Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
1 287.00 грн
/шт

Труба поліацеталь

Виробник: Украина
Код товару: 11916
В наявності
1 287.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Труба поліацеталь є антифрикційним термопластичним матеріалом, який також називають поліформальдегідом або поліоксиметиленом. Цей полімер відрізняється високим рівнем пружності, стійкістю до навантажень та зносостійкістю, завдяки чому отримав широке застосування у різних галузях промисловості.


Характеристики Поліацеталю:


• Висока механічна міцність, жорсткість та твердість

• Дуже висока еластичність, пружність

• Хороша стійкість до плинності (повзучості)

• Висока стійкість до ударів, навіть при низьких температурах

• Хороша стабільність розмірів, у тому числі за високої вологості.

• Хороші властивості ковзання та зносостійкість

• Стабільністю властивостей у широкому діапазоні температур (від -50 до 100°С)

• Чудова оброблюваність

• Незначне вологопоглинання

• Хороші електричні ізоляційні та діелектричні властивості

• Фізіологічна інертність (допущена для контакту з харчовими продуктами)

• Висока стійкість чорних матеріалів до ультрафіолетових променів

• Допускає лазерне маркування

•Не стійкий до сильних кислот і окисників, стійок до органічних розчинників, палив всіх типів, лугів


Області застосування Поліацеталю: Машинобудування, точне приладобудування, харчова промисловість, автомобільна промисловість, електротехніка, медична промисловість, текстильна промисловість, паперова та пакувальна промисловості, побутова техніка тощо.


Деталі, отримані з поліоксиметилену, призначені для безперервної роботи в інтервалі температур від -50 °C до +90 °C. Витримують короткочасний нагрівання до 140 °C.


    У нас ви можете придбати Труба поліацеталь за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
40-100мм
Вид за способом виготовлення
Поліацеталь – продукт полімеризації формальдегіду з молекулярною масою. Для отримання гомополімерних та кополімерних модифікацій POM використовуються наступні технології: Гомополімер - Основним алгоритмом є реакція водного формальдегіду зі спиртом, дегідрування водно-напівацетальної суміші, вивільнення формальдегіду нагріванням. Потім формальдегід полімеризують аніонним каталізом, одержаний полімер стабілізують реакцією з оцтовим ангідридом. Виготовлення - POM поставляється в гранульованій формі і може бути сформований у бажану форму, застосовуючи тепло та тиск. Двома найбільш поширеними способами формування є литьове формування та екструзія. Можливі також ротаційне формування та видувне формування.
Вид за хімічним складом
Поліацеталь – технічний термопласт, продукт полімеризації формальдегіду з молекулярною масою 40-120 кДа. Білий кристалічний порошок. Є антифрикційним термопластичним матеріалом, який також називають поліформальдегідом або поліоксиметиленом.
Вид за призначенням
Області застосування Поліацеталю: Машинобудування, точне приладобудування, харчова промисловість, автомобільна промисловість, електротехніка, медична промисловість, текстильна промисловість, паперова та пакувальна промисловості, побутова техніка тощо. Він є сировиною у виробництві деталей верстатів, машин, автомобілів, запчастин для електроустаткування та легкої промисловості. ПОМ-С легко піддається обробці, точність деталей до 0,01 мм. З поліацеталю у вигляді пластин і листів виготовляють ущільнення, щитки приладів, частини протяжних механізмів, модулі конвеєрних стрічок. Найчастіше продукт використовується при виробництві електроніки, в автомобільній, паперовій, харчовій, текстильній промисловості та машинобудуванні.
Тип
Труба поліацеталева
Габарити (ширина, довжина)
1000мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT