Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
120.00 грн
/шт

Згін без комплекту Ду 20 оцинкований

Виробник: Украина
Код товару: 4474
В наявності
120.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

згін без комплекту Ду 20 оцинкований - відноситься до робочого вузла, метою якого є регулювання та/або управління потоками робочого середовища в трубопровідних системах. Залежно від завдання, з якого монтується трубопровід, такі вузли забезпечують змішування, відключення, скидання, регулювання або поділ продукту, що транспортується трубопроводом. Регулювання відбувається системою засувок або клапанів, що змінюють внутрішню площу труби (зменшують або перекривають її).

При проектуванні та виготовленні трубопровідних систем використовується трубопровідна арматура: спеціальні деталі та обладнання, що дозволяють реалізувати покладені на систему функції. Найчастіше використовуваними елементами трубопровідної арматури є такі.

Відвід – деталі, призначені для зміни напрямку трубопроводу, є вигнутим під кутом (40°, 60° або 90°) відрізком труби.

Переходи використовуються для надійного з'єднання труб різного діаметра і поділяються формою на концентричні, якщо вхідні та вихідні отвори розташовані на одній осі та ексцентричні, якщо їх осі не збігаються.

згони – деталі, призначені для різьбового з'єднання труб.

Трійники дозволяють приєднувати до магістральної частини трубопроводу різні відгалуження. Поділяються на: рівнопрохідні (для відгалуження того ж діаметра) та перехідні (відгалуження меншого діаметра).

Заглушки призначені для перекриття потоку транспортованих середовищ і є сталевим диском з отворами по колу для кріплення на фланець труби. Залежно від форми фіксації бувають: фланцевими, міжфланцевими, плоскими приварними, поворотними, еліптичними та сферичними.

Фланці призначені для монтажу окремих частин трубопроводу або підключення різного обладнання. На вигляд фланець нагадує кільце, з отворами для сполучних болтів або шпильок. За способом приварювання до труби поділяється на плоскі та комірні.

 У нас ви можете купити Згон без комплекту Ду 20 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
Ду 15 Ду 20 Ду 32 Ду 40 Ду 25 Ду 80 Ду 50 Ду 100 Ду 65
Клас
Оцинкована трубопровідна арматура
Вид за способом виготовлення
рівнопрохідні (з'єднувальні), перехідні
Вид за хімічним складом
Оцинкована сталь
Вид за призначенням
Зганяння оцинковане використовується в трубопровідних системах побутового комунального призначення (водопровід, газопровід, опалювальна система). Ідеально підходить у тому випадку, коли за метричними розмірами трубопроводу немає сенсу купувати та розпилювати нову трубу. Використовується для з'єднання 2-х гілок трубопроводу в єдину магістраль за допомогою внутрішнього різьбового стику. Зганяння — деталь, призначена для різьбового з'єднання трубопроводів. Дані вироби використовуються на сталевих трубах та встановлюються на системи гарячого та холодного водопостачання, опалення та газопостачання. Використовуючи сталеві фітинги з цинковим покриттям у системах житлового та промислового водопроводу, ви можете бути впевнені, що вони здатні витримати температуру робочого середовища до +175°C, тиск до 16Мпа
Тип
Зганяння оцинковане
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT