Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/кг

Фторопластова трубка внутрішній діаметр 2,5 мм товщина стінки 0,4 мм

Виробник: Украина
Код товару: 16873
В наявності
39.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Фторопластова трубка внутрішній діаметр 2,5 мм товщина стінки 0,4 мм - політетрафторетилен - одержують полімеризацією тетрафторетилену. Зарубіжні аналоги Ф-4: тефлон (США), флюон (Англія), сорефлон (Франція), аглофлон (Італія), гостафлон (Німеччина), поліфлон (Японія). По хімічної стійкості Ф-4 перевершує шляхетні метали, емалі, спецсталі. Найагресивніші хімічні речовини (кислоти, луги, окислювачі, розчинники) не надають на Ф-4 жодного впливу навіть за високої температури. На Ф-4 впливають лише розплави лужних металів, розчини їх в аміаку, трифтористий хлор і елементарний фтор при високих температурах.

Використання фторопластів у вузлах тертя підвищує надійність та довговічність механізмів, забезпечує стабільну експлуатацію в умовах агресивних середовищ, глибокого вакууму та при кріогенних температурах. Висока термостійкість у поєднанні з чудовими діелектричними характеристиками матеріалу дозволяє застосовувати його в електронній промисловості для ізоляції проводів, кабелів, роз'ємів, виготовлення друкованих плат, пазової ізоляції електричних машин, а також у техніці НВЧ.

Застосовується для виготовлення шляхом механічної обробки антифрикційних, електроізоляційних, хімічно стійких та ущільнювальних елементів конструкцій та механізмів, що працюють в умовах агресивних середовищ при температурі – від 269°С до +260°С.

Труби та трубки виготовляються з фторопласту марки Ф-4Д (ГОСТ на матеріал 14906-77) методом паст-екструзії з подальшим спіканням. Особливості екструзійного формування дозволяють отримувати порожнисті профільні вироби з різною товщиною стінки та практично необмеженою довжиною.

Фторопласт-4Д – хімічно інертний негорючий матеріал, що має чудові властивості електричної ізоляції, причому ці властивості зберігаються в широких температурних межах і майже не залежать від вологості та частоти струму.

Труби з фторопласту-4 (ТУ 6-05-1937-82) затребувані у промисловості для транспортування агресивних речовин та особливо чистих технологічних середовищ. Вони також використовуються для футерування сталевих труб, фітингів, проточних частин насосів і т.д. Низький коефіцієнт тертя Ф-4Д перешкоджає утворенню відкладень та засмічення трубопроводів, а хімічна стійкість матеріалу забезпечує стійкість до корозії.

Трубки з Ф-4Д (ГОСТ 22056-76) застосовуються як ізоляційні оболонки проводів і кабелів, у тому числі в умовах хімічно активних середовищ. При температурі від +20 до +150 ° С вони зберігають стійкість до всіх розчинників органічного походження, лугів і кислот у будь-якій концентрації, і не втрачають діелектричні властивості навіть при виході за межі робочих температур (від -196 до +250 ° С).

Фізичні та хімічні показники, якими володіє фторопластова кругла труба, дозволяють використовувати у наступних сферах:

     електропостачання - як ізолюючий пристрій, яким можна покривати безпосередньо електричні дроти або цілі пучки проводки (бандажування джгутів); використання трубок для точкового ремонту та перемотування монтажних проводів, а також як кембрики;

     хімічна промисловість і металургія - фторопластові вироби застосовуються для створення трубопроводів, по яких під тиском, в умовах значної вібрації тощо подаються різні хімічні речовини - особливо чисті, агресивні або мають високі температури (розплавлені, пароподібні та ін.);

     трубка фторопластова не придатна для подачі/транспортування наступних речовин: чистого фтору, трифтористого хлору та лужних металів у розплавленому вигляді;

     медицина, фармацевтика — завдяки газопропускній здатності, тефлонові трубки успішно встановлюються як тимчасовий або постійний імплант судин крові, плазми тощо;

     харчове виробництво - трубка фторопластова не має органолептичних властивостей (смаку, запаху), які можуть вплинути на доброякісність продукції; тут по тефлонових трубопроводах подають стиснене повітря або пару для здійснення деяких технічних операцій, різні складові харчових виробів, напівфабрикати та готову продукцію в рідкому вигляді (молоко, соки та ін.).

Фторопластова трубка, здатна деформуватися при дії високих температур і приймати форму виробу, на який одягнена, використовується як ізолюючий матеріал. Термозбіжні трубки використовують при створенні захищених бортових електромереж автомобілів.

Цей захист є абсолютно герметичним, що важливо при виготовленні, наприклад, апаратури для геофізиків.

Фторопласт є слизьким із усіх відомих у світі полімерів, він перешкоджає налипанню на поверхню захищеного виробу хімічних речовин та сумішей.

Монтаж труб із фторопласту

Перед початком монтажу та після завершення зварювання, тефлонові вироби слід піддати гідравлічним випробуванням. Проводяться вони при тиску потоку рідини/газу в півтора рази, що перевищує робоче (стандартне). Трубка фторопластова вмонтовується в систему в розтруб за допомогою зварювання.

Хімічна стійкість фторопласту перевищує аналогічний показник.та і платини, Застосування фторопластових труб тому труба з фторопласту застосовується при роботі з концентрованими лугами, розчинниками, мінеральними кислотами, окислювачами, нафтопродуктами.

З фторопластових труб можуть прокладатися внутрішні та зовнішні інженерні комунікаційні системи.

Крім високої стійкості до агресивних середовищ, трубопроводи з фторопласту мають низку інших експлуатаційних характеристик:

     достатньою для існуючих областей застосування міцністю;

     добрими діелектричними якостями;

     здатність зберігати експлуатаційні характеристики при екстремальних температурах від -100С до +250С;

     стійкістю до дії мікроорганізмів;

     мізерно малим коефіцієнтом опору, завдяки якому фторопласт занесений до книги рекордів Гіннеса як самий слизький полімер;

     невеликою вагою.

     Області застосування фторопластових труб обмежуються їхньою підвищеною газопроникністю.

Сучасна промисловість виготовляє фторопластові труби діаметром 150-600 мм. Широко застосовується футерування фторопластом металевих труб.

Футеровкою називають технологічний процес обробки виробу спеціальним складом з метою захисту від впливу агресивних середовищ. Нанесення фторопластового шару завтовшки до 5 мм здійснюється ротаційним способом. Захисний шар є безшовним.

З'єднання фторопластових труб здійснюють електронагрівачем, виготовленим у формі кліщів, які щільно охоплюють кінці кінці труб. Зварювання проводиться у кілька етапів.

Тонкостінні фторопластові труби поміщають у робочий простір нагрівального пристрою, фіксують за допомогою пневматичного затиску. Зону з'єднання разом із затискачами замикають півкільцями зовнішнього нагрівача. Всередину труби поміщають циліндричну оправку, зафіксовану на штанзі.

З зовнішнього боку труби між зовнішньою поверхнею і нагрівачем також розміщують оправку. Зазор між внутрішньою і зовнішньою оправкою дорівнює товщині стінки фторопластових труб, що зварюються.

Час нагріву труб контролюється за допомогою реле часу. Після того, як місце стику охолоне та кристалізується, затискачі розмикають та звільняють зварені труби.


  У нас ви можете купити Фторопластова трубка внутрішній діаметр 2,5 мм товщина стінки 0,4 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
2,2х0,4 2,0х0,3 1,6х0,3 1,0х0,2 2,4х0,4 1,5х0,3 0,8х0,2 0,4х0,2 0,3х0,2 2,5х0,4 0,7х0,2 2,8х0,4 2,1х0,4 1,4х0,3 1,2х0,3 1,0х0,3 0,6х0,2 0,5х0,2 1,8х0,3 мм
Вид за способом виготовлення
Труби та трубки виготовляються з фторопласту марки Ф-4Д (ГОСТ на матеріал 14906-77) методом паст-екструзії з подальшим спіканням. Особливості екструзійного формування дозволяють отримувати порожнисті профільні вироби з різною товщиною стінки та практично необмеженою довжиною.
Вид за хімічним складом
Фторопласти (фторлони) - технічна (непатентована) назва фторвмісних полімерів. До фторопластів відносяться політетрафторетилен - фторопласт-4, політрифторхлоретилен - фторопласт-3, полівініліденфторид - фторопласт-2, а також сополімери фторпохідних етилену з фторолефінами, етиленом та інші
Вид за призначенням
Фізичні та хімічні показники, якими володіє фторопластова кругла труба, дозволяють використовувати в наступних сферах: електропостачання - як ізолюючий пристрій, яким можна покривати безпосередньо електричні дроти або цілі пучки проводки (бандажування джгутів); використання трубок для точкового ремонту та перемотування монтажних проводів, а також як кембрики; хімічна промисловість і металургія - фторопластові вироби застосовуються для створення трубопроводів, по яких під тиском, в умовах значної вібрації тощо подаються різні хімічні речовини - особливо чисті, агресивні або мають високі температури (розплавлені, пароподібні та ін.); трубка фторопластова не придатна для подачі/транспортування наступних речовин: чистого фтору, трифтористого хлору та лужних металів у розплавленому вигляді; медицина, фармацевтика — завдяки газопропускній здатності, тефлонові трубки успішно встановлюються як тимчасовий або постійний імплант судин крові, плазми тощо; харчове виробництво - трубка фторопластова не має органолептичних властивостей (смаку, запаху), які можуть вплинути на доброякісність продукції; тут по тефлонових трубопроводах подають стиснене повітря або пару для здійснення деяких технічних операцій, різні складові харчових виробів, напівфабрикати та готову продукцію в рідкому вигляді (молоко, соки та ін.).
Тип
Фторопластова трубка
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT