Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
180.00 грн
/шт

Згін нержавіючий Ду80 (3)

Виробник: Украина
Код товару: 4143
В наявності
180.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

згін нержавіючого Ду80 (3) – затребуваний та поширений вид фітингів, призначений для швидкого та герметичного з'єднання ділянок трубопроводів, а також підключення запірної арматури та різного обладнання. Високі експлуатаційно-технічні характеристики виробу дозволяють його використовувати як у побутовій сфері, так і у різних галузях промисловості.

Згін сталевий - це відрізок труби, на обох кінцях якої нанесено зовнішнє Різьба. Одна з особливостей сполучного елемента полягає в тому, що на одному кінці Різьба має більшу довжину, ніж на іншому. Завдяки такій конфігурації виріб став універсальним елементом конструкції, так як до довгого Різьба можна прикріпити муфту, контргайку, запірну арматуру та інший елемент конструкції різного розміру, тоді як кінець з короткою Різьбою вкручується в стаціонарну частину трубопроводу.

згін різьбової проводиться згідно з ГОСТ 8969-75 з різних нержавіючих марок сталі. Оптимальним матеріалом вважається сталь AISI 304, але у виробництві використовується також сталь AISI 316 та її вітчизняні аналоги (08Х18Н10, 08Х17Н13М2).

У нас ви можете купити Згон нержавіючий Ду80 (3) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
Ду 32, Ду 8, Ду 50, Ду 100, Ду 20, Ду 40, Ду 15, Ду 10, Ду 80, Ду 15, Ду 65 мм
Клас
Нержавіюча трубопровідна арматура
Вид за способом виготовлення
рівнопрохідні (з'єднувальні), перехідні
Вид за хімічним складом
низьковуглецева сталь
Вид за призначенням
Зганяння нержавіючий використовується в трубопровідних системах побутового комунального призначення (водопровід, газопровід, опалювальна система). Ідеально підходить у тому випадку, коли за метричними розмірами трубопроводу немає сенсу купувати та розпилювати нову трубу. Використовується для з'єднання 2-х гілок трубопроводу в єдину магістраль за допомогою внутрішнього різьбового стику. Зганяння — деталь, призначена для різьбового з'єднання трубопроводів. Дані вироби використовуються на сталевих трубах та встановлюються на системи гарячого та холодного водопостачання, опалення та газопостачання. Використовуючи сталеві фітинги з цинковим покриттям у системах житлового та промислового водопроводу, ви можете бути впевнені, що вони здатні витримати температуру робочого середовища до +175°C, тиск до 16Мпа
Тип
Зганяння нержавіюче
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT