Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
140.00 грн
/кг

Нержавіючий круг гарячекатаний СТ.38Х2МЮА 45 мм

Виробник: Украина
Код товару: 16317
В наявності
140.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Нержавіючий круг гарячекатаний СТ.38Х2МЮА 45 мм відноситься до релаксаційностійкого жароміцного матеріалу з молібденом. Основне призначення - це виготовлення азотованих деталей, які можуть працювати за температури вище 450 градусів. З круги гарячекатаного 38Х2МЮА виготовляються пальці, валики, втулки, шестерні, плунжери. Усі деталі використовуються в авіаційних та ракетних двигунах.

круг гарячекатаний 38Х2МЮА виготовляється згідно з ГОСТ 4543-2016. Відповідно до цього нормативного документа до металу входить алюміній, марганець, кремній, молібден, мідь, сірка, нікель, фосфор, вуглець і хром. Останній елемент є найважливішим. Його відсоткове співвідношення дорівнює 1,35-1,65. Метал відноситься до матеріалів, що важко зварюються, і не використовується для даної операції. Термообробка передбачає проходження загартування та відпустки. Перша операція виконується за температури 880 градусів, відпустка - за 650 градусів. Сортовий прокат даної марки часто піддаються азотуванню. Ця операція покращує корозійно-стійкі якості металу в будь-якому робочому середовищі.

Круг 38х2МЮА - це деталь із конструкційної сталі високої якості, яка отримала своє відображення в асортименті металевого профілю завдяки ряду експлуатаційних властивостей.

Особливості виробів із 38х2МЮА


Представлений зразок круги регламентований властивостями марки сталі, яка була обрана як матеріал для виробництва. Це:


     Відносна легкість (виріб на 500-600 кг легший від хромованих аналогів);

     Достатня міцність (229 МПа);

     Виключення використання для зварних конструкцій;

     Товар пропонується в обробленому вигляді прутків, готових до використання за призначенням.


Перспективність вибору

Круг зі сталі 38х2МЮА виготовляється зі спеціального сталевого сплаву з великим вмістом феруму, хрому, марганцю, нікелю, молібдену та алюмінію. При цьому виріб:


     Багатофункціонально;

     Стабільно у своїх фізичних та хімічних властивостях;

     Стійка до корозійних процесів.


Це значно розширює сферу експлуатації.

Навіщо застосовується?

Металопрокатна промисловість має в своєму розпорядженні компанії, які закуповують оптовими партіями заготівлі у вигляді кіл для виробництва:


     Шестеренок;

     Втулок;

     Валіках;

     Пальців.


Фізичні властивості виріб зберігає за температури до 450о.

Сталь 38Х2МЮА застосовується для виготовлення штоків клапанів парових турбін, що працюють при температурі до +450 °С, гільз циліндрів двигунів внутрішнього згоряння, голок форсунок, тарілок букс, розпилювачів, пальців, плунжерів, розподільних валиків, шестерень, валів, ракетних і авіаційних двигунів, деталей трубопроводів із загартуванням в масло і відпусткою в маслі або у воді, деталей авіабудування, що азотуються, цільнокатаних кілець різного призначення. Примітка Сталь конструкційна високоякісна хромоалюмінієва з молібденом.

При виготовленні деталей із сталі 38Х2МЮА часто застосовують процес азотування.

круг гарячекатаний - проводиться за ГОСТ 2590-2006. Такі круги мають різний рівень точності, від звичайної до високої. Області застосування для таких кіл різноманітні, вони можуть знаходити застосування при холодному волочении, а також при гарячій обробці механічним способом.

круг калібрований - проводиться за ГОСТ 7417-75. В даному випадку термообробка стали ділить круги на два види – це холоднокатані та холоднотягнуті.

Нержавіючі круги - виготовляються за ГОСТ 14955-77. Такі круги мають невразливість до корозійних змін та мають покриття на поверхні. Слід зазначити високу стійкість кіл з нержавіючої сталі до підвищених температур.

Завдяки таким властивостям круги досить широко застосовують у нафтогазовій галузі. Круги з нержавіючої сталі часто використовують як напівфабрикати і застосовують при будівництві платформ, нафто-газопроводів, як допоміжні компоненти при трубному виробництві.

У вигляді заготовок, Круг застосовується при будові літаків, машинобудуванні, при виготовленні автотранспорту, при будові суден, практично у всіх видах будівельних і ремонтних робіт.

Досить широкий діапазон застосування кіл з нержавіючої сталі в харчовій промисловості. Внаслідок своїх міцних та антикорозійних властивостей, круги стали просто незамінними при приготуванні, переміщенні та зберіганні різноманітних продуктів. Велике використання кіл відбувається при виробництві комплектуючих для приготування та випікання продуктів харчування.

У медицині також поширене застосування кіл з нержавіючої сталі, адже вони мають такі властивості як екологічність і абсолютно безпечні в плані гігієни.

У переробному процесі круги використовують при виготовленні вимірювальних приладів, при створенні конструкцій та елементів обладнання. Слід зазначити, що круги широко застосовуються під час будівництва різних об'єктів. Такі круги мають на своїх поверхнях спеціальне покриття, вони можуть бути як матовими, так і полірованими.

круги з нержавіючої сталі можуть бутиоцинкованими та використовуються в агресивному середовищі, при виготовленні деталей для електропроводів, для елементів заземлення. Оцинкований круг, завдяки своєму покриттю чудово захищене від загорянь та різноманітних впливів, таких як механічні дії навколишнього середовища.

Нержавіючі круги мають різні властивості, на це впливає хімічний склад сталі, з якої виготовлено металовироб. Різні марки сталі мають різний хімічний склад, відповідно і різний вміст хімічних речовин, таких як C (вуглець), Mn (марганець), S (сірка), Cr (хром), Ni (нікель), Al (алюміній) та інші.

Стандарт визначає розмірний ряд, допустимі відхилення та інші параметри для прокату гарячекатаного круглого перерізу. Допустимий діаметр становить від 5 до 270 мм. Прокат виготовляється у трьох варіантах точності: звичайної, підвищеної та високої.

Гарячекатаний прокат виготовляється зовсім іншим методом. У процесі формування заготівля піддається сильному нагріванню і тому температурні деформації, що виникають при цьому, є значними. Це призводить до того, що отриманий виріб менш точний за розмірами, адже неможливо точно передбачити поведінку сталі при її охолодженні. Саме з цієї причини гаряче Круг має меншу вартість.

Другою важливою відмінністю від каліброваного є поверхня. Температурний вплив призводить до того, що вона містить сліди окалини і крім цього менш світла. Саме це робить гарячедеформоване Круг менш привабливим для дизайнерських цілей.

Що стосується жорсткості, то гарячекатаний прокат, як правило, м'якший за холоднокатаний. Зважайте на це при покупці. Така відмінність виникає внаслідок технології та може бути важливою для покупця.

Круглий прокат із корозійностійкої сталі займає важливу позицію у промисловому виробництві країни. Найчастіше його використовують як заготівлю для будь-яких циліндричних деталей. Він набув широкого поширення при виготовленні різноманітних металоконструкцій (у тому числі як декоративний елемент), деталей для запірної арматури, інструментів, верстатів та обладнання.

Відмінною властивістю прокату є висока стійкість до окислення та в деяких випадках до високо агресивних середовищ. Наприклад, сталь 12Х18Н10 відмінно працює при температурі до +350 градусів в середовищах підвищеної активності. Деякі стали добре працюють при дуже високих температурах. Все це робить круглий нержавіючий прокат незамінним у багатьох галузях промисловості.

Не всі марки нержавіючої сталі мають однакові експлуатаційні характеристики. Тому рекомендуємо звернутися до спеціалістів перед придбанням.

Найбільш важливі особливості цього виробу, як нержавіючого круги - підвищена стійкість до будь-яких технологічних пошкоджень, стійкість до проявів з часом корозії металу, висока міцність, жаростійкість, а також пластичність. Для підвищення міцності Круг з нержавіючої сталі піддається термічного гарту, штучного старіння, гарячого випалу в спеціально призначених печах та інших видів термообробки. Крім того, на рівень міцності підсумкового виробу більшою мірою впливає ступінь круги перерізу, а саме поперечного перерізу.

Існують вироби з темною поверхнею або світлішою. Цей показник залежить безпосередньо від технології виготовлення та обробки.


У нас ви зможете купити Нержавіючий круг гарячекатаний СТ.38Х2МЮА розмір 45 мм, доступна в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Діаметр
6-450 мм
Вид за способом виготовлення
гарячекатаний
Вид за хімічним складом
відноситься до релаксаційностійкого жароміцного матеріалу з молібденом
Вид за призначенням
Основне призначення - це виготовлення азотованих деталей, які можуть працювати за температури вище 450 градусів. З кола гарячекатаного 38Х2МЮА виготовляються пальці, валики, втулки, шестерні, плунжери. Усі деталі використовуються в авіаційних та ракетних двигунах. Коло нержавіюче застосовується для виробництва грат, секцій паркану, каркасів полиць та вішалок, для створення лофт-ламп, декоративних завитків та предметів інтер'єру. У будівельній сфері використовують для натяжки сітки рабиці, для заливки фундаменту та у багатьох інших сферах. Використовується як заготівля для деталей механізмів, для болтів, шпильок, валів та інших виробів.
Тип
Круг нержавіючий
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT