Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
54.60 грн
/кг

Гранула поліетилену (ПВД)

Виробник: Украина
Код товару: 11934
В наявності
54.60 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Гранула поліетилену (ПВД) випускається у формі гранул, структура яких складається з великої кількості розгалужених макромолекул, що складаються в кристалічну решітку. Через слабкі міжмолекулярні зв'язки, цей матеріал має знижену щільність, за що він отримав другу назву – поліетилен низької щільності (ПЕНП). Основні його характеристики:


молекулярна маса: 80000 - 500000;

густина: 0,910 – 0,930 г/см3;

температура розм'якшення: +80 - +90оС;

температура плавлення: +103 - +115о С;

твердість по Брінеллю: 14 - 25 мПа.


ПВД має універсальні властивості, що дозволяють використовувати його для різних цілей. Відмінними рисами гранул та виробів з цього матеріалу є:


гнучкість, пластичність і м'якість, що роблять продукт приємними на дотик;

гарна стійкість проти дії хімічно активних середовищ;

можливість отримання виробів з блискучою та ідеально гладкою поверхнею, що надає продукції привабливішого вигляду, якщо порівнювати її з матовими виробами з ПНД;

непроникність для вологи та повітря;

стійкість до ультрафіолетового випромінювання сонця;

повна інертність та відсутність запаху, у тому числі й у вторинних гранул;

відмінні діелектричні здібності.

Сфера застосування вторинних та первинних гранул ПВД досить різноманітна. З цього матеріалу сьогодні виготовляють:


труби для напірних магістралей або іригаційних мереж, а також фітинги до них;

корпуси побутової техніки;

видувні вироби, прикладом яких можуть бути каністри та пляшки;

теплоізоляцію, для чого використовується спінений ПВД;

електроізоляційну оболонку для кабельної продукції;

рукави, мішки, пакети та плівки різних видів, у тому числі термозбіжні;

термоклей порошкоподібної форми, що отримується з подрібнених гранул;

черепицю з полімерпіщаної суміші та руберойд;

комплектуючі деталі та вузли для автомобілебудування;

неткані матеріали, нитки для текстильного виробництва та інші вироби.

    У нас ви можете придбати Гранула поліетилену (ПВД) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
У промисловості для виробництва поліетилену ВД застосовують зазвичай два типи установок, що відрізняються конструкцією реактора. Реактори являють собою або трубчасті апарати, що працюють за принципом ІВ (ідеального витіснення), або вертикальні циліндричні апарати з пристроєм, що перемішує автоклави з мішалкою, що працюють за принципом ІВ (ідеального змішування). Для отримання поліетилену з високою молекулярною масою та щільністю полімеризацію проводять при високих тисках. Це зумовлює застосування товстостінних металевих труб та апаратів з обмеженою поверхнею теплообміну. Для забезпечення високих швидкостей процесу його проводять при температурі близько 200 - 300°C. Верхня межа обмежується умовами вибухобезпеки, а також залежить від робочого тиску реактора. Слід зазначити, що процеси полімеризації в трубчастому реакторі та автоклаві розрізняються температурним режимом та часом перебування реакційної маси в апараті. Розглядаючи процес отримання ПВД в трубчастому реакторі, можна виділити кілька стадій: змішання свіжого етилену з зворотним газом і киснем, двокаскадне стиснення газу, полімеризація етилену в конденсованій фазі, поділ ПВД і етилену, що не прореагував, що надходить в рецикл, грануляція продукту.
Вид за хімічним складом
Поліетилен - це карбоцепний полімер аліфатичного ненасиченого вуглеводню олефінового ряду етилену. Макромолекули поліетилену мають лінійну будову з невеликою кількістю бічних відгалужень. Є масою білого кольору.
Вид за призначенням
Сфера застосування вторинних та первинних гранул ПВД досить різноманітна. З цього матеріалу сьогодні виготовляють: труби для напірних магістралей або іригаційних мереж, а також фітинги до них; корпуси побутової техніки; видувні вироби, прикладом яких можуть бути каністри та пляшки; теплоізоляцію, для чого використовується спінений ПВД; електроізоляційну оболонку для кабельної продукції; рукави, мішки, пакети та плівки різних видів, у тому числі термозбіжні; термоклей порошкоподібної форми, що отримується з подрібнених гранул; черепицю з полімерпіщаної суміші та руберойд; комплектуючі деталі та вузли для автомобілебудування; неткані матеріали, нитки для текстильного виробництва та інші вироби.
Тип
Поліетиленова гранула
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT