Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
296.40 грн
/кг

Поліацеталь (РОМ-С), стрижень графітонаповнений, діаметр 60,0 мм, довжина 1000 мм

Виробник: Европа
Код товару: 5841
В наявності
296.40 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Поліацеталь (РОМ-С), стрижень графітонаповнений, діаметр 60,0 мм, довжина 1000 мм являє собою антифрикційний термопластичний матеріал, який також називають поліформальдегід або поліоксиметиленом. Цей полімер відрізняється високим рівнем пружності, стійкістю до навантажень та зносостійкістю, завдяки чому отримав широке застосування у різних галузях промисловості.

Характеристики Поліацеталю:

• Висока механічна міцність, жорсткість та твердість

• Дуже висока еластичність, пружність

• Хороша стійкість до плинності (повзучості)

• Висока стійкість до ударів, навіть при низьких температурах

• Хороша стабільність розмірів, у тому числі за високої вологості.

• Хороші властивості ковзання та зносостійкість

• Стабільністю властивостей у широкому діапазоні температур (від -50 до 100°С)

• Чудова оброблюваність

• Незначне вологопоглинання

• Хороші електричні ізоляційні та діелектричні властивості

• Фізіологічна інертність (допущена для контакту з харчовими продуктами)

• Висока стійкість чорних матеріалів до ультрафіолетових променів

• Допускає лазерне маркування

•Не стійкий до сильних кислот і окисників, стійок до органічних розчинників, палив всіх типів, лугів

Області застосування Поліацеталю: Машинобудування, точне приладобудування, харчова промисловість, автомобільна промисловість, електротехніка, медична промисловість, текстильна промисловість, паперова та пакувальна промисловості, побутова техніка тощо.

Деталі, отримані з поліоксиметилену, призначені для безперервної роботи в інтервалі температур від -50 °C до +90 °C. Витримують короткочасний нагрівання до 140 °C.

 У нас ви можете купити Поліацеталь (РОМ-С), стрижень графітонаповнений, діаметр 60,0 мм, довжина 1000 мм, за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
40-100мм
Вид за способом виготовлення
Поліацеталь – продукт полімеризації формальдегіду з молекулярною масою. Для отримання гомополімерних та кополімерних модифікацій POM використовуються наступні технології: Гомополімер - Основним алгоритмом є реакція водного формальдегіду зі спиртом, дегідрування водно-напівацетальної суміші, вивільнення формальдегіду нагріванням. Потім формальдегід полімеризують аніонним каталізом, одержаний полімер стабілізують реакцією з оцтовим ангідридом. Виготовлення - POM поставляється в гранульованій формі і може бути сформований у бажану форму, застосовуючи тепло та тиск. Двома найбільш поширеними способами формування є литьове формування та екструзія. Можливі також ротаційне формування та видувне формування.
Вид за хімічним складом
Поліацеталь – технічний термопласт, продукт полімеризації формальдегіду з молекулярною масою 40-120 кДа. Білий кристалічний порошок. Є антифрикційним термопластичним матеріалом, який також називають поліформальдегідом або поліоксиметиленом.
Вид за призначенням
Області застосування Поліацеталю: Машинобудування, точне приладобудування, харчова промисловість, автомобільна промисловість, електротехніка, медична промисловість, текстильна промисловість, паперова та пакувальна промисловості, побутова техніка тощо. Він є сировиною у виробництві деталей верстатів, машин, автомобілів, запчастин для електроустаткування та легкої промисловості. ПОМ-С легко піддається обробці, точність деталей до 0,01 мм. З поліацеталю у вигляді пластин і листів виготовляють ущільнення, щитки приладів, частини протяжних механізмів, модулі конвеєрних стрічок. Найчастіше продукт використовується при виробництві електроніки, в автомобільній, паперовій, харчовій, текстильній промисловості та машинобудуванні.
Габарити (ширина, довжина)
1000мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT