Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
200.00 грн
/шт

Гвинт нержавіючий DIN84 М2х3 цил/гл А2 PL

Виробник: Украина
Код товару: 3016
В наявності
200.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Винт нержавіючий DIN84 М2х3 цил/гл А2 PL - це металеві кріпильні вироби, які використовуються в биту, на виробництві, в промисловості. Серед усіх видів крепежних виробів найбільш широкое застосування найшли такі види, як болти, винти і стержни. Найбільш поширеним і надійним елементом кріплення виробів є болт – метиз у вигляді шпильки з резьбою і, як правило, із шестигранною головкою. По виду нанесення різьби виділяють: моделі з частковою резиною (призначення для з'єднання кількох деталей) і з повною різьбою (найбільш поширена та універсальна модель).

Для більш спеціалізованих цілей кріпляться застосовують винты. Вінти представляють собою металевий стержень із шлицем (або головкою з шлицем), такі міцні елементи використовують, як правило, для з'єднання деталей з поверхнею. Крім основних габаритів вінти відрізняються за типом головок зі шлицами.

В асортименті магазину є не тільки найбільш поширені види болтів - болти з метричною головкою (з шестигранною головкою, з квадратною головкою, з квадратним підголовком, мебельні, з кольцом, конструктивні), але і більш рідкі підвиди - моделі з шестигранною головкою і дюймовою головкою.

Самая велика популярність із-за своїх властивостей приобрела металеві вироби з нержавейки A2 та A4.

Сталь А2 – (американський аналог AISI 304) самий поширений вид аустенітної нерж. стали в металевих изделиях.

Ізоляція з такої сталі мають хорошу стійкість до коррозії в чистій воді та повітрі, нетоксичність, незабарвлення, добре піддаються сварці та не стають при цьому хрупкими.

Применяються в різних галузях, де є ряд вимог до метизів, які вказано вище.

Крепежні вироби з нержавіючої речовини А2 не придатні до застосування в кислотах і хлорвмісних середовищах.

Сталь А4 - (американський аналог AISI 316) дуже схожа за своїми властивостями і складом на нержавіючу сталь А2, основна відмінність – додавання 2-3% молібдена.

Із-за молібдена у такій нержавіючої сталі значно збільшується стійкість до коррозії в кислотній та інших агресивних середах, тому в народі її ще часто називають «кислотостойкой сталью».

Соответственно крепеж і такелаж із сталі А4 широко використовуються в судостроении та інших галузях, де від металевих виробів потрібно хороше сопротивление кислотной та іншим агресивним середовищем.

У нас ви можете купити Вінт нержавіючий DIN84 М2х3 цил/гл А2 PL за самою вигідною ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконувати будь-які будівельні роботи в термін.

Основне
Діаметр
М2х3 М6х12 М2,5х4 М2х6 М2х2 М4х4 М3х10 М5х6 М6х14 М5х16 М4х25 М5х8 М3х25 М4х10 М2х4 М4х12 М2х6 М6х16
Матеріал
Нержавіюча сталь
Вид за способом виготовлення
технологія запресування металовиробів
Вид за хімічним складом
високолегована сталь
Вид за призначенням
Гвинт – кріпильний виріб для з'єднання або фіксації деталей. Також гвинти можуть виконувати функцію осі обертання для деталей, що обертаються, служити напрямною для прямолінійного або обертального руху. Головка гвинта служить для притискання деталей, що з'єднуються, і захоплення гвинта викруткою, гайковим ключем, шестигранним ключем (шестигранником) або іншим інструментом. Кріпильні гвинти застосовують для роз'ємного з'єднання деталей, в якому деталі фіксуються як у напрямку осі гвинта, так і перпендикулярному до його осі. Основне призначення настановних гвинтів - фіксувати взаємне положення деталей у з'єднанні у напрямку, перпендикулярному до осі гвинта.
Тип
Гвинт нержавіючий
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT