті. Тому при покупці посвідчіться, що ви придбаєте ту сталь, яка потрібна для вашої потреби.

Изготовление Ленты Нержавеющей

Нержавіюча стрічка виготовляється з двох видів: м'якої та нагартованої.


     М'яка, як випливає з назви, має більш високі пластичні властивості. Вона легко піддається штамповці і тому використовується для створення форми.

     Нагартованная более прочная и твердая, но менее пластичная. Може бути Нагартованна (Н), Напівнагортованна (ПН) і Високонагортованна (ВН). Последняя из них самая жесткая.


Для деяких користувачів важливі не тільки фізичні властивості виробу, але і зовнішній вигляд. По типу поверхні розрізняють матову, шлифованную і дзеркальну поверхні. Чем краще обробка, тим вище ціна. Полірована поверхня сама дорога, ні і виглядає краще всіх інших. Замінюється для виготовлення деталей обладнання, машин і так далі.

Що стосується граничних відхилень, то випускається нормальної, високої і підвищеної точності виготовлення. При підвищеній точності відхилення номінальних розмірів ленти від реальних мінімумів. Вона підходить для тих споживачів, кому важливо точно відповідати розмірам. Но такі вироби, як правило, виходять дорожче. Тому в разі, якщо точність не особливо важлива, рекомендується придбати звичайні вироби нормальної точності.

Требування по серповидності, то є по відхиленню бокової кромки смуги від прямолінійності, а також вказані в стандарті.

Резка рулона

Ленту часто отримують шляхом нарізки рулонної сталі по довжині. Багато компаній, що спеціалізуються на продажі металопрокату, надають цю послугу. Також часто використовуваними послугами є перемотка рулонів в необхідний діаметр внутрішньої втулки, нанесення на поверхню плівки і так далі.

Маркировка

У маркировці вказані товщина, ширина, нагрунтована або м'яка, точність виготовлення, обрізна вона або немає, сталь, група і клас.

Сфери застосування


     Будівництво і дизайн – в даний час всі будівельні проекти розуміють не тільки грамотне планування приміщень, але і якісне оформлення. Уже давно пройшли ті часи, коли зовнішній вид не мав особливого значення. Современные дизайнерии все чаще використовують нержавіючу сталь для оформлення інтер'єру і екстер'єра.

     Автомобилестроение – нержавейка, що використовується для придавання деталей протилежності окисленню і для зниження ваги. Частіше всього її використовують для виготовлення деталей вихлопних систем.

     Піщева промисловість – даний відросток представляє найжорсткіші вимоги до якості матеріалів для виготовлення упаковок. Нержавіючий штрипс при цьому частіше всього використовується для виробництва банок, столових приладів і так далі.

     Побутова техніка – поєднання прекрасного зовнішнього вигляду та експлуатаційні характеристики роблять корозійно-стійку сталь тим самим матеріалом, який вирішує одночасно кілька завдань. З однієї сторони робить виріб красивим на вид, з іншої – функціональним і простим в обслуговуванні.


У нас ви можете купити Стрічка нержавіюча AISI 304L (03Х18Н11) від 0,4 мм по самій вигідній ціні в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко і якісно виконати будь-які замовлення, допоможе виконати будь-які будівельні роботи в термін.

Основне
Вид за способом виготовлення
шляхом холодної чи гарячої прокатки на станах
Вид за хімічним складом
легована сталь
Вид за призначенням
З нее виготовляють різні деталі для подальшої збірки вузлів і механізмів, або використовують як самостійний закончений продукт, що застосовується для кріплення арматури СИП на столбах і опорах ліній ЛЭП. Використовується для обв'язки труб, кутка, різних металевих заготовок, арматури, всевозможных виробів з металу, а також щілин. Лента нержавіюча нагартованна вважається самим надёжним способом фіксації вантажу, і володіє перевагами: Лідер по посиленню стягування вантажу, у порівнянні з іншими видами упаковки ленти. Застосування в будь-яких погодних умовах, в тому числі різкі перепади температури і висока вологість. Зручна для штабелирования вантажів, завдяки високій стійкості на розрив
Тип
Нержавеющая лента
Габарити (ширина, довжина)
товщина 0,12 0,6 0,25 0,4 1,0 0,5 0,15 0,1 0,3 0,7 0,2 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно замовлення клієнта і упаковка продукції за замовленням клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні.
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT