Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
104.00 грн
/кг

Лист нержавіючий 430 1,0 (1,5х3,0) 2В+PVC

Виробник: Украина
Код товару: 2920
В наявності
104.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Лист нержавіючий 430 1,0 (1,5х3,0) 2В+PVC - широко поширений і затребуваний на ринку металопродукт, що виготовляється з марок сталі, що відрізняються високою корозійною стійкістю. Виготовляємо листи з нержавіючої сталі на спеціальному устаткуванні - прокатних верстатах холодним, гарячим або гарячим способом (листи холоднокатані, гарячекатані). Технологія виробництва багато в чому визначає характеристики міцності готового листа нержавіючої сталі. В якості матеріалу для виготовлення даного виду металевих виробів використовується нержавіюча сталь різного призначення (конструкційна загального призначення, харчова, жароміцна) та марок (AISI 304, AISI 316Ti, 08X18T1, AISI 316, 12X18H10T, AISI 430 і AISI 430). є різновидом листового прокату, що має високу стійкість до впливу різних агресивних середовищ. Властивості стали повністю відповідати всім міжнародним стандартам, а також підтверджені відповідними сертифікатами.

Лист нержавіючий AISI 430 виготовляється за міжнародним стандартом ASTM A240. Це найбільш застосовуваний ферритно-хромистий нержавіючий лист загального призначення. Вітчизняний аналог сплаву – 12Х17. У народі його називають технічною нержавійкою. Він має високу корозійну стійкість, міцність, пластичність. Свої механічні та технологічні властивості він набуває завдяки низькому вмісту вуглецю та високому вмісту хрому. Оброблюваність листа дуже висока. Він піддається згинання, штампування, деформації, витяжки, свердління тощо.

Лист нержавіючий AISI 430 відрізняється високою опірністю міжкристалічної корозії, стійкістю в газових середовищах, жаростійкістю (до 850оС).

Листовий прокат з нержавіючої сталі AISI 430 використовується для виробництва декоративних елементів: покрівлі, труб, деталей пральних машин, кухонного приладдя та побутових приладів. Важливу роль цей вид металопродукції грає у машинобудуванні, де з нього створюють деталі для автомобілів та верстатів. В інтересах цукрової та паперової промисловості з нержавіючих листів AISI 430 виготовляють елементи навантажувачів. Важливою перевагою нержавіючої сталі AISI 430 є також стійкість до сірковмісних середовищ. У результаті це дозволяє застосовувати дану марку нержавіючої сталі в системах перекачування нафти, вуглеводнів, газу, а також нафто- та газопереробних установках.

У нас ви можете купити Лист нержавіючий 430 1,0 (1,5х3,0) 2В+PVC, доступна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Нержавіюча сталь
Вид за способом виготовлення
холоднокатаний, гарячекатаний
Вид за хімічним складом
низьковуглецева сталь
Вид за призначенням
Особливості цієї марки стали дозволяють її використовувати у нафтохімічній, харчовій промисловості та автомобілебудуванні. Її застосовують для виготовлення елементів теплових систем, установок, що використовуються для перекачування, перевезення та обробки нафти, газу. Не менш актуальним цей метал виявляється на підприємствах, діяльність яких спрямована на виготовлення алкоголю. AISI 430 у вигляді дзеркала часто використовується для обробки будівель та в інших галузях архітектури та будівництва. Найбільш затребуваний вид листів – шліфовані та матові. Ця продукція добре витримує вплив агресивних середовищ і температурні перепади. Також з них виготовляють: кріпильні деталі, валики, втулки та інші деталі апаратів та судин, що працюють у розведених розчинах азотної, оцтової, лимонної кислоти, у розчинах солей, що мають окислювальні властивості
Габарити (ширина, довжина)
1000х2000мм, 1250х2500мм,1500х3000мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT