Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
350.00 грн
/шт

Різьба нержавіюча Ду20 (3/4)

Виробник: Украина
Код товару: 4126
В наявності
350.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Різьба нержавіюча Ду20 (3/4) – один із найбільш затребуваних та поширених видів фітингів, що використовуються для з'єднання металевих трубопроводів, а також для підключення інших елементів системи (запірна арматура, різне обладнання).

Муфта з нержавіючої сталі зовні виглядає як шматок труби, всередині якого знаходиться Різьба. Таке конструктивне рішення дозволяє легко зібрати елементи трубопровідної системи, а також забезпечує герметичне та міцне з'єднання. Цей тип фітингів використовується для з'єднання елементів трубопроводів на прямих горизонтальних або вертикальних ділянках магістралі.

Муфта з'єднувальна для металевих труб виготовляється з нержавіючих марочних сталей та відповідає вимогам ГОСТ 8966-75 (крок Різьба, кількість витків, довжина виробу). Найчастіше для виготовлення муфт використовуються дві марки сталі – AISI 304 та AISI 316, а також їхні вітчизняні аналоги. Саме ці сплави відрізняються високими техніко-експлуатаційними показниками та найкраще підходять для виробництва фітингів.

Оптимальне співвідношення між експлуатаційними якостями, простотою використання та фізичними властивостями зробили муфту з нержавіючої сталі універсальним рішенням для облаштування трубопровідних магістралей різного значення з робочим тиском до 20 атмосфер.

У нас ви можете купити Різьба нержавіюча Ду20 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
Ду 10, Ду 15, Ду 8, Ду 25, Ду 100, Ду 80, Ду 40, Ду 32, Ду 20, Ду 65, Ду 50 мм
Клас
Нержавіюча трубопровідна арматура
Вид за способом виготовлення
конічні та циліндричні різьби
Вид за хімічним складом
низьковуглецева сталь
Вид за призначенням
Різьблення нержавіюче призначене для з'єднання між собою труб з іншими фітингами або запірною арматурою (кран кульовий муфтовий або муфтовий клапан зворотний). Застосовуються різьблення сталеві для встановлення на трубопровід різного обладнання та арматури, що має муфтовий тип приєднання, а також для відгалуження додаткової лінії трубопроводу. Призначення: приєднання арматури, з'єднання частин трубопроводу.
Тип
Різьблення нержавіюче
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT