Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
85.00 грн
/м2

Сітка рабиця оцинкована комірка 25х25 мм

Виробник: Украина
Код товару: 04391
В наявності
85.00 грн
/м2
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сітка рабиця оцинкована комірка 25х25 мм - це металева сітка, плетена за особливою технологією (плоска дротяна спіраль вкручується одна в іншу) з використанням сіткоплетельного верстата. Названа на честь німця Карла Рабиця, який винайшов та запатентував верстат для виробництва сітки наприкінці 19-го століття.


Сфера застосування рабиці:

огородження території

посилення земельних схилів, зміцнення гірничих виробок;

виготовлення вольєрів для тварин та птахів;

огородження спортивних комплексів (наприклад, тенісних кортів);

просіювання сипких матеріалів;

кріплення теплоізоляційних матеріалів;

як основа для штукатурки (армована сітка).

Розмір осередків сітки рабиця визначається відстанню між протилежними сторонами ромба, яка називається просвітом. Можна купити сітку рабиця з розміром осередків від 5 до 100 мм.

Слід зазначити, що ГОСТ регламентує діаметр дроту, з якого виготовляється сітка з певним розміром осередку. Наприклад, сітку з розміром осередку 10х10 допускається виготовляти із дроту діаметром 1,4-1,6 мм. У міру збільшення просвіту осередку збільшується діаметр дроту, що застосовується для її виробництва.

Сітка рабиця використовується для: огорож, просіювання піску, глини та інших сипучих матеріалів, виготовлення клітин, вольєрів для собак в будинку та тварин у зоопарку, армування штукатурного шару, огородження деталей, що обертаються, перекриття вентиляційних отворів, обкручування стовпів для запобігання поклейки оголошень. для зберігання.

Сітка даного типу виготовляється як на нескладному верстаті шляхом вкручування одна в іншу дротяних спіралей з плоским витком, що навиваються безпосередньо на робочому органі верстата, так і на високопродуктивних сіткоплельних верстатах-напівавтоматах, переважно німецького виготовлення.

Сировиною для виготовлення сітки Рабиця служить низьковуглецевий сталевий дріт. Поряд зі сталевим дротом без антикорозійного покриття використовується дріт із полімерним покриттям та оцинкований. Вкрай рідко сітку Рабиця роблять з нержавіючого та алюмінієвого дроту.

Сітку Рабиця використовують для створення огорож, просіювання сипучих матеріалів, кріплення гірничих виробок у шахтах і рудниках, при виконанні теплоізоляційних, штукатурних робіт, з неї роблять клітини та вольєри для тварин.

Сітка Рабиця підрозділяється формою осередків на сітку плетену ромбічну (гострий кут ромба близько 60°) і сітку плетену квадратну.

Сітка Рабиця постачається у рулонах. Як правило, висота рулону 1,5 м, а довжина рулону 10 м. Але можна замовити у виробника ширину сітки від 1 до 4 м, довжину сітки виробники зазвичай роблять до 18 м. При виробництві сітки на ручних або простих верстатах, як правило, кінці спіралей не загинають. При виробництві на сіткоплельних автоматах здебільшого кінці спіралей у рулонах загинаються, з'єднуючись між собою.

Сітка Рабиця може постачатися у звичайних рулонах, коли полотно сітки змотується звичайним способом (цей варіант зручний при монтажі сітки), і в компактних рулонах, коли спіралі при змотуванні входять у тісний дотик і в результаті рулон сітки має менший діаметр за тієї ж довжини. Торці рулонів сітки Рабиця обгортаються щільним папером, мішковиною, штучною тканиною або поліетиленовою плівкою.

Сітка Рабиця використовується в основному для огородження територій та не захищена від дощу та токсичних газів. Тому якщо сітку Рабиця не захистити від впливу вологи, то вона після першого дощу почне іржавіти. Захищають від корозії сітку Рабиця кількома способами: фарбуванням, оцинкуванням та за допомогою полімерного покриття. Найпоширеніший спосіб захисту сітки Рабиця від корозії – оцинкування. Більшість сіток Рабиця «з покриттям» виготовляється з оцинкованого сталевого дроту. Тому дуже важлива кількість цинку на оцинкованому дроті. Більшість заводів у СНД покриває дріт цинком методом гарячого оцинкування. За такого методу вміст цинку на дроті коливається від 70 до 90 г/м2. Сітка Рабиця з такого дроту не іржавітиме протягом 20—25 років. Останнім часом для здешевлення виробництва в Росії почали освоювати покриття дроту електролітичним методом. При цьому можна отримати на дроті 10 г/м2 цинку, що дуже мало, але в той же час достатньо, щоб називати сітку оцинкованою. Сітка, виготовлена з такого дроту, може почати іржавіти вже через рік-два після початку експлуатації.

Але навіть велика кількість цинку на сітці Рабиця не рятує від корозії, якщо сітка Рабиця експлуатується на узбережжі солоного моря. У подібній місцевості рекомендується використовувати сітку Рабиця із сталевого дроту, покритого полімерним покриттям. Неякісне полімерне покриття має властивість вигоряти на сонці (знебарвлюється) та тріскатися на морозі. Але найкращі виробники використовують полімерне покриття, яке не вигоряє на сонці та витримує до 35 градусів морозу. Для того, щоб визначити якість сітки Рабиця з полімерним покриттям, потрібнадивитися на внутрішню поверхню спіралі, з якої сітка виготовлена. Якщо в цьому місці є подряпини або порізи полімерного покриття, це означає, що сітка неякісна (в порізи потрапляє волога і сітка швидко іржавіє під полімерним покриттям) і, швидше за все, через рік-два полімерне покриття полопається на морозі і вицвіте на сонці.

Міцність сітки Рабиця безпосередньо залежить від розміру комірки та діаметра дроту. Чим менше осередок і більше діаметр дроту (що більше металу в квадратному метрі сітки), тим міцніше плетена сітка. Так як основу ціни сітки Рабиця становить вартість дроту, деякі виробники використовують дріт зменшеного діаметра та збільшують розмір осередку порівняно із заявленими.

Для контролю параметрів плетеної сітки достатньо зважити рулон і порівняти вагу квадратного метра сітки з теоретичним. Якщо різниця становить понад 5%, то з якістю цього рулону не все гаразд. Він може бути коротшим, меншою ширини, з більш тонкого дроту або зі збільшеним (ослабленим) осередком.

Дріт для оцинкованої сітки Рабиця може покриватися цинком гарячим способом та гальванічним.

Ми постачаємо гарячооцинковану сітку Рабиця.


Гальванічне оцинкування або електрооцинкування дає дуже тонкий шар цинку, якого не вистачає на захист оцинкованої сітки Рабиця протягом тривалого часу від корозії.

Виявити тонкий шар цинку можна лише за допомогою приладів чи лабораторних досліджень.

В нас такий прилад є.

Ви можете придбати дешево оцинковану сітку Рабиця.

У такому разі Ви ризикуєте через рік-два побачити на своїй оцинкованій сітці Рабиця шар іржі.

Адже багато дрібних виробників сітки Рабиця використовують для здешевлення оцинкованої сітки Рабіця дріт з тонким шаром цинку.


Гаряче оцинкування сприяє більшому шару цинку.

ГОСТ 5336-80 прямо не регламентує кількість цинку на дроті, з якого вона виготовлена.

Він посилається на ТУ 14-4-1563-89.

Згідно з цими технічними умовами поверхнева щільність цинку на оцинкованому дроті повинна бути в межах 50-70 г/м2. Такий шар цинку забезпечує термін служби оцинкованої сітки Рабиця протягом 15-20 років.

Деякі підприємства випускають дріт оцинкований для виготовлення сіток із блискучим покриттям.

Це покриття надає привабливості виготовленої з нього рабиці, але корозійна стійкість його така ж як і сітки Рабиця, виготовленої зі звичайного дроту.

Через час така сітка Рабиця на повітрі потьмяніє.

Але вона все одно служитиме 15-20 років і більше.

Сучасні технології дозволяють збільшити кількість цинку на дроті оцинкованої сітки Рабиця до 130 г/м2.

Це досягається шляхом подвійного-потрійного опускання дроту розплав цинку.

Ви можете купити у нас оцинковану сітку Рабиця та з таким підвищеним оцинкуванням.


Скільки цинку на сітці оцинкованої Рабиця виробництва невеликих підприємств.

У невеликих підприємств немає можливості виготовляти дріт для оцинкованої сітки Рабиця дорогим гарячим методом, тому, щоб зацікавити покупця матеріалів для забору купити оцинковану сітку рабиця за допомогою низької ціни, вони використовують дешевші методи оцинкування.

Одні оцинковують дріт гальванічним методом, що дозволяє виробляти дріт для сіток з поверхневою щільністю цинку до 10 г/м2, що у 5-7 разів менше, необхідних значень.

Інші купують дешевий китайський дріт, який м'який, що не підходить для сіткового виробництва та має щільність цинку 10 -20 г/м2.

У Китаї є і якісніший оцинкований дріт, але його везти в Україну не вигідно, він дорожчий за вітчизняний.

Треті виробники оцинкованої сітки Рабиця використовують волочіння вже готового дроту оцинкованого великих діаметрів на дріт менших діаметрів.

При цьому частина цинку втрачається і поверхнева щільність цинку на таких оцинкованих сітках зменшується.

Оцинкована сітка Рабиця, виготовлена з дроту з гальванічним оцинкуванням або з перетягнутого оцинкованого дроту, може прослужити менше, ніж Ви розраховували.

Тому варто підстрахуватись результатами лабораторних досліджень щільності цинку.

Ще одна вада невеликих виробників плетених оцинкованих сіток – вони не мають своєї лабораторії.

Тому вони не можуть дати Вам результатів досліджень на кожну партію оцинкованої сітки Рабиця.

При виробництві плетених сіток вони задовольняються даними сертифікатів якості на дріт, або, взагалі, усними гарантіями виробників дроту.

Це підвищує ризик придбати оцинковану сітку Рабиця, термін служби якої недовгий.

Навіть ми кілька разів потрапляли на таку неякісну сітку Рабиця, що говорити про звичайного покупця плетеної сітки!

Тому рекомендуємо купувати лише оцинковану сітку Рабиця заводського виробництва із сертифікатом якості.


  У нас ви можете купити Сітка рабиця оцинкована комірка 25х25 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє намшвидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
1,4-1,6 мм
Вид за способом виготовлення
металева сітка, плетена за особливою технологією (плоска дротяна спіраль вкручується одна в іншу) з використанням сіткоплетельного верстата
Вид за хімічним складом
низьковуглецева сталь
Вид за призначенням
Для створення огорож, просіювання сипучих матеріалів, кріплення гірничих виробок у шахтах та у рудниках, при виконанні теплоізоляційних, штукатурних робіт, з неї роблять клітини та вольєри для тварин. Матеріал призначений для використання при будівництві огорож, виконання теплоізоляційних робіт, зміцнення стін гірничих виробок та просіювання. Якісний паркан із сітки рабиці виходить, якщо розмір комірки відповідає його призначенню. Плетена металопродукція застосовується у таких випадках: Для штукатурних робіт. Зазвичай осередок для таких цілей має бути в межах 40-45 мм. Для просіювання сипких матеріалів, дрібного щебеню чи піску. Для влаштування клітин для птахів та тварин невеликих розмірів, а також вольєрів для їх комфортного перебування. Паркани із сітки на присадибній ділянці мають привабливий, естетичний вигляд, не вимагають фарбування та стійкі до атмосферних впливів. Коли потрібно обгородити територію великої площі, наприклад, на будівельній ділянці або зробити надійну перегородку, яка не створює тіні, то найкращим вибором буде сітка рабиця.
Габарити (ширина, довжина)
розмір комірки 15х15 60х60 35х35 25х25 50х50 20х20 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT