Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
192.00 грн
/кг

Квадрат нержавіючий 12,0 AISI 304

Виробник: Украина
Код товару: 2726
В наявності
192.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Квадрат нержавіючий 12,0 AISI 304 представляє металоконструкції із квадратним перетином. Використовується підприємствами хімічної промисловості, компаніями, які виробляють будівельні матеріали, папір у харчовій галузі. Квадрат нержавіючий може використовуватися як самостійні елементи несучої конструкції. Завдяки високій міцності матеріалу квадрат може використовуватися в умовах, де спостерігається часті перепади температурного режиму. Поперечний переріз виробу дозволяє досягати високої міцності, що уможливлює використання квадрата нержавіючого на найвідповідальніших ділянках.

Нержавіюча квадрат aisi 304 (08Х18Н10) є базовою, класичною маркою нержавіючої сталі, а решта марок є похідними від неї для досягнення тих чи інших цілей. Квадрат AISI 304 має високу антикорозійну стійкість, завдяки чому може використовуватися як у приміщеннях, так і на відкритих просторах. Серед переваг відзначається гігієнічність та екологічність, що дозволяє використовувати квадрат AISI 304 у хімічній та харчовій промисловості.

У нас ви зможете купити Квадрат 12,0 AISI 304 нержавіючий за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Вид за способом виготовлення
Квадрат нержавіючий виготовляється методом холодного або гарячого прокату і лише з високолегованої сталі.
Вид за хімічним складом
високолегована сталь
Вид за призначенням
Область застосування прокату нержавіючого квадрата дуже широка. Його використовують у: промисловості найчастіше при виготовленні різноманітних верстатів (в основному, вали та інші міцні елементи); автомобілебудуванні (для деталей, у яких має бути підвищена міцність); машинобудуванні (для виробництва деталей) будівництві (сходи, металеві каркаси, перекриття). Нержавіючий квадрат також широко використовують для будівництва житлових і нежитлових приміщень. Тут нержавіючий квадрат застосовується виготовлення різноманітних елементів перекриттів, сходів, поручнів, декоративних елементів тощо. Його можна побачити і у виробництві меблів. Використовується для виробів підвищеної точності
Тип
Нержавіючий квадрат
Габарити (ширина, довжина)
8-30мм
Додаткові послуги
Осуществляется резка согласно заказу клиента и упаковка продукции по заказу клиента. Отправляется любыми перевозчиками по Украине.
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT