Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
163.80 грн
/кг

Пластикат 57-40 аркуш т.4 мм

Виробник: Украина
Код товару: 11914
В наявності
163.80 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Пластикат 57-40 лист т.4мм є термопластичний матеріал, отриманий переробкою полівінілхлоридної композиції методами каландрування або екструзії.

Пластикат застосовується як прокладочний ізоляційний матеріал у виробництві спеціальних конструкцій та виробів, для футерування гальванічних ванн, покриття робочих столів, для облицювання стін та підлог виробничих приміщень, як захисний матеріал. Температурний діапазон експлуатації пластикату від – 15 ˚С до + 70 ˚С. Пластикат має хімічну стійкість до агресивних середовищ, олій, жирів, кислот і лугів. Не має окисних властивостей.


Пластикат нетоксичний, відноситься до групи згоряються, підгрупі важкозаймистих матеріалів, при піднесенні відкритого полум'я-загоряється, при винесенні з полум'я-гасне. Пластикат випускається в рулонах та листах різної товщини та ширини. Гарантійний термін зберігання – 3 роки із дня виготовлення.


    У нас ви можете купити Пластикат 57-40 лист за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Пластикат є термопластичний матеріал, отриманий переробкою полівінілхлоридної композиції методами каландрування або екструзії.
Вид за хімічним складом
матеріал на основі полівінілхлориду, що містить також пластифікатор (до 1 мас. частини на 1 мас. частина полімеру), термо- та світлостабілізатори, антиоксиданти, мастила, барвники або пігменти, іноді наповнювачі (каолін, аеросил, крейда та ін.)
Вид за призначенням
Застосовується для ізоляції проводів та кабелів, виготовлення еластичних профілів, стрічок, трубок, шлангів, втулок, мембран та ін. Спецодяг із пластикату застосовується при роботі в умовах забруднення радіоактивними, токсичними чи агресивними речовинами. Застосовується як прокладочний ізоляційний матеріал у виробництві спеціальних конструкцій та виробів, для футерування гальванічних ванн, покриття робочих столів, для облицювання стін та підлог виробничих приміщень, як захисний матеріал
Тип
Пластикат
Габарити (ширина, довжина)
товщина 2 3 4 5 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT