Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
73.00 грн
/кг

Дріт колючий оцинкований двоосновний Ф1,8 мм ГОСТ

Виробник: Украина
Код товару: 02407
В наявності
73.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Дріт колючий оцинкований двоосновний Ф1,8мм ГОСТ – металевий виріб для охорони території. За конструкцією це звичайний дріт круглого перерізу (ГОСТ 3282-74) на який насаджені шипи. Колючий дріт буває різних видів та рівня захисту. Від цього безпосередньо залежить ціна колючого дроту. Колючий двоосновний дріт


складається з двох дротів перепелетенних між собою та шипів на ній.

В Україні провадиться за ТУ У 27,1-136-001-002.

Дріт основи завтовшки від 1,6 до 2,8 мм.

Шипи діаметром 14-25 мм.

У колючому двоосновному дроті колючки розташовані на відстані 75 мм, 102 мм, 127 мм, 152 мм один від одного.

Поставляємо дріт у мотках від 10 до 30 кг.

Дріт колючий застосовується для спорудження різних видів огорож і перешкод, утруднення подолання рубежу при проникненні порушника на об'єкт, що охороняється. Має фізично перегороджуючий, а також колючий, чіпляючий, поранений ефект.

Колючий дріт утворює високоефективні фізичні перешкоди, основі яких створюються інженерні споруди як постійного, і тимчасового характеру. Одним із прикладів конструкції на основі колючого дроту або стрічки є спіральний бар'єр безпеки.

Можливі способи використання колючого дроту:


     у вигляді козирка на паркані та даху будівлі;

     паркан на несучих опорах в один, два та три рівні.


Надійність колючого дроту перевірено десятиліттями. Оцинкований матеріал у відкритих погодних умовах не іржавіє, легко переносить спеку та холод, має термін експлуатації до 50 років.

Дротові конструкції можуть використовуватися не тільки на стаціонарних, а й на тимчасових об'єктах.

Дріт колючий виготовляється з низьковуглецевих марок сталі типу 1кп, 1пс, 1сп. Для захисту від корозії має цинкове покриття, що дозволяє використовувати загородження з цього виробу за будь-яких погодних та кліматичних умов.

Дріт колючий — це найпростіший і найефективніший засіб захисту.

Колючий дріт - це відомий тип легкого огородження у вигляді товстого дроту з гострими шипами, розташованими на рівних проміжках один від одного по всій довжині. Застосовується для зведення дешевих огорож будь-яких об'єктів (якщо відсутні вимоги до естетичного вигляду цих огорож) або для того, щоб поліпшити вже існуючі огорожі (зазвичай — у вигляді кількох ниток над огорожею). Зведення подібних огорож не вимагає від будівельника особливої кваліфікації, при цьому виявляється дуже дієвим як від тварин, так і від людини, які можуть серйозно поранитися під час проходження крізь або через таку огорожу.

Колючий дріт є одним із неявних металопрокатних виробів, оскільки не всі здогадуються, що його можна віднести саме до продукції металопрокату. Такий дріт використовують як за прямим призначенням (для огородження різних об'єктів), так і зрідка з метою своєрідної декорації різних предметів, об'єктів інтер'єру.

Колючий дріт виготовляється згідно з ГОСТ 285-69 і є відомим типом легкого огородження, що складається з одного рифленого пасма (основи) і розташованими на ньому на рівних відстанях один від одного шипами.

Основою для колючого дроту служить термічно оброблений дріт діаметром 2,8 мм, для шипів - термічно необроблений дріт діаметром 2,0 мм. Шипи є прямими та гострими і сидять на основі нерухомо з кроком 75 мм.

Колючий дріт може бути трьох видів: дріт колючий світлий (без покриття), дріт колючий оцинкований, дріт колючий оцинкований пасивований (дрот покривається пасивною плівкою: колір плівки від світло-жовтого до сіро-жовтого).

Колючий дріт поставляється в мотка без упаковки. Мотки колючого дроту перев'язуються.

Дріт застосовується для зведення дешевих огорож будь-яких об'єктів (якщо відсутні вимоги до естетичного вигляду цих огорож) або для того, щоб поліпшити вже існуючі огорожі (зазвичай — у вигляді кількох ниток над огорожею).

Зведення таких огорож не вимагає від будівельника особливої кваліфікації, при цьому виявляється дуже дієвим як від тварин, так і від людини, які можуть серйозно поранитися під час проходження крізь або через подібну огорожу.

У нас ви зможете купити Дріт колючий оцинкований двоосновний Ф1,8мм ГОСТ за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Основне
Діаметр
1,6-2,8 мм
Вид за способом виготовлення
Протягнення через волоку
Вид за хімічним складом
з низьковуглецевої сталі
Вид за призначенням
На сьогоднішній день цей виріб продовжує виконувати функції ефективного засобу захисту для земельних ділянок та садів, будівель та споруд різного призначення. Колючий дріт був першою вдалою огорожею, здатною зупинити велику рогату худобу. Для огородження земельних ділянок, підприємств та інших територій, які потрібно було захистити від вторгнення сторонніх (наприклад, захищає контрольно-слідову смугу на державному кордоні). У воєнний час для спорудження та посилення фортифікаційних огорож, які називають у народі «спотикач». Він ефективний уповільнення просування піхоти.
Тип
Дріт колючий оцинкований
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT