Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Ебоніт стрижень Ф 20 мм

Виробник: Украина
Код товару: 16914
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Ебоніт стрижень Ф 20 мм є продукт високого ступеня вулканізації натурального або синтетичного каучуку сірої. Пов'язаної сірки в ебоніті близько 32%, що відповідає формулі (C6H9S)2. Ебоніт зазвичай буває темно-бурого чи чорного кольору.

Ебоніт добре піддається механічній обробці; негігроскопічний, не адсорбує газів, стійок до дії кислот і лугів, набухає в сірковуглецю та нафтопродуктах, розчиняється в парафіні при температурах вище 300°З виділенням сірководню. При дії сонячного світла внаслідок окислення ізоляційні властивості ебоніту знижуються. Розм'якшується ебоніт зазвичай між 70°З 80°З при охолодженні знову твердне; при температурах ≥200°С обвуглюється не плавлячись.

Каучук, що застосовується для виготовлення ебоніту, повинен бути абсолютно чистий від забруднень, що ведуть до утворення бульбашок, що знижують електроізоляційні властивості і ускладнюють механічну обробку. Найцінніші сорти ебоніту містять лише каучук (~66 вагових частин) та сірку (~34 вагові частини).

Як наповнювачі для ебоніту застосовують ебонітовий пил, тальк, пемзу, білу сажу, інфузорну землю та інші. Сажу вводять у невеликих кількостях 3 - 5%) для фарбування ебоніту в чорний колір (великі дозування сажі погіршують діелектричні властивості).

Ебоніт випускається у вигляді пластин, стрижнів та трубок і застосовується для виготовлення електротехнічних виробів, особливо таких, які мають бути стійкими до дії кислот (акумуляторні баки), а також тари для зберігання кислот та лугів.

Фізичні властивості

На відміну від еластичної гуми, ебоніт не виявляє високої еластичності за звичайних температур і нагадує тверду пластмасу. Ебоніт стає високоеластичною при температурі вище +55 °C.

     щільність 1,15-1,68 г/см³;

     модуль Юнга 2—3 ГПа (20⋅10³—30⋅10³ кгс/см²);

     міцність при розтягуванні 52-67 МН/м2 (520-670 кгс/см2),

     питомий об'ємний електричний опір 1014-1015 Ом⋅см.

Корисні властивості

     добре піддається механічній обробці;

     негігроскопічний;

     газонепроникний;

     кислотостійкий;

     стійок до дії основ, солей, рослинних та тваринних жирів;

     гарний електроізолятор;

     висока відносна діелектрична проникність;

Руйнування

Ебоніт руйнується сильними окислювачами, ароматичними та хлорованими вуглеводнями. Ебоніт окислюється на яскравому світлі, набуваючи зеленого відтінку. За високих температур обвуглюється.

У виробництві

     Ебоніти застосовувалися як електроізолятори та кислотостійкі матеріали при виробництві електроізоляційних деталей приладів, при гумуванні різних ємностей для агресивних рідин, корпуси кислотних акумуляторів тощо.

     Ебоніти також використовувалися як замінники дорогих матеріалів на кшталт чорного дерева, слонової кістки, рогу або черепашого панцира.

У промисловості

     На початку і середині XX століття з ебонітів виготовляли гребені, рукоятки ножів, мундштуки для цигарок та курильних трубок, корпуси пір'яних ручок, у музиці — грамплатівки, мундштуки для кларнетів, саксофонів та фаготів. Також виготовляють сопілки, флейти та кларнети.

Ебонітові стрижні стандартного розміру виробляються діаметром 0,5-7,50 см, довжиною не більше 300 см. Заготовки стрижнів (палиці) виготовляють профільуванням на черв'ячному пресі. Після чого заготовки розрізають потрібної довжини та охолоджують у воді. Для усадки стрижні поміщають у трубки більшого діаметра та витримують протягом 8 – 12 годин. Вулканізація ебонітових стрижнів здійснюється у ваннах, котлах, наповнених водою.

Стрижні - основна форма випуску та постачання ебоніту. Відповідно до ГОСТ 2748-77 можуть мати діаметр від 5 до 75 мм при мінімальній довжині 0,25 м. Виробляються методом профілювання з подальшим охолодженням і контрольованою усадкою з ебоніту. Матеріал є вулканізованим, натуральним або штучним, каучуком з високим вмістом сірки. Частка останньої може становити 34-35%. Сірка визначає ключові відмінності ебоніту від гуми: збільшену твердість і, у ряді випадків, крихкість. Вартість залежить від чистоти сировини. Менше домішок містить ебоніт – стрижень дорожчий.

Однак для зміни деяких характеристик до нього додають:

     ебонітовий пил - для здешевлення;

     полімерні смоли - покращують оброблюваність;

     пемзу та тальк - підвищують твердість та жорсткість.

Властивості ебоніту

Від гуми ебоніт відрізняється підвищеною твердістю його друга назва «тверда гума». При цьому головна властивість гуми – висока електроізолююча здатність – зберігається.

Ебонітові стрижні стабільні в діапазоні від -50 до +60 °C. При зниженні температури збільшується крихкість виробу, при підвищенні - він стає пластичним (аж до плинності). Властивості відновлюються, як тільки він повертається до робочого коридору температур.

Ключові особливості матеріалу:

     стійкий до кислот, лугів, солей, жирів;

     швидко обробляється механічно - купують ебонітові стрижні не тільки для їх формування при підвищених температурах, але і для виготовлення фасонних стержнів.ділей методом різання, фрезерування, свердління;

     повністю негігроскопічний, не набухає під впливом водяної пари, не пропускає газ.

Матеріал чутливий до дії сильних кислот, парафіну та ароматичних вуглеводнів.

Сонячне світло викликає його окиснення. При цьому змінюється, з чорного або бурого на жовтувато-зелений колір матеріалу. Знижуються та її здібності як діелектрика. Про це потрібно пам'ятати, якщо ви вирішили купити стрижні з ебоніту про запас.


  У нас ви можете купити Ебоніт стрижень Ф 20 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
75 8 6 35 15 40 25 7 60 50 13 37 33 30 20 16 12 18 10 мм
Вид за способом виготовлення
Виробництво ебоніту виконується аналогічним методом, як і отримання гуми, відмінність полягає у співвідношенні компонентів, а також відсутності деяких добавок. Даний матеріал є натуральним або синтетичним каучуком, який після змішування з сіркою пройшов процес вулканізації. За рахунок нагрівання та сусідства із сіркою, каучук стає твердим. До його складу можуть додатково включатися інші компоненти, зокрема барвники. Каучук, що застосовується для виготовлення ебоніту, повинен бути абсолютно чистий від забруднень, що ведуть до утворення бульбашок, що знижують електроізоляційні властивості і ускладнюють механічну обробку. Найцінніші сорти ебоніту містять лише каучук (~66 вагових частин) та сірку (~34 вагові частини). Як наповнювачі для ебоніту застосовують ебонітовий пил, тальк, пемзу, білу сажу, інфузорну землю та інші. Сажу вводять у невеликих кількостях 3 - 5%) для фарбування ебоніту в чорний колір (великі дозування сажі погіршують діелектричні властивості). Ебоніт випускається у вигляді пластин, стрижнів та трубок
Вид за хімічним складом
Ебоніт стрижень є продукт високого ступеня вулканізації натурального або синтетичного каучуку сірої. Пов'язаної сірки в ебоніті близько 32%, що відповідає формулі (C6H9S)2. Ебоніт зазвичай буває темно-бурого чи чорного кольору.
Вид за призначенням
Використовується при виготовленні складних точних електричних приладів та поділу провідників. Матеріал застосовується для виготовлення чашок, іграшок, ручок дверей, рукояток ножів. Також крізь нього не проходять гази. Це дозволяє застосовувати матеріал виготовлення корпусів акумуляторів. Ебоніт є яскравим прикладом діелектрика. Він абсолютно не пропускає електричний струм навіть при подачі великих зарядів. У виробництві: Ебоніти застосовувалися як електроізолятори і кислотостійкі матеріали при виробництві електроізоляційних деталей приладів, при гумуванні різних ємностей для агресивних рідин, корпуси кислотних акумуляторів і т. д. Ебоніти також використовувалися як замінники дорогих матеріалів на кшталт чорного дерева . У промисловості: На початку і в середині XX століття з ебонітів виготовляли гребені, рукоятки ножів, мундштуки для цигарок та курильних трубок, корпуси пір'яних ручок, у музиці — грамплатівки, мундштуки для кларнетів, саксофонів та фаготів. Також виготовляють сопілки, флейти та кларнети.
Тип
Ебонітовий стрижень
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT