Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
2 635.78 грн
/шт

Поліетиленова труба PN10 32х2.0 мм

Виробник: Украина
Код товару: 11930
В наявності
2 635.78 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Поліетиленова труба PN10 32х2.0 мм - це один із видів сучасних пластикових полімерних труб, при виробництві яких застосовується поліетилен низького тиску (ПНД) марок ПЕ63, ПЕ 80 та ПЕ100. Фахівці та споживачі часто називають їх як: труби ПНД або ПЕ.


Найкращі якості поліетилену, що використовується для водопровідних труб, пов'язані з його фізико-хімічними властивостями. Серед них:


нейтральна pH, що обумовлює стійкість, таким трубам не загрожує утворення іржі;

легкість та еластичність;

стійкість до температури - вони деформуються тільки при великому надмірному тиску і температурі вище 80 ° С (використовувати поліетиленову трубу можна в системах гарячого водопостачання);

низька вартість у порівнянні з виробами з металу.


Функціональність, як і ціну водопровідних труб, визначають робочі якості поліетилену, а це:


марка, наприклад, PE 32 або PE 100 - чим більша цифра, тим вища щільність і, відповідно, міцність;

шорсткість - впливає на силу потоку води;

товщина стінки;

діаметр.

    У нас ви можете купити Поліетиленова труба PN10 32х2.0 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
20х2 20х1,6 40х3,7 110х6,6 32х2 мм
Вид за способом виготовлення
Екструзія - технологія отримання виробів шляхом продавлювання в'язкого розплаву матеріалу або густої пасти через отвір, що формує. Зазвичай використовується при формуванні полімерів шляхом продавлювання речовини, що формується через формує отвір головної частини екструдера.
Вид за хімічним складом
Поліетилен - це карбоцепний полімер аліфатичного ненасиченого вуглеводню олефінового ряду етилену. Макромолекули поліетилену мають лінійну будову з невеликою кількістю бічних відгалужень. Є масою білого кольору.
Вид за призначенням
Область застосування поліетиленових труб дуже широка. Поліетиленові труби застосовуються для будівництва та ремонту трубопроводів, що транспортують воду для господарського, питного холодного та гарячого водопостачання, інші рідкі та газоподібні речовини, до яких полімер, з якого вони виготовлені, хімічно стійкий. Поліетиленові труби використовуються для подачі/транспортування горючих газів, в системах опалення, каналізації та мереж водовідведення. Вони використовуються для будівництва та ремонту зовнішніх трубопроводів, що транспортують воду для господарського та питного водопостачання та водовідведення та інші рідкі та газоподібні речовини, до яких поліетилен хімічно стійкий.
Тип
Поліетиленова труба
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT