Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
300.00 грн
/кг

Лист нержавіючий із покриттям під золото 1. 25*2,5м, товщина 0.4мм, AISI 430

Виробник: Украина
Код товару: 11102
В наявності
300.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Лист нержавіючий із покриттям під золото 1. 25*2,5м, товщина 0.4мм, AISI 430 з покриттям нітридом титану (золотистого кольору). Дані покриття корозійно стійкі до атмосферних впливів та абсолютно екологічно чисті та наносяться методом вакуумних іонно-плазмових технологій на сучасному високотехнологічному обладнанні.

Нітрид титану – унікальний матеріал, покриття з якого не поступається за своїми естетичними та експлуатаційними характеристиками золоту. Воно не схильне до корозії, не змінює колір, стійке до впливу атмосферних опадів, надійне і довговічне.

Булатування - це технологія напилення нітридом титану нержавіючої сталі.

Метал, схильний до булатування, відрізняється такими необхідними в будівництві характеристиками, як міцність і довговічність, стійкість до корозій і різних погодних умов, вандалостійкий. Вироби з нього мають бездоганний зовнішній вигляд та різноманітну гаму відтінків.

Для напилення під золото найчастіше вибирають листи, виготовлені зі сталі з маркуванням AISI 304. Найбільш затребуваними є листи з нержавіючої сталі з товщиною від 0,5 до 2 міліметрів і розмірами: 1 на 2 і 1,25 на 2,5 метра. Поверхня листів може бути як матовою, так і дзеркальною.


Іншими характеристиками є:


     Неперевершена стійкість до атмосферних явищ;

     Високий ступінь стійкості до корозії;

     Покриті «золотом» сталеві листи мають відмінну відбивну здатність;

     Товщина шару, що напилює, з нітриду титану становить не більше 7 мкм;

     Нержавіючі листи, покриті «золотом» підлягають подальшій обробці методом штампування, згинання, різання або вальцювання.


Покриття завдяки використанню технології вакуумного напилення з молекулами нержавіючого металу впливає лише на рівні атомів. Таким чином, досягається максимальна адгезія молекул нітриду титану до нержавіючої поверхні листа. Покриття протягом півстоліття не тьмяніє і не стирається. Протягом цього часу воно захищає листи від подряпин та тішить око золотистими переливами.

Застосування листів з нержавіючої сталі з нітридом титановим покриттям

Нержавіючий лист, покритий нітрид титаном, широко використовується:


     Для спорудження церковних куполів;

     при декоративному оформленні інтер'єру;

     в архітектурному дизайні;

     При зведенні монументів та стел;

     Для спорудження рекламних конструкцій, вивісок, об'ємних букв;

     При вирішенні реставраційних завдань.


Таким чином, листи, виготовлені з нержавіючої сталі з «золотим» покриттям, є відмінним рішенням у будівельній та декоративній сфері виробництва. Золотий колір покриття дарує багатий та святковий вигляд. Сьогодні такі листи широко використовуються у столиці Росії, нерідко їх застосовують для оздоблення будинків зовні в інших містах країни. Це пов'язано з наявністю у них деякого ряду переваг, пов'язаних з високою естетичності, яка поєднується з високою міцністю виробів. Нержавіюча сталь, вкрита нітридом титаном, – не тільки красиво, але й практично.

Кольоровий декоративний нержавіючий лист, пофарбований електрохімічним методом, наділяється такими перевагами:


     - Більш якісне кольорове покриття, ніж нанесення фарби або пігменту, не схильне до старіння.

     - Плівка з оксиду хрому значно підвищує стійкість до корозії кольорової нержавіючої сталі в порівнянні з незабарвленою сталлю.

     

     Під "кольоровою нержавійкою" ще мають на увазі також нержавіючий лист з електровакуумним покриттям (напилюванням) нітриду титану, який чудово імітує золото. Нітрид титану наноситься на дзеркальний нержавіючий лист (ВА), шліфований, супердзеркало (N8). золото. Нітрид титану на дзеркальній поверхні з додатковим поліруванням (супердзеркало) дозволяє отримувати поверхню з покриттям "під золото", найвищою здатністю, що відображає.

Сталь кольорова нержавіюча широко використовується в облицюванні та покрівлі будівель, внутрішній обробці приміщень, і є найпривабливішим матеріалом для дизайнерів. "Дзеркальное золото" - нержавіючий кольоровий лист, що справедливо знайшов своє застосування в зовнішній рекламі завдяки своїм відбивним і неймовірно декоративним властивостям.

Незважаючи на пишність, декоративна нержавіюча сталь має довгий експлуатаційний термін, невибаглива у догляді, і безліч інших чудових властивостей (не маючи, на жаль, ціни як на золото).

Покриття нітрид титану (покриття під золото) широко затребуване в багатьох сферах життєдіяльності. Популярним напрямком дизайну є використання декоративних покриттів. Ідеальний варіант, якщо таке оформлення поєднує високі естетичні та захисні якості. Унікальне покриття нітридом титану прикрасить будь-який об'єкт та покращить його споживчі характеристики. Доведений факт: покриття стає міцнішим на відкритому повітрі, а його колір набуває більшої виразності.

Нітрид титану - це популярний сотимчасовий матеріал жовтуватого кольору, що застосовується для декоративного нанесення на різні вироби з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкий до дії сильних кислот – сірчаної та соляної. Також можливе нанесення покриття на ABS пластик та інші матеріали. Попередньо їх покривають спеціальним матеріалом (наприклад, нікелевим або хромовим підшаром).

Колір та відтінки покриття залежать від матеріалів катодів, складу повітряно-газової суміші, ступеня розрідження (стану вакууму) в камері, різниці потенціалів між заготівлею та випарником, частоти та сили іонних струмів, що застосовуються для очищення та підготовки поверхонь.

Найкращим матеріалом для нанесення покриття нітрид титану є нержавіюча сталь AISI 304. Важливим фактором зручності роботи з нержавійкою цієї марки є простота полірування.

Перед вакуумним напиленням ми проводимо плазмове полірування нержавіючої сталі.

На своєму виробництві ми використовуємо катодно-дугове осадження (метод КІБ) – на сьогоднішній день, це найпередовіший і найякісніший метод нанесення покриття нітрид титану.

Вибираючи компанію із покриття нітридом титану, зверніть увагу на технологію його нанесення. Ціни на покриття нітридом титану у різних компаній варіюються. Тут економія може дорого коштувати. Ми пропонуємо вам по-справжньому високу якість за доступною ціною.

Властивості покриття нітриду титану.

Високі естетичні риси. Якщо підібрані правильні параметри напилення, речі з титановим напиленням за кольором та блиском покриття дуже схожі на вироби із натурального золота.

Конкурентна ціна. Вартість міцної оболонки на порядок дешевша за товщину золотого напилення, при тому, що термін служби нітриду титану в кілька разів довший.

Тривалий термін служби. Покриття TiN не тьмяніє і не відшаровується з часом.

Екологічність. Матеріал абсолютно нешкідливий для людей.

Стійкість до дії кислотних та лужних середовищ. Нітрид титану несприйнятливий до атмосферних явищ, сірчаної, соляної кислот, фосфатів та хлору.

Міцність, хороша опірність до механічних пошкоджень. Матеріал має високу міцність, його застосовують навіть при обробці ріжучого інструменту.

Широкий температурний спектр використання. З'єднання є стійким до 700-800 °C.


  У нас ви можете купити Лист нержавіючий із покриттям під золото 1. 25*2,5м, товщина 0.4мм, AISI 430, купити в Києві. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Матеріал
Нержавіюча сталь
Вид за способом виготовлення
Нержавіючий лист, покритий нітрид титаном, – це лист, виготовлений із сталі з додаванням спеціальних легуючих добавок і покритий тонким шаром нітрид титану. Наносять напилюючий шар вакуумним методом.
Вид за хімічним складом
аустенітна нержавіюча сталь
Вид за призначенням
Нержавіючий лист, покритий нітрид титаном, широко використовується: Для спорудження церковних куполів; при декоративному оформленні інтер'єру; в архітектурному дизайні; При зведенні монументів та стел; Для спорудження рекламних конструкцій, вивісок, об'ємних букв; При вирішенні реставраційних завдань.
Тип
Нержавіючий лист із покриттям під золото
Габарити (ширина, довжина)
товщина 0,4-0,5 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT