Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
90.00 грн
/м2

Сітка шарнірна оцинкована 1320 мм.

Виробник: Украина
Код товару: 10861
В наявності
90.00 грн
/м2
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Сітка шарнірна оцинкована 1320 мм для автобанів, полів, мисливських угідь та іншого – нова тенденція в огорожі. №1 для огородження у всьому світі.


Переваги:

невисока ціна

простий монтаж

міцність

Технічні особливості: сітка з оцинкованого дроту, з шарнірним вузлом і коміркою, що змінюється по висоті (розмір комірки зменшується від верхнього краю сітки до нижнього).

Сфера застосування: застосовується для огородження автомобільних та залізниць, лісових угідь, пасовищ, мисливських господарств, санітарних зон та інших територій. Сітка з шарнірним вузлом широко використовується сільськогосподарськими підприємствами, а також часто використовується в побуті як огорожа для свійської птиці.

Економія: змінний крок плетіння осередків здешевлює продукцію, за рахунок чого вона є конкурентним замінником сітки рабиці, причому за ціною вона виходить навіть дешевше.

Установка шарнірної сітки для автобанів та сільгосп територій вимагає значно меншої кількості стовпів (стовпи можна ставити через 8-12 метрів), що значно полегшує монтаж та здешевлює собівартість огорожі.

Шарнірна сітка – дротяний виріб із вуглецевої сталі. Характеризується підвищеною легкістю та міцністю. Реалізується у рулонах різної довжини.

Назва "шарнірна" вказує на метод з'єднання дротяних елементів сітки один з одним. Для кріплення поперечного та поздовжнього дроту застосовується шарнірний вузол ДФЛ. Така фіксація вигідно відрізняє шарнірну мережу від рабиці, звареної та крученої сітки.

Стандартна довжина прутків із дроту становить 1-2,5 м. Діаметр дроту, що застосовується, знаходиться в діапазоні 1,8-2,5 мм.

Одна з основних особливостей сітки – прогресуюча висота осередків. Вертикальна сторона осередків збільшується у напрямку від нижньої кромки сітки до верхньої. Горизонтальна сторона залишається постійною і становить зазвичай від 150 до 300 мм.

Чим краще оцинкована

Застосування оцинкованого у процесі виробництва дроту значно впливає експлуатаційні характеристики шарнірної сітки.

Сітка з оцинкованим покриттям менше схильна до корозії, більш довговічна. Термін служби зростає до 25 років (залежно від умов експлуатації).

Сфери застосування вузлових матеріалів: для огорожі та інші

Шарнірна сітка використовується для виготовлення функціональних, якісних, недорогих та довговічних огорож. Сітчасті паркани набули широкого поширення та активно застосовуються приватними особами та компаніями для огородження територій. Сітка ДФЛ добре зарекомендувала себе у наступних сферах:


     Сільське господарство:

         обмеження пересування свійських тварин (загони, пасовища);

         огородження садів, полів із овочевими культурами для захисту від тварин-шкідників.

     Приватний сектор:

         огородження прибудинкової території та підсобних господарств;

         опора для кучерявих та повзучих рослин (включаючи виноградники);

         вольєри для утримання свійських тварин.

     Міські території:

         огородження відкритих майданчиків різного господарського призначення (наприклад, огородження технічних територій, будівельних майданчиків, санітарних зон);

         спортивні майданчики;

         вольєри в розплідниках для собак.

     Обмеження пересування диких тварин:

         огородження жвавих автомагістралей та залізничних колій;

         обмеження територій заповідників, заказників, лісництв, мисливських угідь.


Універсальність сітки обумовлена її експлуатаційними характеристиками, зручністю роботи з матеріалом, привабливою ціною при спорудженні огорож малої та великої протяжності.

Переваги

Високий інтерес споживачів до матеріалу пов'язаний із очевидними перевагами шарнірної сітки по відношенню до аналогів:


     Шарнірний вузол. Завдяки особливостям вузла ДФЛ вся сітка набуває рухливості щодо осі натягу. Така особливість дозволяє моделювати різні варіанти конструкцій огорожі.

     Шарнірна сітка не схильна до деформації. При механічному впливі швидко повертає свою форму, що пояснюється високим опором розтягуванню.

     Процес встановлення огорожі з шарнірного матеріалу простий і не викликає труднощів.

     Найпривабливіша ціна. Конструктивні особливості сітки дозволяють заощаджувати на сировину, знижуючи собівартість та споживчу ціну матеріалу.

     Економія на додаткових матеріалах. Монтаж паркану з сітки ДФЛ дозволяє до двох разів скоротити кількість застосовуваних опор.

     Прогресуючі осередки підвищують функціональні можливості огорожі:

         дрібні осередки біля поверхні обмежують доступ невеликим тваринам;

         велика комірка у верхній частині огорожі значно полегшує вагу виробу, попереджаючи деформацію та збільшуючи термін експлуатації.

     Вищі захисні властивості металу в порівнянні зі звареними варіантами, де антикорозійне покриття пошкоджене в місцях контакту зі зварюванням.

     Використання дроту більшого діаметра горизонтальними краями сітки підвищує стійкість готового паркану.


Виробництво та обладнання

Промислове пВиробництво шарнірної сітки у великих обсягах здійснюється на автоматизованих верстатах. Загальна схема процесу виглядає так:


     Подача дроту до верстата відбувається автоматизовано прямо з дротяних бухт.

     Кінці дроту заправлені верстат через інтервали, рівні ширині вічка. Від кількості бухт у роботі залежить ширина майбутнього рулону.

     На верстаті виконується переплетення горизонтального та вертикального дротів.

     Готова сітка намотується на спеціальний барабан.


Габарити обладнання можуть змінюватись, займаючи різні по метражу площі. Розміри верстата безпосередньо залежать від ширини сітки, що виробляється. Усі етапи на єдиному верстаті виконуються одним оператором, що суттєво знижує собівартість кінцевої продукції.

Шарнірна сітка – як перевірити якість та де використовувати?

Шарнірна сітка з оцинкованою поверхнею – це сталевий виріб із дроту. Діаметр прутків може коливатися від 1,8 до 2,5 мм, які довжина – від 1 до 2 м. Шарнірною вона називається з допомогою методу з'єднання елементів між собою.

Конструкція та застосування сітки

У конструкції є одна особливість - висота осередків неоднакова. При виготовленні ширина кроку становить 150 мм, але що вище від землі, то більше стають квадратики. Цей захід забезпечує економію матеріалу та відчутно знижує вартість огорожі. Сітку можна розтягнути під час встановлення, таким чином збільшуючи відстань між опорами та скорочуючи їх число. До того ж дрібні тварини не зможуть пролізти крізь цю сітку біля землі, а великих зупинить навіть максимально допустима величина осередків.

Іноді у власників такої огорожі виникає питання щодо цинкової обробки. Адже якщо її не проводити, то можна ще більше знизити собівартість матеріалу. Звичайно, сталевий дріт сам по собі має хороші характеристики міцності. Цинк справді не має тут ніякого впливу, має трохи інше призначення. Завдяки такій обробці дріт набуває хороших антикорозійних властивостей, а значить, стає більш довговічною. Недарма термін служби такого загородження може становити 25 років.

Найчастіше оцинкована сітка зі спеціальним шарнірним вузлом застосовується у різних галузях сільського господарства. Саме тому її іноді називають лісовою. Люди, які працюють у цій сфері, беруть таку сітку, коли потрібно обмежити пересування домашніх тварин. Ще її можна використовувати для встановлення загороджень на території шкіл, залізниць, автомобільних трас, а також лісництв. Шарнірну сітку в жодному разі не можна застосовувати з метою охорони якогось об'єкта, для цього вона недостатньо надійна.


     Виріб встановлюється зі стовпами катаного типу, які виготовляються із оцинкованої з двох сторін сталі. Сітка закріплюється на опорах за допомогою спеціального замкового з'єднання. Завдяки цьому конструкція відрізняється прекрасною жорсткістю.

Гаряче цинкування є найбільш великомасштабним методом. Покриття наноситься на дріт шляхом занурення у ванну з розплавленим цинком на короткий проміжок часу. Температура розплаву повинна бути не менше ніж 500 °C. Перед зануренням дріт потрібно підготувати, розігрівши його. Після ванни виріб відправляють у спеціальну центрифугу, де воно охолоджується, і з нього видаляються надлишки покриття. Цей спосіб добре поширений за рахунок того, що створює подвійний захисний шар, який захищає від корозії довгі роки. Саме гаряче цинкування найчастіше застосовується для обробки сталі під час виготовлення лісової сітки.


         У нас ви можете купити Сітка шарнірна оцинкована 1320 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
1,8-2,5 мм
Вид за способом виготовлення
шарнірна
Вид за хімічним складом
з вуглецевої сталі
Вид за призначенням
Шарнірна сітка використовується для того, щоб огородити велику територію сільськогосподарського призначення, розплідники, заповідники, території лісництва, автомобільні та залізниці. Крім того, її часто використовують для загородження дачних та садових ділянок, виноградників. Використовують для огородження: - трас, автобанів, для запобігання попаданню тварин на жваву дорогу, тим самим запобігти аварійним ситуаціям; - заповідних зон, лісництв для недопуску міграції звірів; - приватну власність, таку як сади, городи, виноградники, щоб не допустити викрадення врожаю; - Території під зонування ділянки для пасовища, для запобігання втечі худоби. Її застосовують для огородження ∨ садово-дачних ділянок, ∨ агропромислових комплексів, ∨ автомагістралей та залізничних шляхів, ∨ для позначення природоохоронних зон, ∨ для мисливських та рибальських господарств, ∨ для вольєрів та територій вигулу собак.
Тип
Сітка шарнірна оцинкована
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT