Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Стрічка ФУМ 19х0,12 мм 15 м

Виробник: Украина
Код товару: 16877
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Стрічка ФУМ 19х0,12 мм  15 м  це плівковий ущільнювач, призначений для герметизації різьбових, ніпельних та фланцевих з'єднань. Абревіатура ФУМ розшифровується як фторопластовий матеріал ущільнювача. Стрічка виготовляється шляхом розкочування сирих волокон фторопласту-4 та його висушування у вакуумній камері. Вона має кілька переваг, які обумовлені матеріалом виготовлення і дозволяють герметизувати стики, що знаходяться під тиском, наприклад, Різьба на колекторі.

Переваги

Термостійкість. Плівку можна використовувати в діапазоні від -70 до +260 ° С, що значно розширює можливе Круг застосування. Можна намотувати на труби холодної, гарячої води, опалення та газу.

Стійкість до дій. Чи не руйнується і не втрачає своїх властивостей в агресивних середовищах, наприклад, хімічних - кислотних та лужних. Не зазнає руйнування мікроорганізмами. Якісно виконана намотування прослужить довше, ніж льон.

Безпека. Матеріал важкогорючий, займається тільки при температурі понад +560 °С. Чи не вибухонебезпечний.

Антифрикційність. Знижує тертя елементів, що з'єднуються, і не зриває Різьба.

Тривалість експлуатації. Ущільнення плівкою служать до 13 років – це є добрим показником у порівнянні з іншими матеріалами ущільнювачів.

Великий вибір. На сьогоднішній день представлено різноманітність стрічок різної товщини та ширини від різних виробників. ФУМ коштує недорого та доступний кожному майстру.

ФУМ-1 використовується для герметизації стиків на промислових та побутових інженерних магістралях. Витримує агресивні кислотні та лужні середовища, високі температури. Плівку цієї марки використовують на хімічних виробництвах та в цехах нафтопереробки, де трубопровід призначений для транспортування рідин та газів. Ущільнювач також підходить для підключення літнього водопроводу на дачі. У складі міститься вазелінове масло як мастило.

ФУМ-2 призначена для трубопроводів з кисневим середовищем та окислювачами. Наприклад, при прокладанні киснепроводу спільно з іншими трубопроводами в критих каналах у кисневих цехах та газифікаційних станціях. Забезпечує дуже міцний прошарок та витримує значний тиск. Не містить мастила.

ФУМ-3 поєднує призначення перших двох типів ущільнювачів, оскільки є краєвими обрізками. Використовується в трубопроводах із чистим, неагресивним середовищем без домішок. Не містить мастила.

Абревіатура ФУМ стрічка – це фторопластовий матеріал у вигляді стрічки. Цей виріб використовується в тих випадках, коли необхідно забезпечити надійну герметизацію вищезгаданих з'єднань труб для води та газу.

Виготовляється цей продукт з фторопласту, що має потрібну пластичність і високі характеристики герметичності і термостійкості. Випускають стрічку у вигляді прозорих або білих смуг, змотаних у компактні рулони. Ширина стрічки різна від 1 см до 1,6 см, деякі види мають додатковий шар водостійкого мастила або клею.

Сантехнічна Фум стрічка маркується позначеннями, що вказують марку, яка товщина, ширина та довжина в рулоні.

Наведемо приклад: ФУМ 10m x 12mm x 0,1mm, що вказує на довжину 10 метрів, ширину 12 міліметрів, товщину 0,1 міліметра.

Властивості та технічні характеристики фум стрічки

Використовуючи даний виріб при проведенні сантехнічних робіт, корисно дізнатися про основні властивості, характеристики, плюси і мінуси.

Стрічка фум: технічні характеристики

У сантехнічної стрічки досить низький рівень тертя, вона еластична, ковзає та тягнеться. Це дозволяє легко провести герметизацію різних з'єднань. Вона забезпечує хорошу посадку та ущільнення.

Фумстрічка має високу термостійкість (стійкість до перепадів температур). Це важлива властивість матеріалу, що дозволяє витримувати вплив високої температури більше 300 С. Але слід врахувати, що при нагріванні вище 250 градусів, матеріал стрічки починає виділяти токсичні шкідливі речовини.

Має високу пластичність і міцність на розтяг. Сантехнічна стрічка ФУМ дуже довговічна і практично не схильна до гниття.

Має велику стійкість до дії хімічних засобів, кислот, лугів.

Ці стрічки можуть бути навіть ізоляції електрики.

Переваги ФУМ стрічки

Величезну затребуваність та широке застосування стрічка фум отримала завдяки зручності у використанні та численним перевагам, таким як:

     Простота намотування та укладання;

     Еластичність та висока міцність (її дуже важко розірвати);

     Можливість використання для герметизації металевих, металопластикових та пластикових труб для води та газу;

     Тривалий термін служби;

     При необхідності дуже просто провести демонтаж та заміну ущільнювача.

Варто додати, що при ущільненні фум-стрічкою не потрібне додаткове нанесення на обмотку просочення або спеціальної мастики.

Недоліки ущільнення фторопластом незначні, але їх слід знати:

     Небажано використання при діаметрі на стиках понад 50 мм. В цьому випадку товщина стрічки від 0,1 мм не зможе надійно забезпечити герметизацію.Наявність гострих кромок на різьбленні чи стиках може легко прорізати фум стрічку, що призводить до порушення цілісності ущільнювача.

Важливо! При ущільненні синтетичними матеріалами будь-який поворот сантехнічної арматури може спричинити порушення герметичності. При розбиранні з'єднань слід дуже ретельно очищати Різьба від старого покриття і повторно зробити намотування.

Види стрічки ФУМ

За фактом цей виріб представляє наповнювач, що деформується, і одночасно різьбове мастило, завдяки їм, краще робиться герметизація. Різні види ФУМ-стрічки дозволяють використовувати її практично у всіх системах трубопроводів, замовити з доставкою можна в інтернет магазині тут. (І не забудьте про кешбек до 90 відсотків).

Стрічка поділяється на види за іншим критерієм – розміри. Виробники випускають продукцію різної товщини, ширини та довжини. Мінімальна товщина складає 0,075 мм, а максимальна – 0,25 міліметрів. Ширина починається від десяти міліметрів. Довжина від 10 метрів (100 см).

Можна купити спеціальну стрічку, призначену для газових труб, вона має жовтий колір. Саме вона має максимальну товщину 0,25 мм. Ця стрічка, її призначення – це створення герметичності системи газопостачання, що працює під низьким тиском.

Що краще: клоччя або стрічка фум

Свої переваги та недоліки є у кожного матеріалу. Льон (пакля) в основному використовується для герметизації з'єднань сталевих труб і мають великий діаметр.

Переваги клоччя (льону):

     Нитки волокон стійкі до механічних впливів;

     При монтажі допускається регулювання з'єднання та можливість відкрутки на 45 градусів;

     Створює герметичні сполуки;

     Можливість використовувати лляну клоччя на з'єднаннях, що мають великий діаметр, від 50 мм.

Основний недолік властивий усім натуральним матеріалам – це схильність до гниття під впливом вологи. Потребує періодичної перевірки та заміни.

Сантехнічну стрічку зручно використовувати на трубах невеликого діаметру, пластикових трубах у разі застосування тонкостінних фітингів. З фум стрічкою простіше працювати, монтаж займає менше часу.

Відповідаючи на запитання «Що краще – фум стрічка чи сантехнічний льон?» не можна відповісти однозначно. Все залежить від виду сантехнічних робіт, матеріалу труб та призначення системи. Наприклад, при необхідності з'єднання гнучкого шлангу зі змішувачем на кухні практичніше використовувати стрічку фум, а герметизацію фітингу на водопровідній трубі краще робити за допомогою клоччя (льону).

Визначення фум стрічки

Повна назва фумленти - це фторопластова стрічка ущільнювача. Цей виріб застосовується для того, щоб здійснити герметизацію різних сполук, зазначених вище.

Виробництво та різновиди

Виготовлення виробляють за допомогою фторопластового джгута. Плівку розкочують до певної товщі. Зрештою, ущільнювальний матеріал продається як стрічки різних розмірів. Сама стрічка намотана на котушку. Виріб застосовую під час монтування конструкцій, що знаходяться під певним тиском. Цими конструкціями є водопостачання, газопостачання чи центральна система опалення.

Виріб є наповнювачем, що деформується, а також різьбовим мастилом – завдяки цьому робиться герметизація кращою. Цей виріб практично не використовується в системах, які відповідають за опалення на гарячій воді. Однак завдяки такій герметизації зберігається тепло.

Ця стрічка також поділяється на види за іншим критерієм – розміри. Різними бувають товщина, ширина та довжина. Товщина може починатися від 0,075 та досягає до 0,25 міліметрів. Початкова ширина дорівнює десяти міліметрів. Довжина починається зі ста сантиметрів.

Також можна зустріти на полицях магазинів спеціально призначену газову стрічку, яка має жовтий колір. Максимальна товщина цього матеріалу становить 0,25 мм. Призначається дана стрічка для газопостачання – система, яка працює під низьким тиском. Але для газопостачання можна застосувати і звичайну стрічку фум.

Властивості та характеристики сантехнічної стрічки

Давайте поговоримо про основні властивості та параметри даного виробу. Стрічка фум технічні характеристики:

     У фумстрічки є низький рівень тертя. Стрічки є слизькими, що полегшує проводити герметизацію різних сполук. Фум стрічка покращує посадку та ущільнення.

     Сантехнічна стрічка має високий рівень термостійкості (стійкість до різних температур). Це говорить про те, що цей матеріал здатний витримувати високу температуру – понад 300 градусів за Цельсієм. Однак використовувати їх можна за температури 250 градусів за Цельсієм і не більше. Так як при більшій температурі утворюються токсичні речовини, які можуть завдати шкоди організму людини. Також стрічки є чудовими електричними ізоляторами.

     Виріб має відмінну міцність і пластичність. Матеріал має високий рівень стійкості проти лугів та кислот. Стрічка досить інертна до різних хімічних засобів. Також сантехнічна стрічка має величезну стійкість до гнієнія.

     Є інертність до хімічних та біологічних речовин. Виявляється стійкість проти лугів та кислот.

Ось такими характеристиками має цей виріб.

Перед тим, як на будівельному ринку з'явився даний матеріал для герметизації, використовувалася для цієї процедури клоччя для сантехніки. Сантехнічна клоччя – це волокна льону. Однак доводилося для герметизації додатково використовувати фарбу. Олійна фарба використовувалася для мастила.

Сантехнічні волокна льону також використовують сьогодні нарівні з іншими виробами для герметизації різноманітних сполук. Однак замість олійної фарби використовують спеціальну пасту для ущільнення, яка наноситься з верхньої частини намотування. Спеціально призначена паста ущільнювача надає системі міцність, надійність і довговічність.

Завдяки цій ущільнювальній речовині утворюється надійний захист від гниття конструкції. Раніше сантехнічну клоччя з додатковим використанням олійної фарби було важко демонтувати, завдяки пасті зробити це можна за необхідності.


  У нас ви можете купити Стрічка ФУМ 19х0,12 мм  15 м за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Стрічка виготовляється шляхом розкочування сирих волокон фторопласту-4 та його висушування у вакуумній камері.
Вид за хімічним складом
являє собою неспечену плівку з фторопласту - 4Д, тонкодисперсійної модифікації політетрафторетилену.
Вид за призначенням
Стрічка ФУМ це плівковий ущільнювач, призначений для герметизації різьбових, ніпельних та фланцевих з'єднань. Використовується в герметизації різьбових, ніпельних та фланцевих з'єднань у технологічних трубопроводах, мережах холодного та гарячого водопостачання та різних інженерних системах, що працюють під тиском, що не перевищує 9,8 МПа. ФУМ-1 використовується для герметизації стиків на промислових та побутових інженерних магістралях. Витримує агресивні кислотні та лужні середовища, високі температури. Плівку цієї марки використовують на хімічних виробництвах та в цехах нафтопереробки, де трубопровід призначений для транспортування рідин та газів. Ущільнювач також підходить для підключення літнього водопроводу на дачі. У складі міститься вазелінове масло як мастило. ФУМ-2 призначена для трубопроводів з кисневим середовищем та окислювачами. Наприклад, при прокладанні киснепроводу спільно з іншими трубопроводами в критих каналах у кисневих цехах та газифікаційних станціях. Забезпечує дуже міцний прошарок та витримує значний тиск. Не містить мастила. ФУМ-3 поєднує призначення перших двох типів ущільнювачів, оскільки є краєвими обрізками. Використовується в трубопроводах із чистим, неагресивним середовищем без домішок. Не містить мастила.
Тип
Фторопластова стрічка ФУМ
Габарити (ширина, довжина)
19х0,1 мм 45 м 12х0,1 мм 12 м 12х0,08 мм 10 м 19х0,2 мм 15 м 19х0,1 мм 12 м 25х0,075 мм 12 м 19х0,12 мм 15 м 12х0,1 мм 20 м 12х0,075 мм 12 м 12х0,1 мм 10 м 19х0,25 мм 15 м 19х0,1 мм 10 м 12х0,075 мм 8 м
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT