Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
307.32 грн
/кг

Капролон (поліамід), стрижень графітонаповнений, діаметр 40.0 мм, довжина 1000 мм.

Виробник: Европа
Код товару: 5851
В наявності
307.32 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Капролон (поліамід), стрижень графітонаповнений, діаметр 40.0 мм, довжина 1000 мм - конструкційний полімер, що має хороші антифрикційні властивості і є діелектриком. Зносостійкий, добре працює в парах тертя. Має високий втомний опір. Капролон широко використовується в машинобудуванні, суднобудуванні як підшипники, шестерні, втулки, вали, ролики.

Капролон легше стали більш ніж 6 разів, тому його застосування значно полегшує конструкції. Вироби з капролону замінюють на бронзу, латунь, бабіт.

Капролон вдало поєднує високу механічну міцність із еластичністю у широкому температурному інтервалі. Вироби з капролону ерозійностійкі; Добре працюють у пально-мастильних рідинах, в морській воді, в органічних розчинниках, в спиртах, лугах і розведених кислотах.

Деталі з капролону є довговічними і чудово поглинають ударні навантаження, завдяки чому їх використовують для виготовлення візків, корпусів різних механізмів, приводів редукторів, транспортерів, маточок, шестерень, зірочок та багатьох інших агрегатів, в яких присутні ударні навантаження на корпус виробу або елементи. Поліамідні стрижні та листи стійкі до впливу:

· Спирту;

· луги;

· олії;

· Ефіру;

· слабкої кислоти.

Виготовлені з цього матеріалу деталі використовуються у вузлах тертя і навіть без мастила. Перевага листового та стрижневого капролону полягає в тому, що він є чудовим діелектриком, який за своїми якостями не поступається таким матеріалам, як полівінілхлорид та полістирол. Маючи низький коефіцієнт тертя, вироби з поліаміду швидко і легко встановлюються замість сталевих і бронзових деталей. Крім того, вони мають набагато меншу вагу, ніж металеві вироби.

 У нас ви можете купити Капролон (поліамід), стрижень графітонаповнений, діаметр 40.0 мм, довжина 1000 мм, за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
30-130мм
Вид за способом виготовлення
Капролон поліамід, виготовлений за ТУ 2224-001-78534599-2006 та ТУ 22.21.10-011-17152852-2019, не вимагає попередньої термічної та механічної обробки. Вироби за даними ТУ пройшли цикл термообробки на виробництві для зниження внутрішньої напруги, збільшення міцності та хімічної стійкості; поставляється вже відторкованим
Вид за хімічним складом
конструкційний полімер, одержуваний у процесі аніонної полімеризації капролактаму, що проводиться безпосередньо у формі у присутності лужних каталізаторів та активаторів
Вид за призначенням
Капролон широко використовується в машинобудуванні, суднобудуванні як підшипники, шестерні, втулки, вали, ролики. Вироби з капролону замінюють на бронзу, латунь, бабіт. Капролон вдало поєднує високу механічну міцність із еластичністю у широкому температурному інтервалі. Вироби з капролону ерозійностійкі; Добре працюють у пально-мастильних рідинах, в морській воді, в органічних розчинниках, в спиртах, лугах і розведених кислотах. Деталі з капролону є довговічними та чудово поглинають ударні навантаження, завдяки чому їх використовують для виготовлення візків, корпусів різних механізмів, приводів редукторів, транспортерів, маточок, шестерень, зірочок та багатьох інших агрегатів, в яких присутні ударні навантаження на корпус виробу або елементи. Маючи низький коефіцієнт тертя, вироби з поліаміду швидко і легко встановлюються замість сталевих і бронзових деталей.
Тип
Капролоновий (поліамідний) стрижень
Габарити (ширина, довжина)
1000мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT