Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
200.00 грн
/шт

Коліно сталеве оцинковане перехідне Ду 25х20, Різьба внутрішнє-внутрішнє

Виробник: Украина
Код товару: 4511
В наявності
200.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Коліно сталеве оцинковане перехідне Ду 25х20, Різьба внутрішнє-внутрішнє - відноситься до робочого вузла, метою якого є регулювання та/або управління потоками робочого середовища в трубопровідних системах. Залежно від завдання, з якого монтується трубопровід, такі вузли забезпечують змішування, відключення, скидання, регулювання або поділ продукту, що транспортується трубопроводом. Регулювання відбувається системою засувок чи клапанів, які змінюють внутрішню площу труби (зменшують чи перекривають її).

При проектуванні та виготовленні трубопровідних систем використовується трубопровідна арматура: спеціальні деталі та обладнання, що дозволяють реалізувати покладені на систему функції. Найчастіше використовуваними елементами трубопровідної арматури є такі.

Відвід – деталі, призначені для зміни напрямку трубопроводу, є вигнутим під кутом (40°, 60° або 90°) відрізком труби.

Переходи використовуються для надійного з'єднання труб різного діаметра і поділяються формою на концентричні, якщо вхідні та вихідні отвори розташовані на одній осі та ексцентричні, якщо їх осі не збігаються.

згони – деталі, призначені для різьбового з'єднання труб.

Трійники дозволяють приєднувати до магістральної частини трубопроводу різні відгалуження. Поділяються на: рівнопрохідні (для відгалуження того ж діаметра) та перехідні (відгалуження меншого діаметра).

Заглушки призначені для перекриття потоку середовищ і являє собою сталевий диск з отворами по колу для кріплення на фланець труби. Залежно від форми фіксації бувають: фланцевими, міжфланцевими, плоскими приварними, поворотними, еліптичними та сферичними.

Фланці призначені для монтажу окремих частин трубопроводу або підключення різного обладнання. На вигляд фланець нагадує кільце, з отворами для сполучних болтів або шпильок. За способом приварювання до труби поділяється на плоскі та комірні.

 У нас ви можете купити Коліно сталеве оцинковане перехідне Ду 25х20, Різьба внутрішнє-внутрішнє за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
Дн 159 Ду 20 Ду 40 Ду 15 Ду 25 Дн 48 Дн 89 Дн 76 Дн 57 Дн 108 Ду 100 Ду 25 Ду 32 Ду 65 Ду 50 Ду 80
Матеріал
Оцинкована сталь
Клас
Оцинкована трубопровідна арматура
Вид за способом виготовлення
штампосварні, зварні секційні, гнуті, крутовигнуті безшовні, точені
Вид за хімічним складом
вуглецева, низьковуглецева
Вид за призначенням
Оцинковані відводи набули широкого поширення як сполучного елемента при прокладанні трубопроводів загального призначення. Його використання дозволяє змінити напрямок трубопроводу і напрямок потоку газу або води. Відведення - виріб, призначений для зміни напрямку потоку рідини (газу) у трубопроводі. Для зміни напрямку трубопроводу є вигнутий під кутом (40°, 60° або 90°) відрізок труби. Сталеві відводи мають велику популярність у промислових сферах та каналізації.
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT