Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
15.00 грн
/шт

Болт нержавіючий А2 DIN933 М3х8

Виробник: Украина
Код товару: 2997
В наявності
15.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Болт нержавіючий А2 DIN933 М3х8 - це металеві кріплення, що використовуються в побуті, на виробництві, промисловості. Серед усіх видів кріпильних виробів найширше застосування знайшли такі види, як болти, гвинти та стрижні. Найбільш поширеним і надійним елементом кріплення виробів є болт - метиз у вигляді шпильки з Різьбам і, як правило, з шестигранною головкою. По виду нанесення Різьба виділяють: моделі з частковим Різьбам (застосовні для з'єднання декількох деталей) і з повним Різьбам (найпоширеніша і універсальна модель).

Для більш спеціалізованих цілей кріплення застосовують гвинти. Гвинти є металевим стрижнем зі шліцем (або головкою зі шліцем), такі кріпильні елементи використовують, як правило, для приєднання деталі до поверхні. Крім основних габаритів, гвинти відрізняються за типом головок зі шліцами.

В асортименті магазину є не тільки найбільш поширені види болтів - болти з метричним Різьбам (з шестигранною головкою, з квадратною головкою, з квадратним підголовком, меблеві, з кільцем, конструкційні), а й більш рідкісні підвиди - моделі з шестигранною головкою та дюймовим Різьбам.

Найбільшу популярність через свої властивості набули металеві вироби з нержавіючої сталі A2 і A4.

Сталь А2 – (американський аналог AISI 304) найпоширеніший вид аустенітної нерж. сталі у металевих виробах.

Вироби з такої сталі мають хорошу стійкість до корозії в чистій воді та на повітрі, нетоксичні, незагартовані, добре піддаються зварюванню і не стають при цьому крихкими.

Застосовуються в різних галузях, де є низка вимог до металовиробів, які вказані вище.

Кріпильні вироби з нержавіючої сталі А2 не придатні до застосування в кислотах і хлоровмісних середовищах.

Сталь А4 - (американський аналог AISI 316) дуже схожа за своїми властивостями та складом на нержавіючу сталь А2, основна відмінність – додавання 2-3% молібдену.

Через молібден у такої нержавіючої сталі значно збільшується стійкість до корозії в кислотному та інших агресивних середовищах, тому в народі її ще часто називають «кислотостійкою сталлю».

Відповідно кріплення та такелаж зі сталі А4 широко використовують у суднобудуванні та інших галузях де від металевих виробів вимагається хороший опір кислотної та інших агресивних середовищ.

У нас ви можете купити Болт нержавіючий А2 DIN933 М3х8, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Нержавіюча сталь
Вид за способом виготовлення
технологія запресування металовиробів
Вид за хімічним складом
високолегована сталь
Вид за призначенням
Болт - цей метиз призначений для кріплення та фіксації деталей невеликих розмірів та площин. Він дозволяє зробити різні кріплення, зчеплення або приєднання деталей між собою. Болт – деталь з різьбленням, що бере участь у розбірному з'єднанні. Він використовується для фіксації деталі в одній точці. Болт оцинкований - це металеві кріплення, що використовуються у побуті, на виробництві, у промисловості.
Тип
Болт нержавіючий
Габарити (ширина, довжина)
М5х16 М4х12 М10х1 М12х15 М8х1 М8х20 М6х1 М10х30 М5х8
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT