Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
1 368.90 грн
/шт

Гетинакс лист 2020х1020х4,0 мм

Виробник: Украина
Код товару: 16812
В наявності
1 368.90 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Гетинакс лист 2020х1020х4,0 мм - це шаруватий пластик, виготовлений з паперових листів, склеєних методом гарячого пресування з використанням сполучної речовини: фенольною або епоксидною смолою. В основі матеріалу – целюлоза, тобто папір. Її просочують розплавленою синтетичною смолою або розчином (спиртовим або водно-спиртовим) резольной смоли. Після того, як смола застигає, листи піддають пресуванню під тиском і просушуванню при високій температурі - 150-160°С. Потім знову охолоджують – це також відбувається під тиском.

Виготовляється також фольгований гетинакс: для фольгування на нього наносять червоно-мідну електролітичну фольгу. Деякі марки гетинаксу армують дрібною сіткою з металу, або ж покривають технічними тканинами - з бавовни, скловолоконними або азбестовими.

Листовий електротехнічний гетинакс, властивості якого дозволяють надавати платівкам даного матеріалу будь-яку потрібну форму, використовується в низьковольтних електроприладах (переважно побутових). З цього матеріалу (зазвичай фольгованого) одержують друковані плати, застосовуючи метод штампування – завдяки такій технології виходить плата потрібної форми з перфорацією в необхідних місцях.

Також його використовують як електроізоляційний твердий матеріал, придатний для тривалого функціонування при температурному діапазоні від 65 до 105 градусів за Цельсієм. З цього матеріалу роблять різні панелей, втулки, кришки, шайби, шестерні та інші елементи. Знаходить застосування гетінакс також у виробництві елементів для меблів та інтер'єрних предметів.

Гетінакс - електроізоляційний шаруватий пресований матеріал, що має паперову основу, просочену полімеризованими фенолформальдегідної або епоксидної смолами [1].

Хоча матеріал має низьку механічну міцність, проте він легко обробляється і має відносно низьку вартість.

Належить до горючих матеріалів. Гетинакс марки I має температуру займання - 285 °С, самозаймання - 480 °С, самонагрівання - 120 °С.

Використовується переважно як основа заготовок друкованих плат. Широко застосовується для виготовлення нескладних плат, що використовуються в низьковольтній побутовій апаратурі, так як до проведення термореактивної кополімеризації смоли може набувати будь-якої форми, завдяки чому за допомогою штампування можна отримувати плати всіх можливих форм з усіма необхідними отворами. Надавши необхідну форму платі, матеріал піддають тепловому впливу полімеризації смоли, після чого він твердне і стає придатним до використання. Однак після завершення полімеризації шари просоченого смолою паперу ретельно склеюються, і матеріал неможливо знову розм'якшити або розібрати на шари.

Гетинакс представлений декількома різновидами, які залежать від виду та вмісту смоли, товщини шарів паперу, тиску та температурного режиму на етапі пресування.

При виробництві електронних пристроїв у переважній більшості випадків застосовуються текстоліти (найчастіше склотекстоліт), які перевершують гетинакс по вогнетривкості, міцності, здатності до зчеплення з фольгою та ряду інших параметрів, важливих для електроніки, але при виробництві простих плат гетинакс як кращий, так плати на його основі дешевше та простіше у виготовленні.

Сьогодні із гетинаксу роблять: клемні колодки; ізолюючі шайби; перемикачі; друкарські плати; приладові дошки; панелі керування; шафи для електроустаткування. Гетінакс – ефективний діелектрик. Панелями з фенольного ламінату часто обробляють контактні поверхні в тролейбусах і трамваях, вагонах електровозів, суднових каютах і т. д. Також йому знаходиться застосування на будівництві та в меблевій галузі. Переваги Від інших подібних матеріалів гетинакс вигідно відрізняється універсальністю та невисокою собівартістю виробництва. Це робить фенольні листи конкурентними навіть сьогодні, коли на ринку є досконаліші полімерні композити.

Гетинакс електротехнічний лист є невід'ємним компонентом електротехнічної та механічної промисловості. Його теплові, електричні та механічні властивості роблять його ідеальним матеріалом для різних застосувань. Ізоляційні властивості гетинаксу роблять його придатним для використання як діелектричний матеріал у трансформаторах, двигунах, генераторах та іншому електричному обладнанні.

На додаток до своїх ізоляційних властивостей Гетінакс також демонструє чудову механічну міцність та стабільність розмірів. Ці характеристики роблять його ідеальним для використання в деталях, які зазнають високих навантажень або вібрації, таких як шестірні, підшипники та вали. Крім того, його стійкість до хімічних речовин і вологи робить його ідеальним для використання в суворих умовах.

Загалом універсальний характер електротехнічного листа Гетінакс робить його незамінним у виробничих процесах численних продуктів, що використовуються як в електротехнічній, так і в механічній промисловості. Його унікальне термореактивна з'єднувальна на основі фенолформальдегідних або епоксидних смол забезпечує довговічність, а його виняткові фізичні властивості гарантують надійну роботу навіть у несприятливих умовах.

Характеристики

Товщина листа зазвичай становить 0,5-55 мм. Матеріал має рівну та гладку текстуру, колір – насичено коричневий.

Існують модифікації гетинаксу, що відрізняються між собою деякими властивостями та характеристиками, складом та застосуванням:

     Гетинакс I – найчастіше використовуваний матеріал гетинаксової групи з класичним складом, характеристиками та застосуванням. Робиться із целюлозного паперу на основі фенолформальдегідної смоли. Характеризується низьким водопоглинанням, електроізоляційні властивості не залежать від рівня вологості. Призначений для використання в умовах з вологістю 45-75%, при температурі 15-35% та трансформаторному маслі з опором до 1000В та частоті струму 50Гц.

     Гетинакс II - від попередньої моделі відрізняється товщиною листа від 0,4 до 100мм і не нормується короблення.

     Гетинакс V – виготовляється з целюлозного паперу на основі епоксидної та фенолформальдегідної смоли, також має гарні електроізоляційні властивості. Частота струму, що використовується, для товщини від 5мм – 50Гц, і до 4,5мм – 106Гц.

     Гетинакс ЛГ – виробляється за стандартом якості, складається з шарів лавсанового паперу, просоченого епоксифенолним термореактивним сполучним.

Допустима температура для нормальної та тривалої експлуатації від -65 до +150 градусів. Його можна використовувати при вологості повітря до 93% та температури +40.


  У нас ви можете купити Гетинакс лист 2020х1020х4,0 мм, за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Гетинакс – це шаруватий пластик, виготовлений із паперових листів, склеєних методом гарячого пресування з використанням сполучної речовини: фенольною або епоксидною смолою. В основі матеріалу – целюлоза, тобто папір. Її просочують розплавленою синтетичною смолою або розчином (спиртовим або водно-спиртовим) резольной смоли. Після того, як смола застигає, листи піддають пресуванню під тиском і просушуванню при високій температурі - 150-160°С. Потім знову охолоджують – це також відбувається під тиском.
Вид за хімічним складом
В основі матеріалу – целюлоза. Синтетична смола або розчин (спиртової або водно-спиртової) резольної смоли. Полімеризована фенолформальдегідна або епоксидна смола
Вид за призначенням
Використовується в низьковольтних електроприладах (переважно побутових). З цього матеріалу (зазвичай фольгованого) одержують друковані плати, застосовуючи метод штампування – завдяки такій технології виходить плата потрібної форми з перфорацією в необхідних місцях. Також його використовують як електроізоляційний твердий матеріал, придатний для тривалого функціонування при температурному діапазоні від 65 до 105 градусів за Цельсієм. З цього матеріалу роблять різні панелей, втулки, кришки, шайби, шестерні та інші елементи. Знаходить застосування гетінакс також у виробництві елементів для меблів та інтер'єрних предметів.
Тип
Гетинакс листовий
Габарити (ширина, довжина)
2070х1030х10 2070х1030х15 2070х1030х8 2070х1030х3 2070х1030х20 2070х1030х5 2070х1030х6 2070х1030х4 2020х1020х10 2020х1020х4 2020х1020х8 2020х1020х15 2020х1020х12 2020х1020х3 2020х1020х5 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT