Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
90.00 грн
/шт

Різьба сталева Ду 40 оцинкована

Виробник: Украина
Код товару: 4486
В наявності
90.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Різьба сталева Ду 40 оцинкована - відноситься до робочого вузла, метою якого є регулювання та/або управління потоками робочого середовища в трубопровідних системах. Залежно від завдання, з якого монтується трубопровід, такі вузли забезпечують змішування, відключення, скидання, регулювання або поділ продукту, що транспортується трубопроводом. Регулювання відбувається системою засувок або клапанів, що змінюють внутрішню площу труби (зменшують або перекривають її).

При проектуванні та виготовленні трубопровідних систем використовується трубопровідна арматура: спеціальні деталі та обладнання, що дозволяють реалізувати покладені на систему функції. Найчастіше використовуваними елементами трубопровідної арматури є такі.

Відвід – деталі, призначені для зміни напрямку трубопроводу, є вигнутим під кутом (40°, 60° або 90°) відрізком труби.

Переходи використовуються для надійного з'єднання труб різного діаметра і поділяються формою на концентричні, якщо вхідні та вихідні отвори розташовані на одній осі та ексцентричні, якщо їх осі не збігаються.

згони – деталі, призначені для різьбового з'єднання труб.

Трійники дозволяють приєднувати до магістральної частини трубопроводу різні відгалуження. Поділяються на: рівнопрохідні (для відгалуження того ж діаметра) та перехідні (відгалуження меншого діаметра).

Заглушки призначені для перекриття потоку транспортованих середовищ і є сталевим диском з отворами по колу для кріплення на фланець труби. Залежно від форми фіксації бувають: фланцевими, міжфланцевими, плоскими приварними, поворотними, еліптичними та сферичними.

Фланці призначені для монтажу окремих частин трубопроводу або підключення різного обладнання. На вигляд фланець нагадує кільце, з отворами для сполучних болтів або шпильок. За способом приварювання до труби поділяється на плоскі та комірні.

 У нас ви можете купити Різьба сталева Ду 40 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
Ду 25 Ду 32 Ду 20 Ду 15 Ду 40 Ду 50 Ду 80 Ду 65
Клас
Оцинкована трубопровідна арматура
Вид за способом виготовлення
конічні та циліндричні різьби
Вид за хімічним складом
Оцинкована сталь
Вид за призначенням
Сталеве різьблення з оцинкованим покриттям призначене для з'єднання між собою труб з іншими фітингами або запірною арматурою (кран кульовий або муфтовий клапан зворотний). Застосовуються різьблення сталеві для установки на трубопровід різного обладнання та арматури, що має муфтовий тип приєднання, а також для відгалуження додаткової лінії трубопроводу. Призначення: приєднання арматури, з'єднання частин трубопроводу.
Тип
Різьблення оцинковане
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT