Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
120.00 грн

Трос нержавіючий 7х19 DIN 3060

Виробник: Украина
Код товару: 11337
В наявності
120.00 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Трос нержавіючий 7х19 DIN 3060 - кріпильний виріб мотузково-канатного типу, що виготовляється з нержавіючого металу. Складається трос із сердечника та обплетення з металу, що підвищує показник міцності на розрив. Купити нержавіючий трос актуально для застосування в різних сферах діяльності. Його використовують у конструкції свердловинного насоса, на яхтах та інших плавальних суднах, та у місцях з високим рівнем вологості.

Експлуатаційні характеристики

Нержавіючий трос проводиться шляхом волочіння катанки зі сталі відповідного типу. Для корозійної стійкості матеріалу застосовується сталь двох марок: AISI 304 та AISI 316. Замовити трос можна у діаметрі перерізу від 1 до 10 міліметрів. Продукція зберігається в котушках, що дозволяє відрізати будь-яку довжину. Залежно від марки сталі, що використовується у виробництві, відрізняється конфігурація.

трос нержавіючий aisi ціна київ

Слід виділити спеціальні експлуатаційні умови продукції, виготовленої з марки сталі AISI 316. Враховуючи склад матеріалу, троси цієї категорії стійко переносять вплив солоної води, кислоти, лугів та прісної води. Тому нержавіючий трос для свердловинного насоса із сталі AISI 316 є оптимальним рішенням. Максимальна температура, за якої трос зберігає первинні експлуатаційні властивості — 950 градусів за Цельсієм.

Нержавіючий трос - це виріб з нержавіючої сталі, являє собою кручені або кручені сталеві пасма, може мати гнучкий сердечник. Застосовується для розтягування чи підйому вантажів. Канат стійкий до температурних перепадів, впливу вологи, витримує температуру нагрівання до 250 градусів за Цельсієм.

Виготовляються троси нержавіючі з марки сталі А2 або А4. Перший вид стійкий до впливу вологи, але може руйнуватися в агресивніших умовах експлуатації, другий, за рахунок додавання до його складу молібдену, працює без руйнування в солоній воді, лужних, кислих середовищах. У складі нержавіючих канатів забезпечує їх гнучкість і еластичність тросів, зносостійкість.

Залежно від призначення та конструкції поперечного перерізу виробу розрізняють нержавіючі троси для розтяжки та вантажопідйомні. Перші мають високу міцність на розрив, достатню гнучкість і малий коефіцієнт розтягування. Гнучкість виробу залежить від наявності сердечника та конструкції самого каната. Виготовляються з нержавіючої сталі та мають оцинковане покриття, яке значно збільшує їх експлуатаційний період, захищає від агресивного впливу навколишнього середовища. Застосовуються для монтажних робіт, підвіски кабелів, закріплення вантажів та конструкцій, виконання такелажних робіт, розтяжки.

Вантажопідйомні канати використовують для транспортування та підйому вантажів, а також виконання вантажопідйомних операцій різної складності, такі вироби вважаються найміцнішим видом тросів. Виготовляються з різними видами поперечного перерізу, що відрізняється кількістю дроту, наявністю сердечника і способом звивки. Виробляються з дроту без покриття або цинкову обробку, що пройшла.

Переваги канатів із нержавіючої сталі:


     тривалий експлуатаційний період;

     можливість застосування на свіжому повітрі;

     стійкість до температурних впливів;

     відсутність корозії при тривалому контакті з модою чи кислими середовищами;

     висока міцність;

     велика зносостійкість.


Нержавіючі канати використовують для вирішення наступних завдань:


     проведення монтажних, такелажних робіт;

     підвіска кабелів, огорож, елементів конструкцій, обладнання та механізмів;

     закріплення вантажів, конструкцій;

     розтяжки;

     підйом та транспортування вантажів;

     вирішення побутових та промислових завдань;

     як вантажопідйомне та вантажозахоплювальне пристосування.


При підборі нержавіючого троса враховують такі характеристики:


     Вибір конструкції виробу залежить від ваги конструкції або обладнання, яке підніматиме канат, а також умов його експлуатації. Виробники вказують стандарт ГОСТ або DIN, якому відповідає виріб. У цій документації вказується область застосування троса, а також діаметр, його конструкція та зусилля на розрив. Перетин троса підбирають те щоб він не розірвався від прикладеного зусилля.

     Умови експлуатації. Якщо передбачається контакт каната з солоною водою або кислими, лужними середовищами, використовують нержавіючі вироби марки А4. Для використання в середовищах з підвищеною вологістю можна застосовувати канати марок А2, А4.

     На вибір троса також впливає обладнання, на якому він використовуватиметься, наприклад, виробники талей вказують потрібний діаметр канатів.


Виконуючи установку троса на ролик, барабан або місце навивки потрібно, щоб він не стикався з піском, пилом та іншими абразивними частинками. Тому заборонено розмотувати канат, перекочуючи бобіну чи бухту. Нержавіючі троси для нормальної їх експлуатації надійно закріплюють на фіксуючих механізмах, встановлюють відповідно до схеми перепасування, дотримуючись вимог техніки безпеки.

Конструкція троса включає наступніе компоненти: сердечник, пасмо, дріт, центральний дріт. Найчастіше кожен окремий дріт розташований навКруг центрального дроту, утворюючи жилу дроту.

Пасма формуються навКруг центрального сердечника, утворюючи трос. Залежно кількості пасм визначають товщину тросів. Їх досить багато, але існує гранична кількість ниток – 25. Розмір та кількість дротів у кожному пасму, а також розмір та кількість пасм у канаті сильно впливають на характеристики каната.

Переважно велика кількість дроту і пасмів невеликого розміру утворюють гнучкі троси, що мають хороший опір при згинанні. Такі варіанти підходять для організації механізмів спуску.

Найменша кількість товстіших дротів і пасм притаманні менш гнучкому канату з гарною корозійною стійкістю та довговічністю. Такий варіант підходить для застосування у статичних умовах. Конструкція каната також важлива оцінки тросів на стійкість до корозії, рівень зносу.

Типи сердечників у сталевих тросах

Троси бувають з трьома типами сердечників:


     Сердечник із дроту, який має ту саму конструкцію, що й зовнішні жили.

     Волоконний сердечник найчастіше застосовують для такелажу. Такі троси мають високу міцність на розтяг, а завдяки збільшеному діаметру дроту більш стійкі до стирання. Для виготовлення таких тросів найчастіше використовують сизаль (грубе волокно) чи поліпропілен. За рахунок цього вдається забезпечити гнучку основу для пасм у структурі каната. Волокнисті осердя використовуються для виготовлення канатів, де потрібна еластичність. Волоконні осердя непридатні для застосування на відкритому повітрі.

     Незалежний сталевий осердя троса. Цей тип підходить для виготовлення тросів, які використовуються на розтягуванні, піддаються серйозним навантаженням, що стискають, високим робочим температурам. Даний тип каната важчий і міцніший за трос з волокнистим сердечником.


Звивка в сталевих тросах

Звивка в металевих тросах визначає, як дріт у пасмах формує структуру каната. Простими словами, пасма дроту мають алгоритм скручування, що забезпечує щільно сформовану структуру. Поняття «звивка» використовують для опису напрямку скрученого дроту щодо пасм у готовому тросі. При правильному звиванні пасма намотуються навКруг сердечника каната за годинниковою стрілкою, при лівій або правосторонній - проти годинникової стрілки.

Звичайний вид звивки означає, що дріт у пасма укладається у напрямку, протилежному напрямку, в якому пасма укладені в кінцевому канаті. Напрямок звивки тросового каната не впливає на розривну силу троса. Однак поєднання звивки пасм та звивки каната сильно впливає на характеристики троса. Наприклад, якщо йдеться про структуру каната, де обертання запобігається задіяним правостороннім і лівостороннім пасмам.

Класифікація тросового виробу

Сталевий трос поширений, на ринку представлений великий вибір виробів. Є кілька класифікацій металевих тросів:


     за призначенням;

     формою перерізів;

     кількість пасм у канаті, що визначає його сферу застосування;

     матеріал основного елемента – сердечника;

     властивості дротів;

     напрямок пасм у структурі – лівостороннє, правостороннє;

     вид обробки дроту;

     вид і род виття.


Щоб визначити номінальний діаметр троса, потрібно зробити заміри у двох перерізах. Між ними має бути відстань 1 м. У перерізах міряють діаметр двічі по лінії максимальної відстані між граничними точками.

Якість та різновиди матеріалу тросів

Якість сталі визначає силу міцності при розтягуванні троса. Сучасні технології виробництва пропонують споживачам довговічні вироби з антикорозійною стійкістю, стійкістю до зовнішніх факторів впливу. Сталеві канати зазвичай представлені на ринку в діапазонах розтягування від 1570 до 2160 Н/мм квадратний.

Оцинковані канати виготовляються із гальванізованого матеріалу для захисту від корозії. Для використання важкого устаткування (наприклад, лебідки, шахтні машини) з'являється попит виготовлення канатів збільшеного діапазону натягу дроту. З іншого боку, оскільки міцність – це не єдиний критерій при виборі троса, важливо оцінювати конкретні умови застосування канатів.

Нержавіюча сталь – найпопулярніший матеріал для тросового виробництва. Оскільки вироби з неї можна використовувати у суворих кліматичних умовах, це свідчить про високий захист корозії. Нержавіюча сталь має високу міцність на розрив, вважається придатною практично для будь-якого навколишнього середовища. Сучасні методи обробки сталі означають, що нержавіючу сталь можна різати, зварювати, формувати та виробляти досить легко. Гнучкість тросів з даного типу матеріалу означає, що за допомогою сталі можна робити вироби будь-якого розміру та форми.

Існує безліч різних марок нержавіючої сталі в залежності від вмісту в них легуючих елементів, атакож їх механічних властивостей та корозійної стійкості. Вони позначаються у маркуванні за ГОСТом та іншими міжнародними стандартами.

При виборі марки нержавіючої сталі у складі троса важливо враховувати фактори довкілля. Існують методи класифікації факторів навколишнього середовища, які дозволяють вибрати марку більш точного застосування.

Призначення сталевих тросів

Тросові вироби призначені для підйому, переміщення важких конструкцій. Підйомний сталевий трос також здатний виконати такі завдання:


     переміщення вантажу на баштових чи контейнерних кранах;

     утримання кранових конструкцій;

     монтаж та демонтаж кранів та інші.


Якщо потрібно провести маніпуляцію з некерованим вантажем або підняти його на велику висоту, будуть потрібні канати, стійкі до обертання. Тільки вони забезпечують стабільність вантажу, тому вантаж здатний обертатися. Стійкі до обертання канати, прикріплені до конструкції крана, не передають момент, що крутить, на точку кріплення. За рахунок цього вдається забезпечити безпеку роботи. Такі типи канатів мають вимоги під час виробництва, відповідно до стандартів ГОСТ. Розрізняються вони за рівнем опору обертанню залежно від типу конструкції.

Є кілька умов, коли використання стійких до обертання канатів недоречно та невиправдано. Наприклад, якщо канати однієї й тієї конструкції використовуються у вигляді пари, що складається з правосторонніх і лівих канатів. У цьому випадку забезпечується стабільність обертання, тому навантаження не обертається. Пояснюється це рівновагою моменту, що крутить.

Стійкі до обертання канати не такі схильні до згинання. Тому, якщо у конкретній ситуації потрібні еластичні склади, тоді не варто зупинятися на даному типі тросів. Оцініть умови використання канатів та ризики застосування різних типів виробів.

Деформації та знос канатів

Найчастіше дротяні сполуки руйнуються через розтяг, корозійного чи механічного впливу. При виявленні розривів при навантаженнях важливо обов'язково перевірити рівень безпеки, особливо, якщо канат використовується для важких й.

Корозійні ушкодження виникають внаслідок експлуатації у вологих, солоних, кислотних умовах або за впливу інших хімічних елементів. І тут потрібно докласти максимум зусиль усунення проблеми. Як варіант, можна використовувати спеціальне мастило.

Механічне пошкодження є надрізами або надколи. Це відбувається через неакуратне поводження з , удару. Також механічний розрив трапляється через різке звільнення від великої ваги.

Руйнування міцності пасм троса часто відбувається в результаті зносу при згинанні. Причинами стирання пасм можуть бути:


     перегинання та скручування канатів через навантаження;

     контактні напруги між окремими пасмами;

     коливання вітру та інші динамічні ефекти. Джерело коливання називається "реклаймер".


При виборі троса для конкретної мети важливо звернути увагу на якість матеріалу та його властивості. Якщо ви маєте намір застосовувати канат у суворих умовах навколишнього середовища, обов'язково змащуйте виріб. Сталеві троси – це складний інженерний об'єкт, до вибору якого потрібно підходити грамотно.


  У нас ви можете купити Трос нержавіючий 7х19 DIN 3060, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
6х7 7х19 7х7 1х19 6х19 1х7 мм
Матеріал
Нержавіюча сталь
Вид за способом виготовлення
Нержавіючий канат складається з дротів, одержуваних волочінням. Для виготовлення дротів застосовують якісну конструкційну сталь марки 60. Дроти звивають у пасма (одинарна звивка), потім пасма звивають навколо сердечника, в результаті виходить канат подвійної звивки
Вид за хімічним складом
нержавіюча сталь
Вид за призначенням
Використовують для розтяжок щогл, несучих канатів споруд, мостів, кранових вант, для підйому та переміщення вантажів, буксирів, стропів. Трос нержавіючий – атрибут, незамінний при виконанні різних вантажопідйомних та буксирувальних робіт. Завдяки поєднанню найвищої міцності та гнучкості, він регулярно використовується для оснащення екскаваторів та підйомних кранів. Нержавіючий трос часто використовують для роботи механізмів, що відповідають за підйом та опускання вантажних та пасажирських ліфтів, його застосовують для армування та покращення механічних характеристик бетону. Трос нержавіючий незамінний при використанні будівельної люльки. Його висока якість і надійність дозволять зробити роботи з облицювання та утеплення фасадів, підйому вантажу, монтаж металевих конструкцій та рекламних носіїв.
Тип
Трос нержавіючий
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT