Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
350.00 грн
/кг

Електроди для нержавіючої сталі ЦЛ-11-3мм Плазма MONOLITH (1кг)

Виробник: Украина
Код товару: 3194
В наявності
350.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Електроди для нержавіючої сталі ЦЛ-11-3мм Плазма MONOLITH (1кг) необхідні при створенні конструкцій з металу, з'єднанні та ремонті різних металевих деталей. Саме вони формують зварювальний шов, що є міцним сполучним «містком» між елементами, що з'єднуються. У процесі зварювання стрижні плавляться і розплавляють місця з'єднання металевих елементів, наслідком чого стає міцний молекулярний зв'язок останніх.

Зварювальний електрод є сердечником, виконаним у вигляді дроту, покритим обмазкою зі спеціального складу.

Асортимент електродів для зварювання нержавіючої сталі включає велику кількість марок продукції. Але найбільшою популярністю користуються три – ЦЛ-11, ОЗЛ-6 та НЖ-13.

Процес зварювання нержавіючих деталей труб має ряд відмінних моментів. Основним є низька теплопровідність, як наслідок – швидке проплавлення у місці зварювання, тому довжина електродів не перевищує 350 мм. Таке рішення дозволило знизити опір. При цьому зварювальний струм повинен бути в 5 разів нижче, ніж для інших сталей.

Важливим є склад покриття, яке включає добавки. Вони гарантують захисне середовище для зварювальної ванни, збереження антикорозійних властивостей нержавіючих металів. При використанні електродів, не призначених для з'єднання нержавіючих сплавів, не можна гарантувати надійний, довговічний шов.

Обмазка – рутилова. Вона у своєму складі має понад 50% двоокису метану. Це підвищує лужність розплаву і дозволяє утворюватися тріщинам при варінні.

У нас ви можете купити Електроди для нержавіючої сталі ЦЛ-11-3мм Плазма MONOLITH (1кг) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
3 4 5 мм
Вид за способом виготовлення
Електроди, що плавляться, виготовляють із зварювального дроту, який згідно з ГОСТ 2246-70 поділяється на вуглецевий, легований і високолегований. Поверх металевого стрижня методом опресування під тиском наносять шар покриття (обмазування). Роль покриття полягає в металургійній обробці зварювальної ванни, захист її від атмосферного впливу і забезпечення більш стійкого горіння дуги.
Вид за хімічним складом
мінерал рутил, який становить основну частину покриття, решта компонентів - це кремнезем, карбонат магнію або кальцію, феромарганець
Вид за призначенням
Електроди застосовуються при зварюванні відповідальних конструкцій для отримання жорстких з'єднань. Вони підходять для роботи з вуглецевою та легованою сталлю. Електроди з целюлозним покриттям (Ц) характеризуються стабільністю дуги та підходять для роботи на будь-якому струмі та у всіх просторових положеннях. Використовується для подачі струму на зварювальний матеріал. Якість зварювального шва залежить від електрода та від способу руху під час виконання зварювання. Електроди застосовуються виготовлення зварно-литих конструкцій. Цим способом роблять металевий шов із застосуванням нікелю, залізонікелю або будь-якого іншого сплаву. При використанні методу холодного зварювання та наплавлення чавунних матеріалів відбувається мінімальне теплове вкладення.
Тип
Нержавіючі електроди
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT