Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
40.00 грн

Канат сталевий оцинкований 9,1мм ГОСТ 3063-80

Виробник: Украина
Код товару: 11035
В наявності
40.00 грн
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Канат сталевий оцинкований 9,1мм ГОСТ 3063-80- це канати, що мають ті ж характеристики і конструкцію, що і канати без покриття, але при цьому на порядок краще захищені від впливу навколишнього середовища.

Захист канатів досягається за рахунок оцинкування (покриття шаром цинку кожного дроту в канаті). У зв'язку з вищеописаною перевагою, сталеві оцинковані канати мають пріоритет над канатами без покриття при використанні просто неба і в безпосередній близькості з вологою, так само ціна сталевого оцинкованого каната буде відповідно більша.

Оскільки сталеві троси з оцинкованим покриттям виготовляються у тих же ГОСТах та DINах, що й канати без покриття, вони використовуються в аналогічних вантажопідйомних операціях.

Згідно з усіма специфікаціями, розрізняють три основні ступені (маркування) оцинкування каната:

С – Призначені для середовища середньої агресивності

Ж- Призначені для використання в агресивному (жорсткому) середовищі

ОЖ– Застосовуються в екстремально агресивному (дуже жорсткому) середовищі

    Троси в оцинкованому покритті виробляються тільки згідно з ГОСТом або DIN, а також супроводжуються сертифікатами якості.


У нас ви зможете купити Канат сталевий оцинкований 9,1мм ГОСТ 3063-80 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у терміни виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Діаметр
0,9 5,2 3,0 6,0 2,2 10 5,0 9,1 4,0 1,0 мм
Вид за способом виготовлення
Сталевий канат складається з дротів, одержуваних волочінням. Для виготовлення дротів застосовують якісну конструкційну сталь марки 60. Дроти звивають у пасма (одинарна звивка), потім пасма звивають навколо сердечника, в результаті виходить канат подвійної звивки
Вид за хімічним складом
вуглецева сталь
Вид за призначенням
Використовують для розтяжок щогл, несучих канатів споруд, мостів, кранових вант, для підйому та переміщення вантажів, буксирів, стропів. Трос сталевий – атрибут, незамінний при виконанні різних вантажопідйомних та буксирувальних робіт. Завдяки поєднанню найвищої міцності та гнучкості, він регулярно використовується для оснащення екскаваторів та підйомних кранів. Сталевий трос часто використовують для роботи механізмів, що відповідають за підйом та опускання вантажних та пасажирських ліфтів, його застосовують для армування та покращення механічних характеристик бетону. Трос сталевий незамінний при використанні будівельної люльки. Його висока якість і надійність дозволять зробити роботи з облицювання та утеплення фасадів, підйому вантажу, монтаж металевих конструкцій та рекламних носіїв.
Тип
Трос оцинкований
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT