Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
257.40 грн
/кг

Поліетилен РЕ-500, стрижень, діаметр 130.0 мм, довжина 1000 мм

Виробник: Европа
Код товару: 5836
В наявності
257.40 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Поліетилен РЕ-500, стрижень, діаметр 130.0 мм, довжина 1000 мм термопластичним полімером етилену, найпоширенішим у світі пластиком. Поліетилен - органічна сполука, що утворюється полімеризацією етилену.

Являє собою густу воскоподібну масу білого кольору, але тонкі листи поліетилену прозорі і не має кольору. Стійок до агресивних хімічних впливів і впливу морозу, пластичний, має відмінну амортизацію (не чутливий до удару). Нагрівання до 80-120 °С призводить до розм'якшення поліетилену, але при охолодженні застигає.

З поліетилену виготовляється:

Тара (банки, ящики, горщики для розсади та ін.)

Поліетиленова плівка (будь-яка пакувальна плівка, скотч)

Труби для дренажних систем, каналізаційних та водо- та газопостачання

Провід високовольтні та низьковольтні (хороший електроізоляційний матеріал)

Броня (бронежилети та бронепанелі)

Геотекстиль

Медицина (виготовлення хрящів та суглобів)

У сфері будівництва, для створення будівельних матеріалів, застосовуються спеціальні види поліетилену, такі як хлорсульфований ПЕ, зшитий ПЕ, надвисокомолекулярний ПЕ та спінений ПЕ. Широкого поширення набуло зварювання різних виробів з поліетилену, який зварюється всіма відомими способами: контактним зварюванням, тертям, гарячим газом, присадним прутком та багатьма іншими.

 У нас ви можете купити Поліетилен РЕ-500, стрижень, діаметр 130.0 мм, довжина 1000 мм, ціна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Діаметр
20-200мм
Вид за способом виготовлення
Екструзія - технологія отримання виробів шляхом продавлювання в'язкого розплаву матеріалу або густої пасти через отвір, що формує. Зазвичай використовується при формуванні полімерів шляхом продавлювання речовини, що формується через формує отвір головної частини екструдера.
Вид за хімічним складом
Поліетилен - це карбоцепний полімер аліфатичного ненасиченого вуглеводню олефінового ряду етилену. Макромолекули поліетилену мають лінійну будову з невеликою кількістю бічних відгалужень. Є масою білого кольору.
Вид за призначенням
З поліетилену виготовляється: Тара (банки, ящики, горщики для розсади та ін.) Поліетиленова плівка (будь-яка пакувальна плівка, скотч) Труби для дренажних систем, каналізаційних та водо- та газопостачання. Провід високовольтні та низьковольтні (хороший електроізоляційний матеріал) Броня (бронежилети та бронепанелі) Геотекстиль Медицина (виготовлення хрящів та суглобів) У сфері будівництва, для створення будівельних матеріалів, застосовуються спеціальні види поліетилену, такі як хлорсульфований ПЕ, зшитий ПЕ, зшитий ПЕ . Широкого поширення набула зварювання різних виробів з поліетилену, який зварюється всіма відомими способами: контактним зварюванням, тертям, гарячим газом, присадним прутком та багатьма іншими.
Тип
Поліетиленовий стрижень
Габарити (ширина, довжина)
1000мм
Додаткові послуги
Здійснюється порізка відповідно до замовлення клієнта та упаковка продукції на замовлення клієнта. Відправляється будь-якими перевізниками по Україні
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT