Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
1 508.00 грн
/шт

Фторопластова стрічка

Виробник: Украина
Код товару: 08237
В наявності
1 508.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Фторопластова стрічка - є неспеченою плівкою з фторопласту - 4Д, тонкодисперсійної модифікації політетрафторетилену.

Призначений для роботи з агресивними рідинами та газами за винятком розчинів лужних металів, трифтористого хлору та елементарного фтору. Унікальні властивості фторопласту дозволяють використовувати даний матеріал як ущільнювальний елемент.

Стрічка ФУМ використовується для ущільнень різьбових з'єднань трубопроводів з усіх матеріалів, що працюють при температурах від -60°С до +200°С та тиску середовища до 10 МПа, а також для ущільнення систем із середовищами загальнопромислового типу та сильнодіючими агресивними середовищами. Не допускає повторного ущільнення, ослаблення підтягування. Використовується так: намотується проти Різьба внахлест (забезпечує товщину), від кінця труби, з'єднання затягується. Якщо герметичність не забезпечена – підтягніть (послаблювати не можна). Якщо знову не вийшло – розкручуйте, знімайте стрічку, починайте спочатку.

Допускається застосування стрічки для арматури, що працює при тиску 41,2 МПа.

За допомогою стрічки ФУМ ущільнюються системи, як з концентрованими, так і розбавленими розчинами кислот і лугів, системи з середовищами загальнопромислового типу та працюють на сильнодіючих окислювачах.

Плівкові та листові матеріали із фторопласту-4 за обсягом виробництва становлять значну частку від випуску всіх виробів із фторопласту-4. Основними споживачами цієї продукції є електротехнічна, радіоелектронна галузі промисловості, приладобудування, що використовують плівкові матеріали для виробництва кабелів, конденсаторів, а також для виготовлення прокладних, ущільнювальних та облицювальних матеріалів. Застосування фторопластових плівок у виробах електротехнічного призначення та техніці НВЧ обумовлено високими електричними характеристиками цього матеріалу. Підвищена нагрівостійкість фторопласту-4 забезпечує високу надійність та тривалий термін експлуатації без старіння кабельних виробів із малою товщиною ізоляції.

Відповідно до ГОСТ 24222-80 випускаються такі типи плівок:

     конденсаторна орієнтована служить виготовлення конденсаторів (КО);

     електроізоляційна орієнтована призначена для ізолювання проводів та кабелів (ЕО);

     електроізоляційна неорієнтована призначена для ізолювання проводів та кабелів (ЕН);

     ізоляційна орієнтована (ІВ);

     ізоляційна неорієнтована призначена для міжшарової електроізоляції в апаратах та деталях (ІН);

     прокладочна неорієнтована служить для виготовлення прокладочного, ущільнювального та ізоляційного матеріалу.

З полімерного з'єднання політетрафторетилен створюється синтетичний матеріал, який отримав назву фторопластова стрічка. Даний матеріал має цілу низку специфічних властивостей, які й уможливили його використання у багатьох галузях життєдіяльності людини.

Досить часто фторопластова стрічка використовується при виконанні наступних видів робіт:

     Сантехнічні.

     Монтаж газопроводів.

     Прокладання системи опалення.

     Монтаж водопроводу.

Також вона знайшла застосування як сполучний матеріал в обладнанні, в якому має бути високий ступінь герметичності та хімічна стійкість.

Серед основної функції даної стрічки можна назвати те, що вона не тільки забезпечує щільне з'єднання, але й дає додаткове мастило. Також при необхідності вона легко змінює форму, тому з'єднання залишається герметичним у будь-яких ситуаціях.

Також корисне використання фторопластової плівки у тих випадках, коли застосовуються фітинги з тонкими стінками або пластикові труби з невеликим діаметром. Тут на стрічку не впливає те, наскільки нервовою є поверхня або наскільки сильним є знос.

Стрічку легко і просто використовувати, та й швидкість монтажу різних комунікацій з її застосуванням скорочується в кілька разів.

Які основні особливості фторопластової стрічки

Серед основних переваг, які також можна віднести і до її переваг, можна назвати:

     Гідрофобність - здатність відштовхувати вологу і при цьому не намокати.

     Пластичність – стрічку можна розтягнути та забезпечити щільне прилягання у з'єднаннях, де є Різьба.

     Велика межа міцності – вона залишається пружною навіть за дуже низьких температур. Вона добре переносить грубі дії, але втрачає свої якості під тривалою дією ультрафіолетового випромінювання.

     Хімічна стійкість - вона не гниє і не реагує на багато хімічних речовин.

     Висока температура плавлення. До температури 216 градусів вона залишається хімічно інертною, а вище за цей показник починає виділятися фтор в отруйних сполуках.

     Коефіцієнт тертя невеликий. Вона ковзає та інші речовини до неї не прилипають.

Таким чином, у фторопластової плівки велика кількість позитивних властивостей, завдяки яким вона і є затребуваним і матеріалом, що широко використовується в багатьох сферах людської діяльності.

Особливості застосування

Виготовленняовляють деталі антифрикційного призначення: накладні напрямних металорізальних верстатів, опори ковзання, що самозмазуються, поршневі кільця. Обмотують котушки генераторів та двигунів (у поєднанні зі скловолокном). Обертають пароніт як прокладку в бензоловому та циклогексановому середовищах. Завдяки властивостям фторопласту він тривалий період часу надійно забезпечує герметичність фланцевого з'єднання. Застосовують як фланцеві ущільнювачі та з'єднання труб у трубопровідних системах, призначених для хімічно агресивних рідин або газів.

Намотують у процесі виготовлення гнучкого армованого фторопластового шланга. Використовують для виготовлення тонкошарової ізоляції (товщина стрічки – 0,05-0,5 мм). Ущільнюють різьбове з'єднання (товщина – 0,1 мм). Захищають стрижень від бітуму перед пресуванням. Застосовують при виконанні з'єднання муфтою на різьбленні (підходить марка ФУМ).

Ізолюють дроти, кабелі, роз'єми, виготовляють друковані плати, використовують при пазової ізоляції електромашин, у техніці НВЧ. Ізоляція з фторопластової стрічки має високий рівень електроізоляційних характеристик. В даному випадку застосовується також просочена кремнійорганічним лаком скловолокниста оплетка. Захищені дроти можна використовувати за температури до 250°.


  У нас ви можете купити Фторопластова стрічка за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Фторопласт - це загальна назва фторвмісних пластмас, отримують їх шляхом полімеризації тетрафторетилену. Синтезується він у вигляді білого порошку, що легко утворює грудки. Для виготовлення фторопластових виробів він пресується та спікається за високих температур у спеціальних печах. Фторопласт може містити від одного до чотирьох атомів фтору, що відображається у назві його типів (фторопласт Ф4, Ф3, Ф2, Ф1). Фторопласт відмінно піддається обробці, його можна свердлити, шліфувати, фрезерувати та обточувати. Таким чином з фторопласту можна виготовити деталі будь-якої форми, розміру та складності. На основі фторопласту виробляються різні його композити шляхом змішування з коксом, дисульфідом молібдену, вуглеволокна, скловолокна, нітриду бору, кобальту синього та ін. у різних пропорціях, що змінює характеристики матеріалу та готових виробів з нього.
Вид за хімічним складом
являє собою неспечену плівку з фторопласту - 4Д, тонкодисперсійної модифікації політетрафторетилену.
Вид за призначенням
Призначений для роботи з агресивними рідинами та газами за винятком розчинів лужних металів, трифтористого хлору та елементарного фтору. Унікальні властивості фторопласту дозволяють використовувати даний матеріал як ущільнювальний елемент. Стрічка ФУМ використовується для ущільнень різьбових з'єднань трубопроводів з усіх матеріалів, що працюють при температурах від -60°С до +200°С та тиску середовища до 10 МПа, а також для ущільнення систем із середовищами загальнопромислового типу та сильнодіючими агресивними середовищами. За допомогою стрічки ФУМ ущільнюються системи, як з концентрованими, так і розбавленими розчинами кислот і лугів, системи з середовищами загальнопромислового типу та працюють на сильнодіючих окислювачах. Досить часто фторопластова стрічка використовується при виконанні наступних видів робіт: Сантехнічні. Монтаж газопроводів. Прокладання системи опалення. Монтаж водопроводу. Також вона знайшла застосування як сполучний матеріал в обладнанні, в якому має бути високий ступінь герметичності та хімічна стійкість.
Тип
Фторопластова стрічка
Габарити (ширина, довжина)
0,02х10 0,1х90 0,01х60 0,01х90 0,01х35 0,015х10 0,04х50 0,03х10 0,01х80 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT