Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
175.30 грн
/кг

Куток нержавіючий 80х80х3,0-8,0 AISI 304

Виробник: Украина
Код товару: 04151
В наявності
175.30 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Кутник нержавіючий 80х80х3,0-8,0 AISI 304 - це вид нержавіючого сортового прокату, з Г-подібним поперечним перерізом. Кожен вид куточка з нержавіючої сталі виготовляється по-своєму, і в залежності від специфіки виробництва виділяють:

гарячекатаний сталевий нержавіючий Кутник - візуально відрізняється загостреним гребенем на вигині і виготовляється під дією нагрівання гарячекатаного (холоднокатаного) зливка і подальшої його деформації вальцями, що обертаються. Вони відрізняються особливою міцністю і зносостійкістю.

холоднотягнутий Кутник з нержавіючої сталі - на вигляд відрізняється характерними закругленими гребенями в місцях вигину і згинаються на верстаті з використанням листових холоднокатаних заготовок. Вартість таких куточків дорожча через складну та тривалу технологію виробництва з високою точністю.

зварний Кутник з нержавіючої сталі зварюється лазером і славляться варіативністю розмірів готових виробів, які можуть підбиратися індивідуально під вимоги конкретної конструкції. 16 мм. Вага куточка залежить від сукупності всіх параметрів та впливає на вартість одиниці товару за погонний метр. Ціна куточка також може змінюватись в залежності від марки сталі та класу точності виготовлення. Найпопулярніші куточки довжиною 5,5 м, 6 м та 6,1 м. З корисних властивостей важливо відзначити стійкість до деформації нержавіючих куточків, тому вони використовуються в опорних конструкціях. Важливо те, що куточки можуть використовуватися в агресивному хімічному середовищі, оскільки мають додатковий захист від вологості, зміну температурних режимів та стійкі від утворення іржі. Нержавіюча сталь допомагає зберегти зовнішній вигляд виробу на тривалий термін.

Для посилення металоконструкцій у будівельному сегменті завжди використовують куточки з нержавіючої сталі. Це допомагає значно посилити конструкцію будівлі. Також Кутник з нержавіючої сталі може зміцнити фундамент будівлі, стати частиною каркасу в будівництві мостів, надійною опорою в тунелях, сходових конструкціях та огородженнях. У дизайні інтер'єру активно використовується дзеркальний Кутник як декоративний елемент. Для плитки може знадобитися Кутник з нержавіючої сталі для закріплення швів на стиках. У нафтовій промисловості Кутник із нержавіючої сталі використовують при будівництві вишок. Оцинковані та нержавіючі куточки мають попит у фармакологічній та харчовій промисловості, оскільки є екологічними матеріалами, здатними взаємодіяти з різними за складами речовинами. У машинобудуванні Кутник потрібен для деталей, особливо для автомобілів, які працюють з важкими вантажами і в агресивному середовищі.

Кутник нержавіючий: що це і який він буває

Кутник є виріб з нержавіючої сталі, вироблений методом гарячої прокатки або вигину. Саме виробничий метод лежить в основі виділення двох основних видів прокату: Кутник гнутий з нержавіючої сталі та Кутник гарячекатаний. Перевага першого виду полягає у його більшій точності виготовлення, а другого – у вищій міцності.

Що стосується розмірів, то Кутник нержавіючий може бути мірним, не мірним або мірним кратній величині. Для цього прокату характерний довгий термін служби, що досягається за рахунок особливої стійкості куточка до зовнішніх впливів, адже він виготовлений із нержавіючої сталі.

Де використовується Кутник нержавіючий

Продукція має широкий спектр застосування, її використовують і у випадках, коли є агресивний вплив зовнішнього середовища, наприклад, підвищена вологість. Кутки з нержавіючої сталі не окислюються і не схильні до корозії.

Гнутий Кутник з нержавіючої сталі та гарячекатаний Кутник застосовуються у багатьох сферах: наприклад, у будівництві, машинобудуванні, енергетиці, хімічній промисловості, при виготовленні сходів. Декоративні куточки, наприклад, дзеркальні, використовуються в інтер'єрі приміщень.

В основному нержавіючий Кутник виготовляється з нержавіючої марки сталі AISI 304 (08Х18Н10).

Високоякісний сплав AISI 304 відноситься до розряду аустенітних сталей, його можна використовувати у харчовому виробництві. Аустенітні сталі відносяться до не магнітних сталей (не магнітяться), що мають у своєму складі близько вісімнадцяти відсотків хрому і достатній вміст нікелю. Такий склад робить аустенітні сталі особливо стійкими до корозій різного виду. AISI 304 не має обмежень щодо зварювання.

Гарячекатаний Кутник має матову поверхню.

Гнутий Кутник виготовляється на замовлення із нержавіючого листа.

Можлива будь-яка поверхня:


     Кутник нержавіючий дзеркальний (полірований);

     Кутник матовий;

     Кут нержавіючий шліфований.


Пряме призначення куточка полягає в перпендикулярному скріпленні та посиленні двох несучих поверхонь.

Нержавіючий Кутник використовується в будівельній галузі для створення стійких до вологого середовища металоконструкцій, для декорування приміщень. Виріб використовують у хімічній, харчовій промисловості, виробництві.

чи, виготовленні обладнання для медицини. Завдяки добрим декоративним властивостям Кутник широко використовується в архітектурі.

Для сталевих куточків використовують кілька ГОСТів, і навіть різні вихідні матеріали. Вже за цими параметрами можна виконати класифікацію виробу. На види продукт ділиться також на кшталт прокату – холодний чи гарячий. Є куточки рівнополичні та нерівнополичні. По довжині класифікація може бути мірною, кратною та немірною. При виборі продукції дуже важливо враховувати властивості та технічні параметри, до загальних характеристик виробу відносять:


- підвищену стійкість до корозійних процесів, оскільки для виробництва застосовується нержавіюча сталь;

- високі показники жароміцності, що дозволяє застосовувати матеріал у різних температурних умовах;

- тривалий термін експлуатації у поєднанні з гарною стійкістю до зношування, що важливо для безпеки експлуатації об'єкта;

- відносно невелика вага, особливо якщо порівнювати з аналогами;

- високі навантаження та опади не стануть причиною деформації об'єкта, сконструйованого за допомогою прокатного куточка;

- естетичний зовнішній вигляд – сам собою матеріал має задовільні візуальні характеристики, поверхню можна фарбувати.


Універсальний Кутник нержавіючий – це матеріал, що застосовується для створення та посилення конструкцій, оздоблення фасадів, розробки споруд спеціального призначення. Розглянемо сферу використання матеріалу докладніше.

Де застосовується Кутник із нержавіючої сталі

Форма такого виробу універсальна, тому нержавіючий Кутник застосовується у багатьох сферах та областях. У першу чергу - це будівництво, для прикладу можна взяти формат підготовки котловану для заливання фундаменту: у такому випадку звичайна металева конструкція під впливом корозійних процесів швидко згниє і порушить характеристики міцності, тоді як нержавіючий Кутник прослужить у кілька разів довше, зберігаючи вихідні параметри. Такий металопрокат також активно використовується в промисловості, до таких відносять: нафтовидобуток, фармацевтичне виробництво, гірничодобувне середовище та багато іншого. Якщо конструкція, що створюється, передбачає частий контакт з водою і зовнішнім навколишнім середовищем, такий матеріал буквально незамінний.

Кутник гарячекатаний, виготовляється на спеціальному верстаті, методом протягування заготовки крізь вали. При виготовленні гнутого дзеркального куточка методом вигину листової нержавіючої сталі застосовується профілегибний верстат.

Відразу варто відзначити, що гарячекатаний кутник, за своїми характеристиками міцності, буде краще дзеркального гнутого.

Гарячекатаний Кутник виготовляється з товщиною в діапазоні від 3 до 10 міліметрів, і його ширина лежить в інтервалі від 20 до 100 міліметрів. Гнути дзеркальний Кутник має товщину діапазоном від 1,5 до 2 міліметрів, і його ширина лежить в межах від 20 до 50 міліметрів. Довжина куточка починається від 4,5 метра. Найбільш поширені величини довжин 5,5 метрів, 6 метрів і 6,1 метра. Шириною полиці, визначається рівнополочний або не рівнополочний кутник. У рівнополочного куточка з нержавіючої сталі, полиці рівні, а у, не рівнополочного, відповідно полиці різні. У куточків є поняття прокатної точності. Є два види точності, нормальна та високоточна, які мають відповідно маркування, для першого випадку «В», для другого «А». Тип поверхні куточка теж ділиться на три, а саме: Кутник з матовою поверхнею, нержавіючий Кутник з дзеркальною поверхнею і Кутник з шліфованою поверхнею. Від того, для яких цілей буде застосовуватися нержавіючий кутник, з тим чи іншим видом поверхні, буде залежати вибір потрібного куточка. За призначенням, куточки з нержавіючої сталі поділяються на 3 види: мірної, не мірної та кратної мірної довжини.

Кути нержавіючі застосовуються при монтажі металоконструкцій, що вимагають посилення. Також однією з сфер застосування куточка є будівництво, де можна застосувати його в котлованах для фундаменту будівель. Маючи стійкість до окислення, корозії, він надійно служитиме, навіть у тих випадках, коли будь-який інший метал не володіє характеристиками нержавіючої сталі, просто заіржавіє і прогниє. Нержавіючий Кутник можна застосувати для каркасного посилення різних мостів, таких як залізничні, підвісні та інші, посилити опори тунелів, посилити каркас споруд, всіляких сходів та огорож. Кутник з нержавіючої сталі з дзеркальною поверхнею, підійде якнайкраще для дизайну інтер'єру будівель. Також на нафтових вишках, при видобутку нафти при зіткненні з вологою, у нафтовидобувній промисловості активно застосовується Кутник з нержавіючої сталі. Сучасна фармакологія також не може обійтися без використання куточка з нержавіючої сталі. Для виготовлення відповідальних деталей автомобілів, що працюють зі значними навантаженнями, в умовах агресивного середовища також знаходить застосування Кутник нержавіючий.


У нас ви можете купити Кутник нержавіючий 80х80х3,0-8,0 AISI 304, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидкота якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи у строк.

Основне
Вид за способом виготовлення
гарячекатаний, холоднотягнутий, зварений куточок
Вид за хімічним складом
низьковуглецева сталь
Вид за призначенням
Застосовують у широкому сегменті будівельної діяльності, особливо для зведення найрізноманітніших видів будівель, де він служить незамінним помічником у створенні каркасу, а також ідеально рівних кутів. Завдяки зручній формі сталевої кутової продукції стає можливим і доступним створення величезної кількості різних конструкцій. Металеві куточки використовуються повсюдно при збиранні автомобілів, вагонів, а також військової та іншої техніки. Вони є компонентами для: Станін приладів, кожухів проводки, для монтажу конструкцій, на які покладаються важкі навантаження
Тип
Нержавіючий куточок
Габарити (ширина, довжина)
20х20х3,0 50х50х3,0-8,0 40х40х3,0-8,0 35х35х3,0-8,0 25х25х3,0-8,0 30х30х3,0-8,0 60х60х3,0-8,0 80х80х3,0-8,0 15х30х0,8 20х20х0,8 20х40х0,8 15х15х0,8 40х40х0,8 10х20х0,8 25х25х0,8 10х10х0,8 30х30х0,8 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно з замовленням клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Вирушає будь-якими перевізниками по Україні.
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT