Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
400.00 грн
/шт

Перехід сталевий оцинкований 38х26 (32х20)

Виробник: Украина
Код товару: 4418
В наявності
400.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Перехід сталевий оцинкований 38х26 (32х20) - відноситься до робочого вузла, метою якого є регулювання та/або керування потоками робочого середовища у трубопровідних системах. Залежно від завдання, з якого монтується трубопровід, такі вузли забезпечують змішування, відключення, скидання, регулювання або поділ продукту, що транспортується трубопроводом. Регулювання відбувається системою засувок чи клапанів, які змінюють внутрішню площу труби (зменшують чи перекривають її).

При проектуванні та виготовленні трубопровідних систем використовується трубопровідна арматура: спеціальні деталі та обладнання, що дозволяють реалізувати покладені на систему функції. Найчастіше використовуваними елементами трубопровідної арматури є такі.

Відвід – деталі, призначені для зміни напрямку трубопроводу, є вигнутим під кутом (40°, 60° або 90°) відрізком труби.

Переходи використовуються для надійного з'єднання труб різного діаметра і поділяються формою на концентричні, якщо вхідні та вихідні отвори розташовані на одній осі та ексцентричні, якщо їх осі не збігаються.

згони – деталі, призначені для різьбового з'єднання труб.

Трійники дозволяють приєднувати до магістральної частини трубопроводу різні відгалуження. Поділяються на: рівнопрохідні (для відгалуження того ж діаметра) та перехідні (відгалуження меншого діаметра).

Заглушки призначені для перекриття потоку середовищ і являє собою сталевий диск з отворами по колу для кріплення на фланець труби. Залежно від форми фіксації бувають: фланцевими, міжфланцевими, плоскими приварними, поворотними, еліптичними та сферичними.

Фланці призначені для монтажу окремих частин трубопроводу або підключення різного обладнання. На вигляд фланець нагадує кільце, з отворами для сполучних болтів або шпильок. За способом приварювання до труби поділяється на плоскі та комірні.

 У нас ви можете купити Перехід сталевий оцинкований 38х26 (32х20), доступна ціна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Клас
Оцинкована трубопровідна арматура
Вид за способом виготовлення
безшовні (штамповані), зварені, точені, штампосварні, формовані
Вид за хімічним складом
Оцинкована сталь
Вид за призначенням
Оцинковані концентричні переходи застосовують на вертикальних та горизонтальних ділянках трубопроводу для плавних переходів з одного діаметра труб на інший, забезпечивши необхідну герметичність стиків. Конус оптимально розподіляє різницю показників тиску в трубах, знижуючи навантаження на стики та зварювальні шви. При зміні діаметра труби у бік зменшення тиск усередині труби підвищується, а водночас збільшується напір. Розширення діаметра, навпаки, дозволяє знизити тиск усередині труби, таким чином знявши з неї зайве навантаження. Враховуючи ці можливості, сталеві переходи виконують важливу функцію при плануванні навантажень, а також розподіл тиску всередині трубопроводів. Оцинковані сталеві концентричні переходи широко використовуються при облаштуванні трубопроводів у хімічній, нафтогазовій, комунальній, енергетичній та інших галузях промисловості. Призначені для з'єднань труб різного діаметра під час будівництва трубопроводів різного призначення. Деталь трубопроводу призначена для плавної зміни діаметра трубопроводу.
Тип
Перехід сталевий оцинкований
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT