Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
150.00 грн
/шт

Заглушка сталева еліптична оцинкований Дн 57

Виробник: Украина
Код товару: 4467
В наявності
150.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Заглушка сталева еліптична оцинкований Дн 57 - відноситься до робочого вузла, метою якого є регулювання та/або керування потоками робочого середовища у трубопровідних системах. Залежно від завдання, з якого монтується трубопровід, такі вузли забезпечують змішування, відключення, скидання, регулювання або поділ продукту, що транспортується трубопроводом. Регулювання відбувається системою засувок або клапанів, що змінюють внутрішню площу труби (зменшують або перекривають її).

При проектуванні та виготовленні трубопровідних систем використовується трубопровідна арматура: спеціальні деталі та обладнання, що дозволяють реалізувати покладені на систему функції. Найчастіше використовуваними елементами трубопровідної арматури є такі.

Відвід – деталі, призначені для зміни напрямку трубопроводу, є вигнутим під кутом (40°, 60° або 90°) відрізком труби.

Переходи використовуються для надійного з'єднання труб різного діаметра і поділяються формою на концентричні, якщо вхідні та вихідні отвори розташовані на одній осі та ексцентричні, якщо їх осі не збігаються.

згони – деталі, призначені для різьбового з'єднання труб.

Трійники дозволяють приєднувати до магістральної частини трубопроводу різні відгалуження. Поділяються на: рівнопрохідні (для відгалуження того ж діаметра) та перехідні (відгалуження меншого діаметра).

Заглушки призначені для перекриття потоку транспортованих середовищ і є сталевим диском з отворами по колу для кріплення на фланець труби. Залежно від форми фіксації бувають: фланцевими, міжфланцевими, плоскими приварними, поворотними, еліптичними та сферичними.

Фланці призначені для монтажу окремих частин трубопроводу або підключення різного обладнання. На вигляд фланець нагадує кільце, з отворами для сполучних болтів або шпильок. За способом приварювання до труби поділяється на плоскі та комірні.

 У нас ви можете купити Заглушка сталева еліптична ДН 57 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
Дн 89 Дн 26 Дн 20 Дн 42 Дн 32 Дн 45 Дн 40 Дн 26 Дн 48 Дн 108 Дн 100 Дн 25 Дн 76 Дн 38 Дн 57 Ду 100 Ду 32 Ду 80 Ду 40 Ду 50 Ду 65
Клас
Оцинкована трубопровідна арматура
Вид за способом виготовлення
еліптичні штамповані, точені, литі, вирізані з листової сталі
Вид за хімічним складом
вуглецева, низьковуглецева
Вид за призначенням
Сталева заглушка використовується при монтажних роботах на трубопроводах різного призначення. Виріб є приварною деталлю, яка застосовується на кінцевих відрізках трубопроводу для забезпечення герметизації відгалужень. Заглушки використовують для того, щоб перекрити кінцеві отвори трубопроводів або перегородити їх просвіт. Крім того, заглушки застосовуються для виготовлення ємностей, які працюють під тиском: котлів, судин, апаратів, а також на підприємствах енергетичної, нафтової, газової та хімічної промисловості. Заглушки встановлюються на устаткуванні та комунікаціях для гарантованого їх відключення від діючих систем та довкілля під час експлуатації, у період ремонту, а також для проведення інших видів робіт.
Тип
Заглушка оцинкована
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT