Меню
Наша адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
296.40 грн
/кг

Поліацеталь (РОМ-С), лист, товщина 6.0 мм, розмір 600х2000 та 1000х2000 мм

Виробник: Европа
Код товару: 16938
В наявності
296.40 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Поліацеталь (РОМ-С), лист, товщина 6.0 мм, розмір 600х2000 і 1000х2000 мм є антифрикційним термопластичним матеріалом, який також називають поліформальдегідом або поліоксиметиленом. Цей полімер відрізняється високим рівнем пружності, стійкістю до навантажень та зносостійкістю, завдяки чому отримав широке застосування у різних галузях промисловості.

Характеристики Поліацеталю:

• Висока механічна міцність, жорсткість та твердість

• Дуже висока еластичність, пружність

• Хороша стійкість до плинності (повзучості)

• Висока стійкість до ударів, навіть при низьких температурах

• Хороша стабільність розмірів, у тому числі за високої вологості.

• Хороші властивості ковзання та зносостійкість

• Стабільністю властивостей у широкому діапазоні температур (від -50 до 100°С)

• Чудова оброблюваність

• Незначне вологопоглинання

• Хороші електричні ізоляційні та діелектричні властивості

• Фізіологічна інертність (допущена для контакту з харчовими продуктами)

• Висока стійкість чорних матеріалів до ультрафіолетових променів

• Допускає лазерне маркування

• Не стійкий до сильних кислот та окислювачів, стійок до органічних розчинників, палив усіх типів, лугів.

Області застосування Поліацеталю: Машинобудування, точне приладобудування, харчова промисловість, автомобільна промисловість, електротехніка, медична промисловість, текстильна промисловість, паперова та пакувальна промисловості, побутова техніка тощо.

Деталі, отримані з поліоксиметилену, призначені для безперервної роботи в інтервалі температур від -50 °C до +90 °C. Витримують короткочасне нагрівання до 140 °C.

Поліацеталь листової (пластини) ПОМ-С конструкційний пластик з високою пружністю, міцністю на вигин та розтяг, температура експлуатації від -50°С до +90°С, короткочасно від -60°C до +135°C. Полімер поліацеталь стійкий до ударних навантажень, може працювати у воді, знижує тертя, є діелектриком, не руйнується в оліях та слабких кислотах, може замінювати метали та сплави.

Поліацеталь листи (пластини) ПОМ-С (також відповідає назві - POM, поліоксиметилен, поліформальдегід) є сировиною у виробництві деталей верстатів, машин, автомобілів, запчастин для електроустаткування та легкої промисловості. ПОМ-С легко піддається обробці, точність деталей до 0,01 мм. З поліацеталю у вигляді пластин та листів виготовляють ущільнення, приладові щитки, частини протяжних механізмів, модулі конвеєрних стрічок.

Листовий поліацеталь (пластини, блоки) поставляється завтовшки від 5 до 30 мм, розміри листів 1000*1000 мм, 1000*2000 мм. Пропонується поліацеталь ПОМ-С (поліформальдегід стандартний), виконаний відповідно до ГОСТу СТО-002-17152852-2011.

Пластини поставляються розкриємо 1000х1000 мм, ми можемо вам порізати у розмір або виготовити деталі за вашим кресленням, ескізом або зразком.

Поліацеталь листовий - матеріал, який завдяки чудовим експлуатаційним якостям отримав широку сферу застосування. До відмінних переваг поліформальдегіду відносяться: високий рівень пружності, гарний захист від навантажень, стійкість до зносу та шкідливого впливу органічних компонентів та чудові антифрикційні властивості.

Де застосовується поліацеталь лист?

По суті, лист поліацеталь – це чудова заміна реактопластам та кольоровим металам. Найчастіше продукт використовується при виробництві електроніки, в автомобільній, паперовій, харчовій, текстильній промисловості та машинобудуванні.

Переваги листа

На додаток до зазначених у першому абзаці переваг пом лист характеризується ще й цілим рядом інших плюсів. А саме:

     малим коефіцієнтом тертя;

     високим показником механічної міцності під час стиснення (>120);

     протидії ударам;

     бездоганним ступенем еластичності та пружності;

     стійкістю до впливу температур

     необхідною електроізоляцією;

     гідним захистом від негативного впливу дезінфекції, слабких лугів, різних олій, розчинників.

Властивості та характеристики поліацеталю ПОМ-С (POM)

Поліацеталь ПОМ-С (поліформальдегід, поліоксиметилен С литий, екструзійний) - полімерний матеріал, інженерний пластик конструкційного призначення з високоефективними фізикохімічними та експлуатаційними властивостями та характеристиками, використовується в багатьох областях сучасної промисловості, де деталі з металів та сплавів часто замінюють полімером полімером. Поліацеталь ПОМ-С має висококристалічну структуру і поєднує високий модуль пружності при розтягуванні і згині з досить великою ударною в'язкістю, є одним з кращих матеріалів для виробів, які піддаються багаторазовим механічним впливам, ударним навантаженням, розтягуванню і вібрації. Ще ПОМ має гарні антифрикційні характеристики, високу стійкість по відношенню до органічних розчинників, лугів, технічних рідин (крім концентрованих кислот), впливу ультрафіолету. Полімер легко фарбується, допускає маркування лазером, зварювання провиводиться за допомогою ультразвуку. Поліацеталь ПОМ-С практично не вбирає вологу, деталі з ацеталю використовують для роботи у воді.


  У нас ви можете купити Поліацеталь (РОМ-С), лист, товщина 6.0 мм, розмір 600х2000 та 1000х2000 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
Поліацеталь – продукт полімеризації формальдегіду з молекулярною масою. Для отримання гомополімерних та кополімерних модифікацій POM використовуються наступні технології: Гомополімер - Основним алгоритмом є реакція водного формальдегіду зі спиртом, дегідрування водно-напівацетальної суміші, вивільнення формальдегіду нагріванням. Потім формальдегід полімеризують аніонним каталізом, одержаний полімер стабілізують реакцією з оцтовим ангідридом. Виготовлення - POM поставляється в гранульованій формі і може бути сформований у бажану форму, застосовуючи тепло та тиск. Двома найбільш поширеними способами формування є литьове формування та екструзія. Можливі також ротаційне формування та видувне формування.
Вид за хімічним складом
Поліацеталь – технічний термопласт, продукт полімеризації формальдегіду з молекулярною масою 40-120 кДа. Білий кристалічний порошок. Є антифрикційним термопластичним матеріалом, який також називають поліформальдегідом або поліоксиметиленом.
Вид за призначенням
Області застосування Поліацеталю: Машинобудування, точне приладобудування, харчова промисловість, автомобільна промисловість, електротехніка, медична промисловість, текстильна промисловість, паперова та пакувальна промисловості, побутова техніка тощо. Він є сировиною у виробництві деталей верстатів, машин, автомобілів, запчастин для електроустаткування та легкої промисловості. ПОМ-С легко піддається обробці, точність деталей до 0,01 мм. З поліацеталю у вигляді пластин і листів виготовляють ущільнення, щитки приладів, частини протяжних механізмів, модулі конвеєрних стрічок. Найчастіше продукт використовується при виробництві електроніки, в автомобільній, паперовій, харчовій, текстильній промисловості та машинобудуванні.
Тип
Поліацеталь листовий
Габарити (ширина, довжина)
600х2000мм, 1000х2000 мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT