Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
2 805.84 грн
/шт

Труба акрилова 80/77

Виробник: Украина
Код товару: 16823
В наявності
2 805.84 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Неперевершену індивідуальність внесуть у дизайн вашого інтер'єру Труба акрилова 80/77.

Області застосування цих виробів не обмежені і безпосередньо залежать від широти фантазії та унікальності користувальницьких рішень. Крім того, вони прості у застосуванні, легко ріжуться, гнуться і формуються.

Акрилові труби знайшли широке застосування:

у різноманітних рекламних проектах;

у дизайні інтер'єрів, архітектурних рішеннях;

у виготовленні різних ємностей, акваріумів;

виробництві торговельного, промислового та рекламного обладнання.

Для створення унікальних конструкцій, акрилові труби тонуються кольоровими плівками, наповнюються водою, перетворюючись на повітряно-бульбашкові колони, відірвати око від яких не можуть ні діти, ні дорослі.

Труби та прутки з оргскла є акриловим матеріалом, виготовляються з поліметилметакрилату (PMMA) шляхом полімеризації з перегрупуванням та без хімічної модифікації. Екструзійні прутки та труби є полімерними напівфабрикатами.

Широкої популярності акрилові труби набувають все більше завдяки:

відмінної прозорості;

високої удароміцності;

легкості порівняно зі склом;

стійкості до несприятливих природних та УФ впливів.

Властивості акрилу

Гранульований поліметилакрилат – сировина, з якої згодом виходить звичний акрил. Процес перетворення пластику досить простий - він полягає в полімеризації ацетилену при додаванні спеціального каталізатора (нікелевий) та молекул оксиду вуглецю (чадний газ або СО).

     Цей вид пластику досить легкий, його вага трохи більша за вагу води.

     Як і більшість родичів, він не пропускає вологу.

     Щільність акрилового матеріалу складає 1,19 г/см3.

     Це хімічно інертний матеріал, що малочутливий до впливу агресивних середовищ, крім певних органічних розчинників. До того ж, він вважається екологічно чистим.

     З нього виходить чудова глянсова поверхня, яку можна легко відполірувати.

     Він має високий коефіцієнт теплового розширення - «виростає» приблизно на 5 мм (в розрахунку на 1 м виробу) при підвищенні температури на 60 °С.

     Температура займання - 460 ... 635 ° С (великий розбіг пояснюється різними присадками, що вводяться в основному матеріал).

     Кордон розм'якшення збігається з точкою закипання води, що суттєво обмежує можливості його застосування. Так, труби з акрилу не використовуються для монтажу водостоків, куди планується зливати гарячу рідину.

     Відрізняється крихкістю за нормальних умов (кімнатна температура), що компенсується підвищеною пластичністю. Тому його протиударні властивості у вісім разів вищі, ніж у звичайного скла.

Прозора акрилова труба відрізняється:

     товщиною стінки (1...5 мм);

     діаметром (5...650 мм).

Виходячи з необхідного перерізу та умов експлуатації, вони можуть виготовлятися за такими технологіями:

     Екструзія.

     Відцентрове лиття.

За першим принципом гострено виробництво тонких виробів (перетин 4…50 мм).

Під екструзією розуміється продавлювання (пресування) через спеціальні формуючі пристрої розм'якшеного пластику. Заданий діаметр виходить у процесі вакуумного калібрування – напівфабрикат (заготівля) притискається до стінок спеціального пристрою за допомогою підвищеного тиску. Як тільки маса застигає, з'являється прозора полікарбонатна труба, що характеризується:

     точними геометричними розмірами;

     рівномірною товщиною стінки, незалежно від довжини (стандартна довжина – 2…4 м);

     підвищеною стійкістю до дії ультрафіолетового випромінювання та різких змін температур;

     високою стійкістю до ударів;

     кристальною чистотою (прозорість).

Відцентрове лиття полягає в швидкісному обертанні розплавленої сировини, залитої в спеціальну форму (заданого діаметра), конфігурацію якої і копіює (повторює) застиглий пластик, оскільки він розмазується по стінках форми під дією відцентрових сил. Подібним способом виготовляються труби збільшеного перерізу. Вони відрізняються:

     зниженими показниками внутрішньої напруги;

     підвищена пластичність готових виробів

Акрилова труба дуже презентабельно виглядає у будь-якій сфері її застосування.

Переваги оргскла

Вироби мають такі переваги:

     гладка глянсова поверхня;

     довготривала експлуатація в різних погодних умовах (негода або вплив прямих сонячних променів), що не позначається на зовнішньому вигляді;

     піддаються поліруванню та гравіювання, свердлінню та різанню;

     можливість термічного формування стрижнів.

Все це зумовлює сферу їх використання в наступних галузях:

     Медицина - всілякі трубки, що дозволяють контролювати подачу лікарських препаратів чи їжі. Особливо цінується той факт, що акрил не входить у реакцію з ліками.

     Хімічна промисловість – лабораторні прилади.

     Харчова промисловість – тара, що зберігає первісний смак та харчову цінність будь-якого продукту (різні харчові ємності).

     Меблева промисловість – всілякі аксесуари (фурнітура та декоративноелементи), сходові перила та світильник з труб (часто заповнений підфарбованим маслом або водою), прилавок або барна стійка, торгове обладнання або виставковий стенд, підставка під побутові прилади або виставкові зразки.

В результаті наявні характеристики акрилових виробів визначають для них виключно декоративну сферу застосування:

     Акрилова трубка є вихідним матеріалом для виготовлення декоративних світильників. Як заповнювач в даному випадку використовується вода, в яку для підфарбування можуть додавати масло або іншу подібну рідину.

     З продукції з великим перетином нерідко виготовляють виставкові стенди, де демонструються сипкі та дрібнофракційні матеріали.

     Прозорі акрилові трубки, поряд із забарвленими, є відмінним матеріалом для різних підставок, що використовуються на виставках побутової та іншої техніки. З них робляться декоративні меблі і фурнітура.

     Матова акрилова труба виступає у ролі основи для підсвічених рекламних вивісок. Якщо просмикнути крізь неї світлодіодну стрічку, зовні це буде виглядати нічим не гірше за люмінесцентний світильник. Крім того, це значно зекономить фінанси, оскільки зробити це набагато швидше і не так дорого: вигинання нагрітої гарячим повітрям акрилової трубки під силу навіть недосвідченій людині. Що стосується пропускання крізь неї світлодіодної стрічки – це завдання ще простіше: споживання електроенергії таким світильником буде на порядок менше, ніж при використанні люмінесцентної лампи.


  У нас ви можете купити Труба акрилова 80/77 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
200/194 90/86 150/144 30/26 60/56 150/156 30/27 20/16 80/77 60/57 90/84 60/54 мм
Вид за способом виготовлення
Труби та прутки з оргскла є акриловим матеріалом, виготовляються з поліметилметакрилату (PMMA) шляхом полімеризації з перегрупуванням та без хімічної модифікації. Екструзійні прутки та труби є полімерними напівфабрикатами.
Вид за хімічним складом
Органічне скло є полімером метилметакрилату - складного ефіру метакрилової кислоти та метанолу, полімеризованого з розкриттям подвійного зв'язку між атомами вуглецю. Хімічна будова стандартного поліметилметакрилового скла у всіх виробників однакова.
Вид за призначенням
Акрилові труби знайшли широке застосування: у різноманітних рекламних проектах; у дизайні інтер'єрів, архітектурних рішеннях; у виготовленні різних ємностей, акваріумів; виробництві торговельного, промислового та рекламного обладнання. Для створення унікальних конструкцій, акрилові труби тонуються кольоровими плівками, наповнюються водою, перетворюючись на повітряно-бульбашкові колони, відірвати око від яких не можуть ні діти, ні дорослі. Застосовується у будівництві, дизайні, торговому обладнанні, рекламному бізнесі, сантехніці, наукових організаціях, а також для обладнання наземного, водного та повітряного транспорту та у побуті.
Тип
Акрилова труба
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT